Skocz do zawartości

LMC LUXUS 490K i GV 1.9ddis


Mati43

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, jacekzoo napisał:

@Mati43 co ty masz do mnie? Coś ci sie chyba zdrowo poprzestawiało pod czapeczką...

Zapytać nie można? po co ta agresja?  Jak masz problemy jakieś to nie wyżywaj się na mnie. Shamuj z takimi tekścikami.

Edytowane przez Mati43 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wic polega na tym, że to Ty Mati43 na zarozumialca tu wychodzisz. Pierwszy post na temat karawaningu  i na tym koniec - potem 6 stron napinania jaką cud miód furę masz. I nie że mam coś do Ciebie. To już kolejny temat w dziale w takim stylu. Po co to? Jestem na wielu forach. Mam kilka aut, mocnych i szybkich. Ale o tym sobie dyskutuję na forach tych aut. A tu jest fajnie pogadać o przyczepie, przeróbkach, wyjazdach. Ten klimat. Nie truję tu wam wszystkich forumowicze o tjunach, modyfikacjach i zakupach do moich aut. Nie puszę się jak paw jaki tam piec mają moje fury choć nie mam się czego wstydzić. I nie jest to jakoś stricte atak na Ciebie (choć Twoje posty dość zarozumiałe są). Tak po prostu to są moje obserwacje po ostatnich ruchach w tym dziale i wyrzuciłem tutaj to z siebie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mati43 napisał:

Zapytać nie można? po co ta agresja?  Jak masz problemy jakieś to nie wyżywaj się na mnie. Shamuj z takimi tekścikami.

 

Bo wypluwasz żale na innych a między to mnie mieszasz

To dlaczego miałby nie ,,śmigać,,?

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie pewne osoby, nic bym takiego nie pisał, nie lubie jak ktoś się mądruje w moją strone chociaż G wie. No ale cóż. Świata nie zmienie a dla kilku gości nie chce mi się próbować.:) Czy mam super fure nie wiem i w dupie to mam.Są lepsze, ale jak ktoś mi wpiera że zielone to czerwone nie mając pojęcia o tym a pisze by pisać...sory .

3 minuty temu, jacekzoo napisał:

To dlaczego miałby nie ,,śmigać,,?

Nie wiem dlaczego, wiem że miałeś problemy stąd zapytanie w stylu normalnym a ty mnie atakujesz.Coś Ci się chyba ubzdurało pokaż mi gdzie ja Ciebie mieszam?  Nie chce być nie miły i zniżać się do pewnego poziomu. Grzecznie zapytałem, ty atakujesz. Rozumiem że temat dla Ciebie drażliwy. Żalić? hehe dobre żalić nie tylko prostuje pewne krzywe informacje.

 Konczę te zbędne dyskusje. Jak admin chce niech posprząta do fotek i po  kłopocie. A następnym razem niech znafcy się doszkolą i później wypowiadają. 

Edytowane przez Mati43 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mati43 napisał:

stąd zapytanie w stylu normalnym a ty mnie atakujesz.

Jeżeli tylko zapytanie to luzik, przepraszam. Odebralem to jako zaczepke stąd wnerw

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jacekzoo napisał:

Jeżeli tylko zapytanie to luzik, przepraszam. Odebralem to jako zaczepke stąd wnerw

nie nie atak, czytałem i mi się przypomniało więc zapytanie poszło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, marek230482 napisał:

To już kolejny temat w dziale w takim stylu. Po co to? Jestem na wielu forach. Mam kilka aut, mocnych i szybkich. Ale o tym sobie dyskutuję na forach tych aut. A tu jest fajnie pogadać o przyczepie, przeróbkach, wyjazdach. Ten klimat. Nie truję tu wam wszystkich forumowicze o tjunach, modyfikacjach i zakupach do moich aut. Nie puszę się jak paw jaki tam piec mają moje fury choć nie mam się czego wstydzić.

A może jeśli nie odpowiada Ci temat to nie zabieraj w nim głosu? Po prostu nie czytaj...bo to juz przesada abyś Ty decydował o czym kto ma pisać. Podkreśliłeś w jednym poście parę razy, że nie masz się czego wstydzić, masz czym się pokazać. Ale co to ma wspólnego z rozmową tutaj? Rozmowa zeszła na amerykańskie samochody i tyle. A że rośnie ilość użytkowników samochodów zza wielkiej wody to i dyskusja się rozkręciła.

Tak wiem, wg. Ciebie jeżdżę drogim i bezsensownym SUVem i wiesz co? Dobrze mi z tym bo nic Ci do tego!

I nie zapominaj o jednym: przyczepa bez holownika jest mało użyteczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bw81 napisał:

A może jeśli nie odpowiada Ci temat to nie zabieraj w nim głosu? Po prostu nie czytaj...bo to juz przesada abyś Ty decydował o czym kto ma pisać. Podkreśliłeś w jednym poście parę razy, że nie masz się czego wstydzić, masz czym się pokazać. Ale co to ma wspólnego z rozmową tutaj? Rozmowa zeszła na amerykańskie samochody i tyle. A że rośnie ilość użytkowników samochodów zza wielkiej wody to i dyskusja się rozkręciła.

Tak wiem, wg. Ciebie jeżdżę drogim i bezsensownym SUVem i wiesz co? Dobrze mi z tym bo nic Ci do tego!

I nie zapominaj o jednym: przyczepa bez holownika jest mało użyteczna.

1000% popieram!

7 minut temu, jacekzoo napisał:

Ja mam 2001r, ho później się pojawiły

 

Grunt  że się kula.Ostatnio robiłem konserwacje też w WJ z 01r. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bw81 styl Twojej wypowiedzi tylko potwierdza to co napisałem :D przykre. 

Szkoda, że takie jak te wątki zatracają ducha karawaningu a wprowadzają ducha for samochodowych z domieszką męskiej rywalizacji :D 

I faktycznie już się nie odzywam bo i tak nikt nie zrozumiał mojego przesłania tylko "ogony" wam się nastroszyły :) będę sobie czekał aż wrócicie do tematów karawaningowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wątków o karawaningu jest bardzo dużo. Karawaning jest ściśle powiązany z motoryzacją. Wielu z nas pasjonuje się również motoryzacją. Naturalnym jest, że te tematy się przeplatają. Nie odczuwam żadnej rywalizacji. Wymieniam poglądy i informacje. Moim zdaniem Mateusz "niewłaściwie" przyrównał pojemność skokową do płci co wyraziłem w jednym z postów.

Ale Ty wpadłeś "po nic". Nie napisałeś w wątku nic, co byłoby związane z tematem głównym jak i poboczny (samochody). Wyraziłeś opinie, że m.in. jeżdżę "drogim i bezsensownym SUVem". Nie należę do ludzi konfliktowych ale zirytowało mnie, że przychodzisz do cudzego wątku i zaczynasz pouczać nas, biorących w nim udział. 

I na zakończenie dodam, że gdybym nie miał przyczepy i nie był zainteresowany karawaningiem to nie należałbym do tego forum. Ale człowiek nie żyje tylko karawaningiem i ma inne pasje.

Fajnie, jeśli w jednym miejscu można łączyć pasje bo wtedy rozmowy stają się ciekawsze. A Tobie życzę więcej otwartości i tolerancji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.