Skocz do zawartości

Affinity - nowa marka "blaszaków"


Slawka

Rekomendowane odpowiedzi

Być może nie wszyscy jeszcze wiedzą, (a raczej na pewno nie wszyscy wiedzą, bo nie każdy jest zainteresowany tematem ;)), że po rozstaniu się z Globe-Travellerem, Jacek Jaskot zajął się tworzeniem nowej marki. Premiera  jego nowego dzieła odbędzie się na styczniowych targach w Stuttgarcie. Mam nadzieję, że nie łamię regulaminu podając link do strony na FB: https://www.facebook.com/affinityvans/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Myślę że nie łamiesz :) Ja już widziałem migawki nowego kampera. Przedstawia się ciekawie ,nawet względem nagradzanych Globe Travellerów 

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć nadzieję, że zadziałają mechanizmy wolnego rynku i chętnych do otwierania będzie coraz więcej. I liczyć na to, że w Polsce nie przejdą żadne próby ograniczania tego, co może być kempingiem a co nie może, jak to proponuje PFCC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Slawka napisał:

Trzeba mieć nadzieję, że zadziałają mechanizmy wolnego rynku i chętnych do otwierania będzie coraz więcej. I liczyć na to, że w Polsce nie przejdą żadne próby ograniczania tego, co może być kempingiem a co nie może, jak to proponuje PFCC.

Nie wiem co proponuje PFCC. ale nie można mylić wolnego rynku z anarchią. 

Gdyby w hotelarstwie nie obowiązywały obostrzenia (trochę mądrych a trochę głupawych), to często płacąc za hotel spalibyśmy w chlewach i norach. Gdyby Campingiem można nazwać każde klepowisko z tablicą CAMPING to często i gęsto by był to poziom ścierniska.  Owszem "wolny rynek" by spowodował to że w podłe miejsca by wielu nie wracało, ale niestety będąc zwabionych napisem CAMPING i niską ceną nowi by się pojawiali i interes jakiegoś dziada by się jakoś tam kręcił.

Tak więc regulacje muszą być, byle mądre i realne. 

43 minuty temu, Łza Włóczynutka napisał:

To niedobrze, już teraz brakuje miejsc na campingach

Bo są nadal zbyt tanie. Jeśli na campie za 100 zł stoi kolejka, to oznacza że powinien kosztować 150. Jest jedna miejscowość nad Bałtykiem gdzie w pierwszej linii jest chyba z siedem campów. Każdy nawalony pod korek, obrzydliwie przepełniony z "królowymi" w dresach siedzącymi tam po dwa miesiące Każdy tani i każdy co najwyżej średni. Prawie żadnego Niemca i Holendra na nich. A jak głosi hasło: "gdzie słyszysz Niemca tam jedź, tam dobry Camping mają".

 

A wracając do tamatu, to GT są świetne, więc mam nadzieję że Affinity będą również gitesowe.

 

 

 

Edytowane przez Cathay (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Cathay said:

Nie wiem co proponuje PFCC. ale nie można mylić wolnego rynku z anarchią. 

Oczywiście, że zasady muszą obowiązywać i to nie o to chodzi, żeby była wolna amerykanka. Ale w hotelarstwie nikt nikogo nie zmusza, aby przynależał do jedynej słusznej organizacji i to odpłatnie, bo inaczej nie będzie mógł się nazywać hotelem.

Co do Affinity - już niedługo się przekonamy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Cathay napisał:

Bo są nadal zbyt tanie. Jeśli na campie za 100 zł stoi kolejka, to oznacza że powinien kosztować 150.

 

 

 

Tak masz rację Campingi tylko dla bogatych, reszta do roboty?. Czy ty czasami czytasz to co piszesz ( obrzydliwie przepełniony z "królowymi" w dresach) nie obrażaj ludzi, szok co z ciebie za człowiek!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, peja76 napisał:

Tak masz rację Campingi tylko dla bogatych, reszta do roboty

Jeśli najtańsze byle jakie kwatery kosztują po 40-50 zł od osoby, czyli 160-200 za rodzinę 2+2 to chyba 150 nie jest ceną dla milionera. 

A nawet jeśli komuś i to by było za drogo to dlaczego od razu do roboty? Nawet wówczas reszta by mogła odpoczywać w tańszym miejscu. To chyba normalne że wszystkie dobra są różnych kategorii.  

Powinieneś to rozumieć jako wielbiciel drogich i luksusowych rzeczy. Nie bratasz się z biedniejszymi jeżdżąc autem za 10 koła. 

 

2 godziny temu, peja76 napisał:

Czy ty czasami czytasz to co piszesz

Zawsze czytam. A nawet rozumiem. Ty chyba nie.

 

2 godziny temu, peja76 napisał:

( obrzydliwie przepełniony z "królowymi" w dresach) nie obrażaj ludzi, szok co z ciebie za człowiek!!!!!!!!!!!!!!

Kogo obraziłem? Obrzydliwie znaczy to samo co "potwornie" , "Strasznie" , "okropnie". Pewnie trudno dopatrzeć się w tym obrazy, To tylko fakt jaki zastajemy na wielu campingach.

A "królowe", niestety najczęściej w dresach , były, są i będą na polskich campingach. Chodzi mi o pełny bylejakości twór, tak naprawdę obu płci, który nie mówi dzień dobry, proszę ani dziękuje. Który się nie uśmiecha i nie pozdrawia oraz nie odpowiada na pozdrowienia. Który myśli że jak siedzi miesiąc w jednym miejscu to został jego królową bądż królem. I ja ich nie obrażam, lecz po prostu tak ich postrzegam, podobnie zresztą jak dziesiątki innych forowiczów. 

 

Edytowane przez Cathay (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Cathay napisał:

Gdyby Campingiem można nazwać każde klepowisko z tablicą CAMPING to często i gęsto by był to poziom ścierniska.

Niestety kategoryzacja obiektów zgodnie z prawem nieco słabo działa w realu, wiele klepisk samozwańczo i w niezgodzie z prawem nazywa się kempingami, pól biedy jeśli reprezentuja one wystarczający standard - gorzej jeśli są klepiskami w dosłownym tego słowa znaczeniu i nadużywają nazwy kemping a o adekwatności gwiazdek już nie wspomniawszy - TUTAJ zobaczyć jakie kryteria musi spełnić kemping  żeby sie nim nazywać - jest tego naprawdę sporo
Co do ceny 150zł za dobę  - oczywiście zgadzam się ze cena powinna iść w parze z jakością - jakość kosztuje ale jednak z drugiej strony można mieć jakość i atrakcyjna okolice na dokładkę za sensowna cenę - przykład to kemping na którym się rozminęliśmy :)  
Tak licząc 150*14 dni urlopu - to jednak sporo jak dla średniego Kowalskiego

A kamperki p. Jacka - mam podobne zdanie :)

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Cathay napisał:

Powinieneś to rozumieć jako wielbiciel drogich i luksusowych rzeczy. Nie bratasz się z biedniejszymi jeżdżąc autem za 10 koła. 

 

 

 

Proszę cie nie obrażaj mnie, nie znasz mnie. Widzę że to wychodzi ci najlepiej poniżyć innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Cathay napisał:

A "królowe", niestety

 

34 minuty temu, peja76 napisał:

Proszę

Temat zbacza znowu do rowu. ..... Panowie, a może na  priv pogadajcie ze sobą bo to co was różni z tego co widzę nie jest aż takie nie do przeskoczenia.

 

Co do tematu to jest już gdzieś gotowy produkt z tej marki do obejrzenia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.