Skocz do zawartości

FENDT 560 SKM OPINIE O MODELU I BEZPOSREDNIO O CEPCE


bladys

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Koledzy,

właśnie przymierzam się do kupna nowej 560 SKM. Mam parę pytań.

  1. W specyfikacji łóżka piętrowe mają 190x80. Czy chłopak o wysokości 185 cm będzie miał wygodnie spać? Waży około 80 kg.
  2. Środkowa podkowa - Czy jest wystarczająca do komfortowego siedzenia dla 2 dorosłych + 2 młodzieży (około 14 lat)
  3. Czy po spięciu przyczepy z namiotem jest jakiś problem na wyciąganie/opróżnianie toalety (jest od wewnątrz)
  4. Czy prysznic jest komfortowy jeżeli chodzi o codzienne mycie? Czy dorosła osoba się w miarę zmieści?
  5. W łazience nie widzę żadnych szafek. Czy faktycznie są tylko te pod zlewem?
  6. Jak z wyciszeniem przyczepy i jej jakością. Według parametrów podłoga/dach/sciąny mają odpowiednio 47/39/31. Wcześniej jeździłem Hobby i było różnie. Dla przykładu, podczas chodzenia podłoga trzeszczy. Hobby ma też dużo cieńszą podłogę i dach. Czy Fendt też tak jest?
  7. Czy przyczepa jest przyszłościowa dla mnie i dla żony? Podejrzewam, że chłopaki mogą niedługo przestać z nami jeździć.

Jakie widzicie inne mankamenty lub zalety tej przyczepy i tego układu?

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Godzinę temu, zakupy napisał:

Szanowni Koledzy,

właśnie przymierzam się do kupna nowej 560 SKM. Mam parę pytań.

  1. W specyfikacji łóżka piętrowe mają 190x80. Czy chłopak o wysokości 185 cm będzie miał wygodnie spać? Waży około 80 kg.
  2. Środkowa podkowa - Czy jest wystarczająca do komfortowego siedzenia dla 2 dorosłych + 2 młodzieży (około 14 lat)
  3. Czy po spięciu przyczepy z namiotem jest jakiś problem na wyciąganie/opróżnianie toalety (jest od wewnątrz)
  4. Czy prysznic jest komfortowy jeżeli chodzi o codzienne mycie? Czy dorosła osoba się w miarę zmieści?
  5. W łazience nie widzę żadnych szafek. Czy faktycznie są tylko te pod zlewem?
  6. Jak z wyciszeniem przyczepy i jej jakością. Według parametrów podłoga/dach/sciąny mają odpowiednio 47/39/31. Wcześniej jeździłem Hobby i było różnie. Dla przykładu, podczas chodzenia podłoga trzeszczy. Hobby ma też dużo cieńszą podłogę i dach. Czy Fendt też tak jest?
  7. Czy przyczepa jest przyszłościowa dla mnie i dla żony? Podejrzewam, że chłopaki mogą niedługo przestać z nami jeździć.

Jakie widzicie inne mankamenty lub zalety tej przyczepy i tego układu?

Dziękuję

1. Waga ok- spokojnie. Test na 110kg. Wymiar nie wiem

2.  Komfortowo nie dla dwóch osób. Na ścisku. Jedna mega komfortowo. 

3. Na spokojnie bez szarpaniny

4. Uwielbiam ją za to

5. Tak. Jest tam dużo miejsca bo to dwie półki + półki po lewej stronie u góry + półki pod prysznicrm

6. W Kampi oglądałem porównanie ścian i sufitu (maja wycięte elementy). Około dwukrotnie grubsza niż nowe hobby. Podloga w hobby miałem miękka. Tutaj nie odczuwam nic.

7. Mi teraz rodzi się drugie dziecko dlatego ja kupiłem. Dla dwóch osób totalny bezsens. Szkoda DMC i wymiarów. Milion innych opcji 

 

polecam model. Po ponad 70 dniach w tym roku w przyczepie nie żałuje ani jednego grosika ? 

 

 

92D0DDA6-6797-4154-A1AF-D79935D5BA1D.jpeg

5395A8DF-16D4-4143-98D5-DF0F93CF286A.jpeg

A39D1936-172B-4199-9FE9-3D67E1775693.jpeg

Edytowane przez bladys (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.