Skocz do zawartości

Propozycja zimowego zlotu


Rekomendowane odpowiedzi

szary11, Warszawa na ten zlot ?? nie to bez sensu lepiej gdzieś w terenie

 

To jest tylko propozycja. Jeśli by było biało nie przeszkadzało by miejsce w mieście.

 

Myślę, że ostateczną decyzję podejmiemy na początku przyszłego tygodnia. Względnie będziemy mogli przesunąć wyjazd na 14-15. Później w połowie marca mógłbym poprzestawiać zmiany w pracy by mieć wolne.

 

No nic, zobaczymy... na następną zimę najwyżej się przesunie wypadzik. Ale zaczniemy się znacznie wcześniej organizować :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szary coś ten link nie działa :) Dzwoniłem to tej IT w Płocku i nic mi tam nie powiedzieli, krecą sie i unikają pomocy itd Do Włocławka mam jutro zadzwonić bo jestem umówiony na rozmowe z jakimś Panem biegłym w temacie kempingów pól namiotowych itd Ogólnie bida straszna :( i w przyszłym roku trzeba się dużo wcześniej za to wziąść Tak jak kolega mariusz79 napisał też mnie dziwi że tyle ludzi na forum i nikt nawet jakiegoś pomysłu nie podsunie :) poza Jackiem któremu wielkie dzięki za chęci i pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.astur.waw.pl/

 

Z tego napewno otworzy :(

 

Poo prostu ludzie nie wiedzą, że znajdzie się paru zapaleńców co by i zimą wyskoczyli.

 

Będzie trzeba też na wakacyjnych wypadach pytać, czy zimą ktoś nie przyjmie na danym kempingu. Zawsze to może coś się znajdzie.

 

No nic, czekamy jaka będzie pogoda i jeszcze szukamy... ja mapy studiuje codziennie i sprawdzam miejscówki na necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem wcześniej, dzwoniłem dziś do IT we Włocławku i niby Pan szpec od turystyki motoryzacyjnej nic nowego mi nie powiedział i totalnie nie pomógł :czacha: ach słów szkoda :D Ja już pomysłów niemam i niewiem gdzie szukać i uderzać żeby znaleść jakieś miejsce :-] normalnie się poddaje i trace nadzieje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może warto by ta Warszawę wziaść pod uwagę? Pewne miejsce, z tego co widziałem na fotkach dojazd utwardzony, więc nie powinno byc przygód. Tak na pierwszy raz może nie jest źle?

 

A na przyszły rok wynajdziemy miejscówkę, umówioną wczesniej i wyszukana odpowiednio :czacha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo auto i przyczepka na warszawskich numerach

 

Mam w domu stare blachy po sprowadzanym aucie :D Jak zagaisz jeszcze po niemiecku to nikt się nie zorientuje :)

 

A termin to chyba bysmy zrobili razem z warszawskim?

 

Tylko niech śnieżek przypruszy :-]:czacha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też ta wawa nie pasi :czacha: i chyba już nawet ochota przeszła , bo jednak w koło mokro błoto :-], roztopy i chyba trudno się dziwić właścicielom kempingów, iż nie chcą nikogo , bo nieźle poryte by pole zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.