Skocz do zawartości

Adria tylko w Krakowie?


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

pisałem o tym wczoraj  :
 
 
dla posiadaczy ADRII nie jest to dobra wiadomość, jeden diler, jeden serwis brak jakiejkolwiek konkurencji ...
jeśli zdecydował bym się za zakup Adrii nie wykluczam zakupu i serwisu w DE :rolleyes:
Elcamp i tak już wywindował ceny. Rok temu za badanie szczelności płaciłem 350 zł. W tym roku 700 zł... Obsługa Elcampu też pozostawia wiele do życzenia. Jak będą sami to będzie jeszcze gorzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jacek00 napisał:
14 godzin temu, Suzu4x4 napisał:
pisałem o tym wczoraj  :
 
 
dla posiadaczy ADRII nie jest to dobra wiadomość, jeden diler, jeden serwis brak jakiejkolwiek konkurencji ...
jeśli zdecydował bym się za zakup Adrii nie wykluczam zakupu i serwisu w DE :rolleyes:

Elcamp i tak już wywindował ceny. Rok temu za badanie szczelności płaciłem 350 zł. W tym roku 700 zł... Obsługa Elcampu też pozostawia wiele do życzenia. Jak będą sami to będzie jeszcze gorzej.

Oni faktycznie nie ogarniają tego co powinni i to raczej kwestia organizacji pracy. Cena? Ja w tym roku za przegląd płaciłem ok 150 zł - nie pamiętam. Zawsze wizytę warto umówić mailowo z podaną ceną. Nie wiem czy będę jeszcze jechał na ten przegląd. Chyba, że trafimy na ładną pogodę w Krakowie wiosną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W Szczecinie spółka padła, tak to określił Pan z którym rozmawiałem telefonicznie, została im tylko jedna przyczepa na sprzedaż i pozamiatane. Dzwoniłem jakiś tydzień temu zapytać co mają na stanie, i takie informacje dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W Szczecinie spółka padła, tak to określił Pan z którym rozmawiałem telefonicznie, została im tylko jedna przyczepa na sprzedaż i pozamiatane. Dzwoniłem jakiś tydzień temu zapytać co mają na stanie, i takie informacje dostałem.
Ale to jest spółka cywilna dwóch braci. Spółki cywilne nie padają bo to zwykła działalność gospodarcza dwóch osób. Czyli albo się pokłócili, albo nie idzie (w co nie wierzę) albo mają dość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jacek00 napisał:
57 minut temu, peja76 napisał:
 W Szczecinie spółka padła, tak to określił Pan z którym rozmawiałem telefonicznie, została im tylko jedna przyczepa na sprzedaż i pozamiatane. Dzwoniłem jakiś tydzień temu zapytać co mają na stanie, i takie informacje dostałem.

Ale to jest spółka cywilna dwóch braci. Spółki cywilne nie padają bo to zwykła działalność gospodarcza dwóch osób. Czyli albo się pokłócili, albo nie idzie (w co nie wierzę) albo mają dość.

Tak ja napisałem powiedział ''SPÓŁKA PADŁA" już nie zajmują się przyczepami. Wszystkie tel były po wyłączane,  napisałem przez OLX żeby się zemną skontaktowali i po dwóch dniach zadzwonił on do mnie i tak powiedział. Leci ostatnia ich przyczepa na OLX. Cena też widzę się zmienia raz 104tyś z tego co pamiętam a teraz 134tyś

https://www.otomoto.pl/oferta/adria-alpina-663-pt-supreme-ogrzewanie-alde-klimatyzacja-truma-aventa-ID6BIi7a.html?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy mieli taki zamiar czy przez to ,że Elcamp  wygrał wyłączność u Adrii ?

edytka : strona  www im nadal działa :hmm:

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja napisałem powiedział ''SPÓŁKA PADŁA" już nie zajmują się przyczepami. Wszystkie tel były po wyłączane,  napisałem przez OLX żeby się zemną skontaktowali i po dwóch dniach zadzwonił on do mnie i tak powiedział. Leci ostatnia ich przyczepa na OLX. Cena też widzę się zmienia raz 104tyś z tego co pamiętam a teraz 134tyś

https://www.otomoto.pl/oferta/adria-alpina-663-pt-supreme-ogrzewanie-alde-klimatyzacja-truma-aventa-ID6BIi7a.html?

Zmienia się cena, bo raz wystawiają za kwotę netto, a raz za brutto
Ciekawe czy mieli taki zamiar czy przez to ,że Elcamp  wygrał wyłączność u Adrii ?

edytka : strona  www im nadal działa default_hmm.gif

Myślę, że raczej wyłączność Elcampu jest pokłosiem zamknięcia się Szczecina. Widać jak to wykorzystują teraz PRowo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jacek00 napisał:
Godzinę temu, peja76 napisał:
Tak ja napisałem powiedział ''SPÓŁKA PADŁA" już nie zajmują się przyczepami. Wszystkie tel były po wyłączane,  napisałem przez OLX żeby się zemną skontaktowali i po dwóch dniach zadzwonił on do mnie i tak powiedział. Leci ostatnia ich przyczepa na OLX. Cena też widzę się zmienia raz 104tyś z tego co pamiętam a teraz 134tyś
https://www.otomoto.pl/oferta/adria-alpina-663-pt-supreme-ogrzewanie-alde-klimatyzacja-truma-aventa-ID6BIi7a.html?

Zmienia się cena, bo raz wystawiają za kwotę netto, a raz za brutto

Tylko 104tyś netto to wychodzi 127920zł brutto czyli nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jacek00 napisał:

A 109k netto, jak jest na OtoMoto to 134k brutto emoji846.png

Nie będę się kłócił ale chyba była w cenie brutto, może celowo nie dopisali w ogłoszeniu że cena netto żeby złapać klienta. Szukam do 100tyś przyczepę i temu atakowałem sprzedawce, jak by była za 134tyś to na pewno bym nie atakował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kilka tygodniu temu słyszałem, że ktoś inny miał być tym dilerem Adrii - ani Kraków ani Szczecin. Jak widać coś do końca nie zagrało, albo dopiero zagra w przyszłości.

Elcamp bardzo solidnie sprzedaje kampery Adria, szkoda, że na przyczepy kładą mały nacisk. Być może jednak oczyszczenie placu elcampu (likwidacja przechowalni) daje nadzieje na więcej sprzętów na placu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.