Jump to content
Sign in to follow this  
balthur

znowu przedsionek

Recommended Posts

siwy45

Tak masz rację idealny pod warunkami tzn. duży wiatr ( złamane rurki ), duży deszcz ( zbieranie się wody na dachu ( złamanie rurek ) a piszę gdyż już chyba z 5 takich wyrzuciłem z powodu uszkodzeń ale Selgrosie w zeszłym roku były Pawilony po 350 zł. które zamiast rurek były o kształcie prostokąta ( w przekroju ) TELESKOPOWE i tylko rozciągasz na boki jaki i do góry ( i nawet jak był duży wiatr to tylko obniżyłem do wysokości metra w 20 sek. ) a także powłoka podgumowana.Jeżeli będzie cię interesować to na zdjęciu które mam widać kawałek tego pawilonu.

BJoe
Ja kupiłem w Biedronce za 59 zeta / 6 kg/ daszek na czterech nóżkach /3x3m, h=2,5 / Idealne przedłyżenie przedsionka !

Tak masz rację idealny pod warunkami tzn. duży wiatr ( złamane rurki ), duży deszcz ( zbieranie się wody na dachu ( złamanie rurek ) a piszę gdyż już chyba z 5 takich wyrzuciłem z powodu uszkodzeń ale Selgrosie w zeszłym roku były Pawilony po 350 zł. które zamiast rurek były o kształcie prostokąta ( w przekroju ) TELESKOPOWE i tylko rozciągasz na boki jaki i do góry ( i nawet jak był duży wiatr to tylko obniżyłem do wysokości metra w 20 sek. ) a także powłoka podgumowana.Jeżeli będzie cię interesować to na zdjęciu które mam widać kawałek tego pawilonu.

Tylko czy jest sens kupowania drogiego pawilonu ogrodowego?

Znajomy kupił za 500zł pawolon z masywnym stelażem, dobrej jakości materiałem.

Fakt już trzeci rok go ma (tzn. ten rok będzie trzeci) , ale stelaż pordzewiały materiał wypłowiały i to już chyba ostatnie lato jakie wytrzyma.

A ja co roku świeży funkiel nówka za 50zł Jeżeli zdąże złożyć pawilon przed śniegami to i nawet na dwa lata starcza.

AKISSJG

WIRKU musisz przyznać że w czasie deszczu plandeki są niezastąpione

post-83525-imported-48c1c404-f3bd-43a1-925d-68ea36172685_thumb.jpg

Wirek

AKISSJG, i zrobione w mig , konstrukcja niepowtarzalna :krzykacz: co kto miał plandeki, rurki, sznurki i deszcz już nam nie straszny.

siwy45

Jak pisałem wcześniej parę pawilonów było w Moim używaniu i nie tylko ,jak również znajomi z którymi jeżdżę a było i tak że aby cały sezon jakoś pawilon wytrzymał to były kombinacje zamiast rurek ,( patyki ) klejenie ( taśmami ) a jak nie było deszczy i wiatrów to było OK i 2 sezony też wytrzymywały ale u nas z roku na rok jest coraz więcej mocnych wiatrów albo raczej huraganów i pawilony na nie osłoniętym terenie nie wytrzymują tym bardziej jak się wyjeżdża na około 3 miesiące co roku.