Jump to content
Sign in to follow this  
balthur

znowu przedsionek

Recommended Posts

balthur

I połamania rurek, które nie chcą się rozstawiać. Mimo wszystko zaryzykuję :czerwona:

Serek
, ale ta skrzynkę możesz zabrać :czerwona:
powiem więcej ...obowiązkowo powinien ją zabrać...hehehehe :-]:):):ok::)

Wirek
, ale ta skrzynkę możesz zabrać :czerwona:
powiem więcej ...obowiązkowo powinien ja zabrać...hehehehe :-]:):):ok::)

nauka kosztuje :)

Wirek
I połamania rurek, które nie chcą się rozstawiać. Mimo wszystko zaryzykuję :czerwona:

na rurkach tych od dachu i tych na długości masz coś takiego lub podobnego luzujesz tą śrubkę i rurka przesuwa się bez problemu http://elcamp.movera.com/?navID=164&pID=13703&tpl=details&lang=6

Serek

rurki mogły poprostu wypasć z racji zbyt słabo dociągnietej opaski , i juz...ale dopasowanie takich rureczek nie będzie problemem...jak tylko cos to słuze swoimi dodatkowymi rurkami ... :czerwona:

balthur

Jesteście wspaniali. Poprzedni właściciel, Holender wspominał, że nigdy tego przedsionka nie używał. może stąd te rurki są jakieś zastane, albo co?. przy ciepłym dniu rozciągnę je na maksa. Widzę, że zdjęcie jest pobierane masowo, więc pewnie spotkam je na jakiejś fotce albo youtubie. pośmieję sie z Wami. P.S. Mam jeszcze inne z przedsionkiem...

Serek

a jesteś na nich Ty z przedsionkime, i wpatrzony w niego , zadajac sobie odwieczne pytanie dlaczego on taki pomarszczony... hehehe :ok::-] ???

przepraszam nie mogłem sie powstrzymać...już nie będe...daje sobie :czerwona:

balthur

Spoko luz jest super. Oby tylko takie problemy były

Serek
Spoko luz jest super. Oby tylko takie problemy były

tak jest , prawidłowe podejście...przede mną remont mojej enki...i mało czasu kruca bomba...do zlotu

Wirek

balthur, jak masz inne fotki dawaj po pierwsze pośmiejemy się po drugie zobaczymy i podpowiemy co źle zrobiłeś.

klon

Dzisiaj w Kaliszu jest ładna pogoda to kolega może rozkładać skrzydła :czerwona:

BJoe
przecież na tej fotce ewidentnie widać że przedsionek jest za duży. no chyba że całość jest przeciągnięta na fotografowaną strone a niewidoczna strona jest goła

:czerwona: łep bym se dał uciąć że zaduże i łepetyne bym stracił :ok:

jacek l

Się mi tez wydaje, że za duży, widac po wysokosci okien, trzeba mierzyć obwód przyczepy od ziemi do ziemi, a w przedsionku obwód od fartucha do fartucha, nie długosć linki .

No chyba, że przeciagniety, ale nie sądzę....

J.

BJoe

balthur stwierdził że długość po obwodzie przyczepy jest zgodna z długością kedry przedsionka no to chyba tak jest. A ja muszę sobie chyba regulacje wzroku przeprowadzić :czerwona:

jacekiagatka

Uważam, że jest bardzo dobrze i oryginalnie i niczego bym nie zmieniał. Jeżeli ktoś mówi Ci, że jest inaczej to na pewno z zazdrości. :czerwona: