Jump to content
Mati43

LMC LUXUS 490K i GV 1.9ddis

Recommended Posts

bw81

Trail? Pewnie masz na myśli Trail Rated bo wersji Trail to jak się nie mylę nie było. Jak chcesz to podeślij na PW vin to go rozkoduje i wyślę Ci mailem.

danielpoz
1 godzinę temu, Mati43 napisał:

Silnik 5.7 vvt 360KM wersja trail.

Który to rok bo ta moc mi nie pasuje. 

Mati43
Posted (edited)

W Carfaxie w zakładce wersja było TRAIL.... nie było nic czy to limited czy Overland. Rok 2009 i moc 362KM, Ogólnie HEMI były od  330 do 400KM mój jest silnikiem "poliftowym" który nie jest do końca prawdziwym HEMI, ma VVT i MDS i moc 362KM

Edited by Mati43 (see edit history)

bw81
Posted (edited)

carfax to tylko historia pochodzenia. Podeślij numer VIN to rozkoduję Ci wersję silnikową, wyposażenie i przeznaczenie.

Edited by bw81 (see edit history)

Mati43

Dzięki, przy okazji bo nie mam dowodu przy sobie. 

danielpoz
Posted (edited)

Hemi to tylko nazwa marketingowa. W 21 wieku nie produkowano prawdziwych Hemi. Może to nie 362 a 326 bo takie faktycznie były montowane do tego auta. Listwy chromowane więc stawiam na Limited bo overland miał mrożone chromy.

Te felgi to nie od Laredo? 

Edited by danielpoz (see edit history)

Commander

Bardzo ładny. Obstawiałem właśnie 2009 lub 10. 

Jaki masz środek... popiel?

Tam nie było takiej mocy. Silnik 5.7 po 2008 miał parę koni więcej. Jedynie lift złapał 4.7 na 305 KM. Były wersje SRT ale w ogłoszeniach w USA do dziś nie trafiłem. Dopiero WK2 załapał się na 360 KM. Ale nie marudzę auto piękne.

Jaki masz hak?

Mati43
Posted (edited)

Eh... W dokumentach mam 362Km w historii także 🙂 Hemi charakteryzowały się półkolistymi komorami spalania. HEMI 330KM +- miały jeszcze tłoki jak i komore spalania półkulistą. U mnie z tego co zasięgnąłem opini jest tylko półkulista głowica.  Z dokumentów które uzyskałem i informacji jest 362KM a czy jest czy nie nie wiem nie hamowałem i nie mam zamiaru tego robić. W WK były montowane silniki 360 konne. Commander oficjalnie miał 326 i 334 ale nie wiem czy dotyczy to całego rynku czy tylko na dany kraj. Tego nie wiem i nie będę wnikał. Sprawdziłem dowód rej. 266KW.... 

Mati43

DNA także pokazuje :) Także Commander, chyba jednak były montowane te motory. Zaraz skocze zrobic zdjęcie wnętrza. Czarna skóra.

dane.jpg

Mati43

Foty.mozna wydłużyć czas edycji?

IMG_20190314_183512.jpg

IMG_20190314_184037.jpg

IMG_20190314_184033.jpg

IMG_20190314_183517.jpg

Commander

Kurde, ale ładny... Skąd go wziąłeś. Ja swojego szukałem aktywnie 2 lata. Myślałem że zwariuję.... Ale się udało chociaż nie taki bogaty jak Twój.

Mati43
Posted (edited)

Warszawa. Ale sciagany był dla nas. Uszkodzony prawy przód maska i błotnik. Jeep ma 236tys km a wygląda w środku na 80-100 Auto kupione w canada i tam jesdzila nim kobieta.

Commander

Czyli sprowadzałeś na zamówienie ... OK.

Mati43

Tz.inaczej. Handlarz wiedział że szukamy od kwoty do kwoty. Rok mniej istotny ale warunek ciemny w środku i 5.7. Trafiły się trzy z czego wybraliśmy tego. Zero rdzy.rama pomocnicza bez grama nalotu jeszcze lakier jest. Wszystko pod autem w oryginale. Hak mam dokładany już w Polsce kupiony. Tz.sam hak.reszta była.

IMG_20190122_183425.jpg

Commander

Tę kule będziesz zakładał? Hm...