Skocz do zawartości

Adria Adora 573PT załogi Mandrola


Mandrol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na szczęście da się z tym żyć. Prawie nie otwieram tego schowka od środka, tylko przez boczne drzwiczki. Trzymamy tam krzesła i stolik. Plus drobne AGD:).

Być może dla wyważenia budki dali to na środku ( waga wody i pieca ).

Prowadzić musi się dobrze, nie ma innego wyjścia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie za miłe słowa!!!

18 godzin temu, dudek_t napisał:

Super, gratulacje!! Design Adory w środku normalnie urywa jaja ? Do tego Alde i szokująco duża ładowność. Piękna sprawa! Niech się dobrze ciąga i dostarcza samych miłych chwil. 
PS. Zdecydowaliście się na układ jednak z dwoma piętrusami? Czy tam są trzy inaczej rozłożone niż w Hobby? 
PS2.  Z takim zalewem nowego sprzętu, żeby być na czasie, zamiast montować markizę to trzeba by wymieniać już na nową ? bo 2016 rok to już babcia powoli się robi ?

Po powrocie do kraju i przed jakimkolwiek załadunkiem rzeczy przez moją żonkę muszę pojechać na wagę i ją zważyć bo na homologacji masa gotowej do jazdy wynosi 1437kg a masa rzeczywista 1565kg więc trochę duży rozrzut...

Z 3-piętrowego łóżka świadomie zrezygnowaliśmy- dolne łóżko ma tylko 175cm długości a mój 11-letni Dominik ma już 171cm. Poza tym górne łóżka mogą "przyjąć" tylko 70kg a tę barierę on może wkrótce pokonać więc zostaliśmy przy dwójce? Najmłodszy Mandrolek i tak na razie będzie spał z nami a potem to się zobaczy...

W dniu 11.11.2019 o 00:40, chris_66 napisał:

Żeby nie było zbyt kolorowo -dlaczego debile wsadzili ALDE na środku schowka emoji33.pngemoji31.pngemoji2957.png. Zmarnowali taki ładny kawałek podłogi emoji35.png

Jak napisał @maarec- pewnie dali go na środku, żeby centralnie rozłożyć ciężar 14kg. Poza tym dostęp jest idealny- dźwigasz część francuza i już go masz przed sobą?

Muszę wszystko rozkminić- wziąłem do Korei całą teczkę z manualami każdego sprzętu? Po powrocie z Korei na początku grudnia chciałbym jeszcze gdzieś wyskoczyć żeby ją rodzinnie "rozdziewiczyć"? Może "Polana Sosny" albo "Camp66"...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki, kawał ładnej przyczepy,

fajnie, ze dałeś zdjęcia ze środka z otwartymi schowkami, daje to ogląd na rozmieszczenie urządzeń (zaskoczyło mnie umiejscowienie mikrofali).

Za nadkolem jest akumulator?

Edytowane przez cosik3 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zabrać rodzinkę na weekend 6-8.12 na http://camp66.pl/ - mam nadzieję, że wypali;) Wcześniej jednak oficjalne ważenie na lokalnych wagach, żeby się dowiedzieć, ile rzeczywiście można do niej władować szpeju;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.