Skocz do zawartości

znowu przedsionek


balthur

Rekomendowane odpowiedzi

Tak masz rację idealny pod warunkami tzn. duży wiatr ( złamane rurki ), duży deszcz ( zbieranie się wody na dachu ( złamanie rurek ) a piszę gdyż już chyba z 5 takich wyrzuciłem z powodu uszkodzeń ale Selgrosie w zeszłym roku były Pawilony po 350 zł. które zamiast rurek były o kształcie prostokąta ( w przekroju ) TELESKOPOWE i tylko rozciągasz na boki jaki i do góry ( i nawet jak był duży wiatr to tylko obniżyłem do wysokości metra w 20 sek. ) a także powłoka podgumowana.Jeżeli będzie cię interesować to na zdjęciu które mam widać kawałek tego pawilonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja kupiłem w Biedronce za 59 zeta / 6 kg/ daszek na czterech nóżkach /3x3m, h=2,5 / Idealne przedłyżenie przedsionka !

 

Tak masz rację idealny pod warunkami tzn. duży wiatr ( złamane rurki ), duży deszcz ( zbieranie się wody na dachu ( złamanie rurek ) a piszę gdyż już chyba z 5 takich wyrzuciłem z powodu uszkodzeń ale Selgrosie w zeszłym roku były Pawilony po 350 zł. które zamiast rurek były o kształcie prostokąta ( w przekroju ) TELESKOPOWE i tylko rozciągasz na boki jaki i do góry ( i nawet jak był duży wiatr to tylko obniżyłem do wysokości metra w 20 sek. ) a także powłoka podgumowana.Jeżeli będzie cię interesować to na zdjęciu które mam widać kawałek tego pawilonu.

 

Tylko czy jest sens kupowania drogiego pawilonu ogrodowego?

Znajomy kupił za 500zł pawolon z masywnym stelażem, dobrej jakości materiałem.

Fakt już trzeci rok go ma (tzn. ten rok będzie trzeci) , ale stelaż pordzewiały materiał wypłowiały i to już chyba ostatnie lato jakie wytrzyma.

A ja co roku świeży funkiel nówka za 50zł Jeżeli zdąże złożyć pawilon przed śniegami to i nawet na dwa lata starcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wcześniej parę pawilonów było w Moim używaniu i nie tylko ,jak również znajomi z którymi jeżdżę a było i tak że aby cały sezon jakoś pawilon wytrzymał to były kombinacje zamiast rurek ,( patyki ) klejenie ( taśmami ) a jak nie było deszczy i wiatrów to było OK i 2 sezony też wytrzymywały ale u nas z roku na rok jest coraz więcej mocnych wiatrów albo raczej huraganów i pawilony na nie osłoniętym terenie nie wytrzymują tym bardziej jak się wyjeżdża na około 3 miesiące co roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.