Skocz do zawartości

Adria tylko w Krakowie?


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Elcamp i tak już wywindował ceny. Rok temu za badanie szczelności płaciłem 350 zł. W tym roku 700 zł... Obsługa Elcampu też pozostawia wiele do życzenia. Jak będą sami to będzie jeszcze gorzej.
Dlatego jak mam jakąś droższą pracę to jade do Duni do Nowego Sącza.
Tanio i dobrze.
Tylko czasem mają takie obłożenie że czeka sie na termin.... Najgorzej jak nuduja jakiegoś luksusowego kampera na zamówienie to terminy są odległe...

Wysłane z V30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Dlatego jak mam jakąś droższą pracę to jade do Duni do Nowego Sącza.
Tanio i dobrze


Tylko, że Duni nie ma autoryzowanego serwisu Adrii. Też chętnie bym jezdził gdzieś bliżej nawet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ich podejściu do biznesu to dziwne że tak długo byli na rynku. 
Wg takiej logiki to Elcampu już dawno powinno nie być, bo obsługa klienta była dużo gorsza niż w Szczecinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, jacek00 napisał:
27 minut temu, danielpoz napisał:
Przy ich podejściu do biznesu to dziwne że tak długo byli na rynku. 

Wg takiej logiki to Elcampu już dawno powinno nie być, bo obsługa klienta była dużo gorsza niż w Szczecinie.

Ktoś kto odzwania po 3 miesiącach(Trzech!) i mówi że jestem niepoważny skoro jednak kupiłem Fendt'a zamiast Adrii jest oznaką dobrej obsługi? Szef jak się patrzy.... 

Mam inne wyobrażenie o szacunku do klientów. Może innym taka bylejakość odpowiada, mi na pewno nie. Rynek zweryfikował i dziadostwo znika. Ja dbam i szanuję swoich kontrahentów i tego samego oczekuję z ich strony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto odzwania po 3 miesiącach(Trzech!) i mówi że jestem niepoważny skoro jednak kupiłem Fendt'a zamiast Adrii jest oznaką dobrej obsługi? Szef jak się patrzy.... 
Mam inne wyobrażenie o szacunku do klientów. Może innym taka bylejakość odpowiada, mi na pewno nie. Rynek zweryfikował i dziadostwo znika. Ja dbam i szanuję swoich kontrahentów i tego samego oczekuję z ich strony. 
Ale ja nie bronie nikogo. W moim przypadku obsługa że Szczecina była na wiele wyższym poziomie niż obsługa z Elcampu. Po prostu mam zupełnie odmienne doświadczenia. Ale to nie znaczy, że w Szczecinie było idealnie i tak kolorowo. Słyszałem o nich wiele negatywnych opinii.

Co do Elcampu to ten przegiął kiedy zaproponował, że jeśli nie chce płacić za transport przyczepy ze Słowenii to mogę przyczepę odebrać sobie sam osobiście. A to wszystko po tym jak wyraziłem swoje oburzenie kiedy do oferty końcowej doliczono nagle 4k złotych kosztów transportu, gdzie wcześniej nie było o tym w ogóle mowy. Wcześniej też było kilka kwiatków dotyczących samej obsługi, olewania moich pytań itp. Finalnie wybrałem ofertę ze Szczecina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel tu raczej nie chodzi o to że trzeba zapłacić tylko do samego końca nie było o tym mowy. 

To samo miałem jak kupowałem cytryne, wszystko dogadane, pro forma już była i na proformie dopiero się okazało że doliczyli pare % za to że leasing wziąłem w swoim banku a nie w citroen banku. Tyle mnie tam widzieli, u innego dilera nie było takich cyrków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest taki że Elcamp kwitnie i się poważnie rozwija a firemka ze Szczecina padła.

Co do transportu to wszyscy za to płacimy, WSZYSCY

Dokładnie tak jak napisał powyzej Jacek. Szykujemy ofertę, dodaje różne rzeczy, przychodzą kolejne oferty z ceną końcową. Kiedy już miałem wszystko ustalone, cena końcową była trochę niższa niż ta w Szczecinie, chciałem już zamawiać i nagle się okazało, że do ceny należy doliczyć jeszcze ponad 4 tysiące złotych brutto. Przez niemal miesiąc korespondowania i rozmów Elcamp zapomniał w ofercie uwzględnić tak istotny szczegół. Wg Ciebie takie podejście do klienta to właśnie ten okaz szacunku? Nie mów, że byś się nie wkurzył na moim miejscu

 

 

W Szczecinie miałem akurat koszt transportu od początku wliczony w cenę, wyglądało to dużo lepiej z ich strony, brak ukrytych opłat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku, miałeś taniej w Szczecinie bo firma dopiero raczkowała w tym biznesie więc musieli zjechać z ceny ( mniej zarobili ) aby zaistnieć na rynku.

Przyczepy towarowe w ich wypożyczalni też miały na początku śmiesznie niskie ceny. Wypożyczalnia  towarowych/lawet padła tak samo jak wypożyczalnia przyczep kempingowych i kamperów . Teraz z tego co tu czytam to i z Adrią się skończy. 

Ale myślę ,że nawet gdyby był jeden Elcamp to nie jest powiedziane ,że nie można zrobić  kilku punktów sprzedaży w PL.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 12.11.2019 o 21:17, Maras napisał:

 

Ale myślę ,że nawet gdyby był jeden Elcamp to nie jest powiedziane ,że nie można zrobić  kilku punktów sprzedaży w PL.  

El camp żyje z kamperow, a sprzedaż przyczep jest dla nich  przykrym dodatkiem do umowy z Adria. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Cargo z Poznania będzie oficjalnym dilerem Adrii. 
W ostatnim wydaniu Polskiego Caravaningu jest artykuł właśnie o Elcamp, że Adria im pomoże, porobi szkolenia, na wiosnę wystawia w Poznaniu Astelle i w ogóle że Elcamp ma zamiar otworzyć swoje dwa oddziały w innej części Polski.

Ciekawe co z tym Cargo w takim razie? Serwis też będą mieć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Suzu4x4 napisał:

ale co nam to da że Elcamp otworzy oddziały w Polsce oprócz tego że ktoś będzie miał parę km bliżej ??

konkurencja miedzy oddziałami będzie ? :lol:

Chodziło mi o odległość. Ceny i tak już mają zbójeckie i oderwane od rzeczywistości. Jak w Poznaniu otworzy się dealer Adrii z serwisem to się ucieszę bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.