Skocz do zawartości

TV w naszym kamperku.


aroo

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio oglądałem program , w którym robili test odbiorników LCD. No i niestety blado wypadły na standardowych antenach. Łapały do 3 kanałów i to nadawali w śnieżycy. Po podłączeniu anteny domowej lub ze wzmacniaczem było OK.

Podobne mam zdanie prywatne jak w tym programie. Mój LCD na standardowej antenie nie łapie nic :) A mam też mały kineskopowy 5,5cala mistral czarnobiały to w nim bez problemu znajdziesz czysty odbiór na standardowej wbudowanej antenie.

 

Czym to jest uwarunkowane nie mam pojęcia... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witaj

myślę , że telewizorek z DVD zawieszany na suficie to jedno z najlepszych rozwiązań , poszukaj obracanego ekranu ja za swój zapłaciłem 900 stówek i jestem zadowolony

pozdrawiam

 

Używam tak już od 3 lat :) Tylko bez DVD i 179 zł, na antenie zew. ze wzmacniaczem (oczywiście wszystko na 12V) nawet na za....piu te 3-4 programy idą baaardzo dobrze :)

post-67897-imported-7dd4f317-21cf-42d0-90d9-f6cee95596a7_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

no fajne go wkomponowałeś , a oglądasz z łóżka czy jadalni , nie znam zbyt rozkładu przyczep :) no i oczywiście zasilanie 12 v , oto chodzi, ja posiadam antenę satelitę , ale jak wjadę w las , nie ma oglądania, ale podobno analogowe anteny korona są super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie korona polegla w starciu z Tele-Wizja Multi Channel 2000

dyskusja nad antenami http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=808&highlight=korona

jeżeli chodzi o TV polecam Hyundai PDP388SUATV ma TV, DVD, Divx, obracany 180 ekran,

http://www.eukasa.pl/rtv/sklep/649094/hyundai/hyundai-pdp-388-su-atv/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

no fajne go wkomponowałeś , a oglądasz z łóżka czy jadalni , nie znam zbyt rozkładu przyczep :) no i oczywiście zasilanie 12 v , oto chodzi, ja posiadam antenę satelitę , ale jak wjadę w las , nie ma oglądania, ale podobno analogowe anteny korona są super

 

Oglądam z łóżka bo zasadniczo taka pozycja w wakacje bardziej mi leży :(

A antene mam oryginalną montowaną fabrycznie w Hobby Prestige na wysuwanym maszcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie preferujecie telewizorki do przyczep (chodzi mi o cale)

Na alegro są od 5 ,7 ,8 ,9 ,10, 11 ,15 ,19 większych nie spotkałem na 12V.

Miałem kupić telewizor ,monitor ,DVD, czytnik kart , ale doszłem do wniosku ,że będzie za duży do przyczepy. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

To i ja się dołączę do tej dyskusji. W zeszłym roku też się mocno zastanawiałem jaki tv kupic do przyczepy i zdecydowałem się na taki:

http://www.allegro.pl/item531946692_najtaniej_od_producenta_tv_15_lcd_dvd_mistral.html Ja latem płaciłem za niego chyba ponad 700 zł :D

Dla mnie ważne było żeby tv nie był malutki i najważniejsze żeby można było zasilać go na 12V...W komplecie z tv dostałem kabel do podłączenia do gniazda zapalniczki. Kupiłem też do tego antenę kierunkową ze wzmacniaczem. Antena standardowo posiada zasilacz ale ja dodatkowo dorobiłem sobie kabel abym mógł podłączyć antenę do zasilania 12V.

No i wyszło mi wszystko super :-] TV odbiera bardzo dobrze, oczywiście w zależności gdzie się ustawię...Jestem całkowicie niezależny od prądu i w dowolnym miejscu mogę oglądać tv i odtwarzać filmy. Z moich spostrzeżeń mogę powiedzieć że jeśli zasilam całość z akumulatora mam nawet lepszy odbiór niż zasilając na 230V...Oczywiście tv posiada DVD, odtwarza wszystkie płyty i może służyć jako monitor do kompa...Można go ustawić gdzieś na półce czy stoliku ale można tez powiesić na ścianie czy suficie.

Dodatkowo zamontowałem dodatkowe gniazdo na zewnętrznej ścianie przyczepy i mogę oglądać sobie tv w przedsionku :czacha:

Podsumowując uważam że taki telewizorek to fajna sprawa, ma dużo funkcji i jest poręczny a do tego można go ustawić wszędzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem telewizor podwieszany z dvd do przyczepy ale jest tylko na 12 v . Z pewnych względów chce by działał na 230 v . Jaki transformator kupić ? Poślijcie proszę jakiś link :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.