Skocz do zawartości

Cena przyczepy


Przemysław

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, jacekzoo napisał:

To że najdroższa to nie problem, ja hobbitke też jak sprzedawałem to też była najdroższa a poszła w tydzień. Tylko że była w cenie do magicznych 30k. Zauważcie że najczęściej są zapytania w budżecie 25-30k. Powyżej 40 to już jest duża różnica

Nie zgodzę się do końca, ja szukałem 35-45000 To wybór po odcedzeniu Hobby był katastroficzny, ja miałem do wybory kilka przyczep i jako deskę ratunku (de facto sprawdzoną już) tego Tabberta za 39 właśnie od Klaji.

Jagodek od nas z forum sprzedawał Burstnera identycznego jak mam ze  3 dni na krzyż ... (2009r. Z tego co pamiętam za 45000),  zadzwoniłem to byłem już któryś w kolejce

A ja na swoją zaklepałem oględziny pierwszego dnia kiedy pojawiło się ogłoszenie. Gość po dokonaniu transakcji powiedział, że za niską chyba cenę wystawił bo po mnie miał jeszcze dwóch mocno zainteresowanych. Przyczepa 2008r. Za 39000.

Mimo że Przemka Tabbert to naprawdę fajny model to ta cena jak na ten rok jest za duża

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

7 minut temu, Pjoter napisał:

To po co ten temat założyłeś, co chciałeś od nas usłyszeć ?

Sam napisałeś że od jakiegoś czasu nie możesz sprzedać.

Nie możesz bo jest za droga i tyle w temacie.

Może jest za droga może za tania nie wiem nie znam się, nie jestem też handlarzem oraz na rynku w PL nie ma za dużo takich przyczep dlatego zapytałem, myślałem też że forum jest od tego że można pytać, ale jak widać niektórym co nieco przeszkadza ...

Nie napisałem też nigdzie że nie mogę sprzedać tylko że próbuję sprzedać w takiej cenie jaka jest wystawiona i nie trwa to nie wiadomo ile.

Jakbym musiał i "chciał" sprzedać szybko to obniżyłbym cenę, tylko po co skoro jest tyle suchych, szczelnych perełek w dużo niższej cenie i niech kupujący sobie przebierają.

Jak nie sprzedam to będę ją po prostu miał i tyle w temacie, a za kilka lat obniżę cenę poniżej magicznych 30tyś. i sprzeda się na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Pierzasty napisał:

Mimo że Przemka Tabbert to naprawdę fajny model to ta cena jak na ten rok jest za duża

Pewnie cena jest za duża, nie mówię że nie, tylko tak jak pisałem gdzieś wcześniej za dużo niższą cenę to nie opłaca mi się sprzedawać, bo wiem co mam, przyczepa jest szczelna. Jadąc co roku na przegląd diagnosta mówi że chyba Pan w ogóle nie jeździ i trzyma cały czas pod dachem bo pod spodem jest jak nowa. Jest też nie byle jak doposażona, także jakbym miał sprzedać za 10 tyś mniej niż teraz jest wystawiona z przedsionkiem i mowerem, za które nawet używane trzeba zapłacić około 7tyś złotych, to po co to robić, korzystać i cieszyć się nią. Myślałem trochę o innym układzie bo dzieci rosną, ale jak nie sprzedam to będziemy dalej z naszym Tabbertem którego stan techniczny jest jak najbardziej ok.

13 minut temu, Pjoter napisał:

Nie przeszkadza...

Spoko tak tylko napisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Przemysław napisał:

 

Jak nie sprzedam to będę ją po prostu miał i tyle w temacie, a za kilka lat obniżę cenę poniżej magicznych 30tyś. i sprzeda się na pewno.

Za kilka lat magiczna cena będzie poniżej 20tyś, dużo ludzi od niedawna kupuje nowe przyczepy i za parę lat używek będzie więcej, nie licz że cena się zatrzyma,  lata lecą, młodsza już nie będzie.

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę moderację o zamknięcie tematu. Nic więcej konstruktywnego tu nie można już napisać. Wszystko czego chciałem się dowiedzieć wiem, nie ma co nabijać postów. Wiem że moja przyczepa jest za droga. Wystawię ją jeszcze na wiosnę w okolicach marca/kwietnia, za ile to nie wiem, zobaczę jakie będą ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego TECa z tego samego roku sprzedałem chyba za 35 albo 36k - rok temu na wiosnę. Miałem pełny przedsionek Brandt i letni daszek z bokami. Czteroletnie wyposażenie w postaci boilera gazowo elektrycznego Truma B10, grzałka ultraheat, duocontrol i mover P1 automat. Nowe krany Reich i rzadki poszukiwany przez wielu układ... Przyczepa była bardzo zadbana a Holender jak sprzedawał to płakał. Można powiedzieć że TEC to nie Tabbert i będzie to prawdą ale mover P1 automat to tez nie jest jakiś move control w manualu. 

Ja bym nie dał 45k pln za 13 letnią przyczepę. Chyba żeby miała jakieś wyposażenie dodatkowe na którym by mi szczególnie zależało. Moim zdaniem w przyczepie z ogłoszenia nic szczególnego nie ma.  

Jeżeli się sprzeda za 35k to moim zdaniem będzie sukces.

@Przemysław mam nadzieję że moja szczera wypowiedz Cię nie uraziła. 1,5 roku temu miałem identyczną sytuację jak ty i musiałem przełknąć tę gorzką pigułkę. 

Niestety wszystko jest tyle warte ile ktoś chce za to zapłacić. A handlarze ściągający przyczepy po Cyganach czy inne gnioty niestety nam nie pomagają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Przemysław napisał:

 Jest też nie byle jak doposażona,  

Co w niej jest takiego specjalnego ktorego nie maja inne przyczepy tej wielkosci/rcznika?  Tylko mover i to niskich lotów a reszta seria jak z fabryki wyszła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Przemysław napisał:

 z przedsionkiem i mowerem, za które nawet używane trzeba zapłacić około 7tyś złotych, 

Ile kosztuje taki wiekowy mover? Dwa takie przedsionki isabeli rok temu sprzedałem po 1650zł. Fakt, poszły od ręki. Oba z carbonem i klipami ale tez stare modele jak i u Ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Przemysław napisał:

Proszę moderację o zamknięcie tematu

Dopiero się rozkręca ;)

Mnie się dobrze czyta. 

Też mi dzieciaki rosną i przyszła ochota na zmianę ale pod koniec sezonu odkryłem zaciek i tak nie sprzedam - będzie remont. Przyczepy takie jak moja chodzą po 6-12 tys wszystkie igły i suchutkie. Wiem co mam a po remoncie będę wiedział jeszcze bardziej.

Ochota na zmianę modelu raczej nie przejdzie a nie oddam tanio więc już się przygotowuję, że kilka sezonów jeszcze z nami pobędzie :)

Na Twoim miejscu zostawił bym ogłoszenie szczególnie na forum i dalej jeździł i cieszył się, że wiesz co masz a pewnego pięknego dnia kiedy amortyzacja i lata pozwolą na obniżenie ceny do "magicznej" bariery, zjawi się odpowiedni nabywca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, danielpoz napisał:

Co w niej jest takiego specjalnego ktorego nie maja inne przyczepy tej wielkosci/rcznika?  Tylko mover i to niskich lotów a reszta seria jak z fabryki wyszła. 

Myślałem że przyczepy nie były seryjnie wyposażone w przedsionek isabella, daszek słoneczny, maszt antenowy, podgrzewaną podłogę, zabezpieczenie zaczepu alko, monocontrol CS, no ale chyba mało wiem jak tak, bo to moja pierwsza przyczepa i to tylko od dwóch lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Przemysław napisał:
Myślałem że przyczepy nie były seryjnie wyposażone w przedsionek isabella, daszek słoneczny, maszt antenowy, podgrzewaną podłogę, zabezpieczenie zaczepu alko, monocontrol CS, no ale chyba mało wiem jak tak, bo to moja pierwsza przyczepa i to tylko od dwóch lat.

Połowa tych rzeczy mogła być na wyposażeniu fabrycznym. Czyli podgrzewana podłoga, maszt. A reszta to są "groszowe" sprawy, a na pewno nie jest to sprzęt p wartości 10k. A jeśli nawet to jak pisałem wcześniej dla kupującego to nie stanowi aż takie wartości dodanej, poza przedsionkiem, na którym wielu kupującym akurat zależy.

Ja bym wystawił tą przyczepę za 39900.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jacek00 napisał:

Ja bym wystawił tą przyczepę za 39900.

Pewnie za tyle wystawię na wiosnę jak przez zimę mi się nie odwidzi sprzedaż  :)

Tak czy inaczej drugi raz proszę moderację o zamknięcie tematu, wszystko co miało być powiedziane zostało powiedziane, nie ma co zbędnie nabijać postów.

Jacek nie pisz też że na przedsionek Isabella, mover z montażem, daszek słoneczny, maszt antenowy, montaż podgrzewanej podłogi, zabezpieczenie zaczepu alko, monocontrol CS wraz z przewodem GOK nie wydasz 10k. Za nowe te rzeczy wyjdzie pewnie z 20k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • szary11 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.