Skocz do zawartości

Propozycja zimowego zlotu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chłopaki, a nie macie ochoty zrobic tego zlotu ekstremalnego w Warszawie, bo jakby co to ja sie mogę postarać, żeby otworzyli Wam kemping.

Dojazd dobry, drogi w razie czego odgarną, bo główne, Zamek i Pałac sobie zobaczycie, bo więcej to nam niestety sąsiedzi wysadzili w powietrze, żony na zakupki wyślecie, choć dosyć drogo tu jest, nawet imprezkę karnawałową mozna by zrobić.

No i w centrum jest, to nie strach, że zabraknie prądu albo czegoś...

Nie, żebym sie wtrącał, tak tylko napisałem...

Bo jakbyscie chcieli to w pon. pojadę i pogadam i moge zrobic zdjęcia...

 

Troll.

 

PS.

Effendi, :) topór wojenny zakopany głęboko, żeby nie było, że znowu moja wina. :)

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ja wiem, że las lepszy :) , ale może na pierwszy raz i sprobowanie zimowego jeżdzenia

to nie najgorzej by było, nie AŻ tak ekstremalnie.

A i tak bylibyście jednymi z prekursorów ( bo koledzy już troche opisali jak było w Czorsztynie i Niedzicy - Bohaterowie po prostu )

A wcale nie trzeba z kempingu wychodzić, jest taki troche zaciszny...

 

J.

 

PS.

Dobra, obiecałem, juz sie Wam nie wtrącam do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wir57, jacek l, Ja tek trochę OT :) Czy wy czasami sypiacie ? :):) Bo jak patrzę na barbarzyńskie godiny wasych postów to jakoś dziwnie zmęczony się czuję :-]

Edit: widać nawet po mojej pisowni. Specjalnie jej nie poprawiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacek l dzięki za chęc pomocy w znalezieniu miejsca :) ale mi nie bardzo sie chce jechać z jednego dużego miasta do drugiego jeszcze większego :) niewiem jak reszta się na to zapatruje :) Ja osobiście wolałbmy coś cichego odosobninego itd ... sama natura mróz śnieg przyczepa a w niej grono wspaniałych kompanów ... :-] ach rozmarzyłem się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie każda propozycja jest dobra, byle śnieg :-]

 

 

No i Wawa by się załapała :)

Jacek :):):)

 

 

A tak wogóle to co? Działamy dalej? Czekamy na pogodę, szukamy dalej miejsc? Ja mapy przewertowałem wzdłuż i w szerz.

 

Kurde, oby mrozku było i śniegu trochę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle to co? Działamy dalej? Czekamy na pogodę, szukamy dalej miejsc?

 

szukamy i działamy :-] w poniedziałek bedę dzwonił od IT w Płocku i Włocawku zobaczymy co mi powiedzą :)

 

Kurde, oby mrozku było i śniegu trochę :)

 

jak by był mróz to miejsce już byśmy mieli a tak to bida :) trzeba szukać

 

Chcecie sniegu i mrozu?? to w gory :)

 

był zlot sudecki ale niestety nie znależli się chętni :) a jak by tak ze 3-4 załogi wtedy były to na 100% bym pojechał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.