Skocz do zawartości

Starą przyczepą do Włoch na 4 tyg


Marlena

Rekomendowane odpowiedzi

 

6 godzin temu, peja76 napisał:

PS. Po Smoliczu też jedziecie a powiem że pracują tam pomocni i mili ludzie, nie wiem o co wam chodzi ja byłem obsłużony jak się należy.

Ja myślałem, że pracownik ma być przede wszystkim kompetentny i znać się na swojej robocie a potem dopiero pomocny i miły Smolicz nie bez powodu ma taką a nie inną opinię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

6 godzin temu, jacek00 napisał:

Ja myślałem, że pracownik ma być przede wszystkim kompetentny i znać się na swojej robocie a potem dopiero pomocny i miły emoji39.png Smolicz nie bez powodu ma taką a nie inną opinię

 Ty jak byś nie miał czegoś w jakimś wątku do powiedzenia to by było święto. Rozumiem byłeś i widziałeś, czy po prostu zaraz zrobisz jak zawsze kopiuj-wklej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, peja76 napisał:

Rozumiem byłeś i widziałeś, czy po prostu zaraz zrobisz jak zawsze kopiuj-wklej

ja byłem trzy razy na sprawdzenie budy czy warto żeby po nią jechać, i ani razu nie warto było

miła obsługa to nie wszystko, kiepskiego towaru nie nadrobią tym (chociaż niektórzy może się złapią na to)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, chris_66 napisał:

ja byłem trzy razy na sprawdzenie budy czy warto żeby po nią jechać, i ani razu nie warto było

miła obsługa to nie wszystko, kiepskiego towaru nie nadrobią tym (chociaż niektórzy może się złapią na to)

Człowieku jak tak patrze to wam tu nikt w niczym nie dogodzi, ale jak wy macie zdechłe przyczepy czy tam zapyzione kampery to są achy i ochy, ale jak jakiś obcy wkroczy na wasz teren i nie gdaka tak jak wy to zaraz jedziecie z nim i po nim, i nie jestem pierwszym co pisze w tym temacie, pewno zaraz te post będą usunięte, ale co tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 godzin temu, peja76 napisał:
 

Ja opinii akurat Smoliczowi nie wystawiałem, w przeciwieństwie do wielu innych osób. Ale skądś ta opinia ludzi się wzięła prawda?

Zresztą niektórzy mieli odwagę i głośno o Smoliczu na forum pisali, zdjęcia też wklejali. Poszukaj i porozmawiaj z nimi na priv albo zadzwoń. Dowiesz się wielu ciekawych historii.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jacek00 napisał:

Ja opinii akurat Smoliczowi nie wystawiałem, w przeciwieństwie do wielu innych osób. Ale skądś ta opinia ludzi się wzięła prawda?

Zresztą niektórzy mieli odwagę i głośno o Smoliczu na forum pisali, zdjęcia też wklejali. Poszukaj i porozmawiaj z nimi na priv, albo zadzwoń. Dowiesz się wielu ciekawych historii.

Sam wiesz jak jest, niezadowoleni zawsze są i będą i ci najgłośniej krzyczą, ten co był dobrze obsłużony i zrobione tak jak powinno raczej rzadko się odzywa, mi zakładali ultraheat, 12v z aku, 12v zasilane z auta, przegląd gazowy, przegląd przyczepy i kurna słowa nie mogę powiedzieć zrobiona przed czasem, czysta, wytłumaczone co i jak, a najbardziej mnie zdziwiło, że jak przyjechałem zapłacić to pan Grzegorz mówi, że 100zł mniej bo szybciej się wyrobili. Tak samo kontakt tel. jak nie mógł rozmawiać to zawsze oddzwonił. Jechałem z duszą na ramieniu co się nasłuchałem a wyszło bardzo dobrze. Jakby było tak źle jak piszecie to raczej Firma by padła a nie się rozwijała.

4 godziny temu, Dioblik napisał:

Ja mam przyczepę Hobby i uważam że jest najlepsza ;)

Ja tak samo :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, peja76 napisał:

Człowieku jak tak patrze to wam tu nikt w niczym nie dogodzi, ale jak wy macie zdechłe przyczepy czy tam zapyzione kampery to są achy i ochy, ale jak jakiś obcy wkroczy na wasz teren i nie gdaka tak jak wy to zaraz jedziecie z nim i po nim, i nie jestem pierwszym co pisze w tym temacie, pewno zaraz te post będą usunięte, ale co tam.

Jak ktoś ma zasyfiałe i zapyziałe to zazwyczaj zakupił to od handlarza i jak robi czasem remont to należy mu się uznanie i pochwała, podziw nawet też.

A handlarza wciskającego marny towar i do tego kiepsko naprawiony chwalić nikt nie będzie.

Miałem kiedyś Hobby

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Dioblik napisał:

Ja mam przyczepę Hobby i uważam że jest najlepsza ;)

... a ja mam N-kę , już 4 - tą i się nie chwalę ☺️:hehe: Pozdrowionka :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@peja76, mały nerwusek z Ciebie. Wyluzuj chłopie- szkoda nerwów;)

Jeśli masz fejsa to poczytaj ten wątek- https://m.facebook.com/groups/251109028753949?view=permalink&id=741368766394637&anchor_composer=false#_=_ a na pewno da Ci jakiś obraz co do teraźniejszych Hobby.

Mam Hobby 420TM z 1990 roku i złego słowa nie rzeknę na tę staruszkę. Dałem zrobić w niej przednią ścianę (typowa bolączka Hobbitek) i szkoda było mi ją oddać za przysłowiowe grosze. Stoi na podwórku, czasem wyjedzie wypożyczona, czasem wyjedzie razem z nami na haku brygadiera naszych znajomych. IMHO przeżyje wszystko poza wybuchem atomówki;)

Miałem Hobby 460UFe La Vita Veneto z 2010 roku i też złego słowa nie rzeknę. Była z nami zarówno w ciepłej Grecji jak i na zimowych Sylwestrach w Niedzicy. Niestety musiałem się z nią pożegnać- za mała dla rodziny 2+3. Poszła do forumowicza, który o ile mi wiadomo jest bardzo zadowolony a najbardziej jego małżonka z lodówki, która chłodzi jak szalona a mrozi jeszcze bardziej;) IMHO przeżyje wszystko poza wybuchem atomówki i granatu;)

Teraz mam Adrię, której Ty chyba nie lubisz. Zdecydowałem się na nią po oglądnięciu nowych Hobby i Adrii w Niemczech w lipcu ubiegłego roku. Ciężko było mnie przekonać do zmiany marki (kilku forumowiczów może to potwierdzić) ale rzeczywistość okazała się bolesna- jakość Hobby MY19 to nie to co MY10 czy MY1990. Niestety ale dowody na to wskazują bo jeśli stary przedstawiciel Hobby ucieka od tej marki i odradza jej zakup to coś musi być na rzeczy (nie żeby nie było- La Vitę kupiłem właśnie u niego ale to był jeden z ostatnich roczników, gdzie jakość była jeszcze na jako takim poziomie).

Co do Adrii- na razie nie jestem w stanie nic powiedzieć na jej temat- mamy ją dopiero od listopada ubiegłego roku, jeden weekendowy wyjazd zaliczony i na razie OK. Na pewno napiszę o jej bolączkach w moim temacie o ile jakieś kwiatki wyjdą podczas jej użytkowania (mam nadzieję, że nie;)).

@Marlena, nie odrzucaj Hobby- stare jak moja staruszka, o ile nie mają zamokniętych przednich ścian, mogą Ci się odwdzięczyć długim użytkowaniem. Szukaj przede wszystkim suchych- marka nie ma znaczenia!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mandrol napisał:

@peja76, mały nerwusek z Ciebie. Wyluzuj chłopie- szkoda nerwów;)

Jeśli masz fejsa to poczytaj ten wątek- https://m.facebook.com/groups/251109028753949?view=permalink&id=741368766394637&anchor_composer=false#_=_ a na pewno da Ci jakiś obraz co do teraźniejszych Hobby.

Mam Hobby 420TM z 1990 roku i złego słowa nie rzeknę na tę staruszkę. Dałem zrobić w niej przednią ścianę (typowa bolączka Hobbitek) i szkoda było mi ją oddać za przysłowiowe grosze. Stoi na podwórku, czasem wyjedzie wypożyczona, czasem wyjedzie razem z nami na haku brygadiera naszych znajomych. IMHO przeżyje wszystko poza wybuchem atomówki;)

Miałem Hobby 460UFe La Vita Veneto z 2010 roku i też złego słowa nie rzeknę. Była z nami zarówno w ciepłej Grecji jak i na zimowych Sylwestrach w Niedzicy. Niestety musiałem się z nią pożegnać- za mała dla rodziny 2+3. Poszła do forumowicza, który o ile mi wiadomo jest bardzo zadowolony a najbardziej jego małżonka z lodówki, która chłodzi jak szalona a mrozi jeszcze bardziej;) IMHO przeżyje wszystko poza wybuchem atomówki i granatu;)

Teraz mam Adrię, której Ty chyba nie lubisz. Zdecydowałem się na nią po oglądnięciu nowych Hobby i Adrii w Niemczech w lipcu ubiegłego roku. Ciężko było mnie przekonać do zmiany marki (kilku forumowiczów może to potwierdzić) ale rzeczywistość okazała się bolesna- jakość Hobby MY19 to nie to co MY10 czy MY1990. Niestety ale dowody na to wskazują bo jeśli stary przedstawiciel Hobby ucieka od tej marki i odradza jej zakup to coś musi być na rzeczy (nie żeby nie było- La Vitę kupiłem właśnie u niego ale to był jeden z ostatnich roczników, gdzie jakość była jeszcze na jako takim poziomie).

Co do Adrii- na razie nie jestem w stanie nic powiedzieć na jej temat- mamy ją dopiero od listopada ubiegłego roku, jeden weekendowy wyjazd zaliczony i na razie OK. Na pewno napiszę o jej bolączkach w moim temacie o ile jakieś kwiatki wyjdą podczas jej użytkowania (mam nadzieję, że nie;)).

@Marlena, nie odrzucaj Hobby- stare jak moja staruszka, o ile nie mają zamokniętych przednich ścian, mogą Ci się odwdzięczyć długim użytkowaniem. Szukaj przede wszystkim suchych- marka nie ma znaczenia!;)

Nerwów to ja już dawno nie mam, a co do przyczep to wszystkie są zrobione z takich materiałów jakich są, niestety takie czasy. Naoglądałem się przyczep przed zakupem i to niemało jak pisałem, i jak dla mnie to Hobby wypada najlepiej, nie że jestem jakimś tam maniakiem tej marki ale więcej za jak przeciw.

Jak mamy mówić o tym że Diler marki pada, to co z dilerem Adrii w Szczecinie czemu padli, takie gadanie.

Ty także poczytaj co sąsiedzi w DE piszą o Adrii i o Hobby a tam karawaning bardziej jest rozwinięty jak u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, peja76 napisał:
Nerwów to ja już dawno nie mam, a co do przyczep to wszystkie są zrobione z takich materiałów jakich są, niestety takie czasy. Naoglądałem się przyczep przed zakupem i to niemało jak pisałem, i jak dla mnie to Hobby wypada najlepiej, nie że jestem jakimś tam maniakiem tej marki ale więcej za jak przeciw. Jak mamy mówić o tym że Diler marki pada, to co z dilerem Adrii w Szczecinie czemu padli, takie gadanie. Ty także poczytaj co sąsiedzi w DE piszą o Adrii i o Hobby a tam karawaning bardziej jest rozwinięty jak u nas.

Dealer marki Hobby nie padł, bo dealer akurat ma się bardzo dobrze. Dealer miał dość Hobby i napraw gwarancyjnych z nimi zwiazanych, zwyczajnie nie dawali rady, i nie chcieli dalej firmować dziadostwa. Ten dealer to jeden z największych dealerów w Polsce, a wlasciwie cała rodzina    

Dealer ze Szczecina owszem zakończył działalność, ale z ciut innych powodów, o których pisać nie będę, bo to ich prywatne sprawy.

Tak czy inaczej, w związku z tym, że życie nie znosi próżni to na ich miejsce wchodzi inny dealer, firma CarGo z Poznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jacek00 napisał:

 nie chcieli dalej firmować dziadostwa.

 

Dziadowskie są na to chwile wszystkie przyczepy jak i kampery, chodzi o funkcjonalność i dizajn. Rozmawiając z dilerami to każda ma jakieś bolączki. Z drugiej strony zobacz ile masz Hobby na co najmniej 30 Hobbitek wchodzi może jedna Adria, potem odsetek usterek niestety jest jaki jest, jak jest czegoś dużo to tak już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.