Skocz do zawartości

LMC LUXUS 490K i GV 1.9ddis


Mati43

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

9 godzin temu, Mati43 napisał:

To ja mam inną praktykę:) bo u mnie działa i odczuwam to przy tankowaniu. :) 

To musisz wyłączyć skoro odczuwasz że działa. Bądź konsekwentny skoro pisałeś parę postów wyżej że jest Ci ten bajer zbędny.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że jest mi zbędny to prawda i to że działa to też prawda. Więc nie czepiaj się słówek. Owszem jest mi zbędny jo uważasz że to kolejna rzecz która może się popsuć. Jeżdżę spokojnie i przepisowo dlatego widzę różnicę w spalaniu. Jeżdżę sporo V8 i v12 i nie przeszkadza mi brak mds w cls600 więc i tutaj jakby nie dzialal to bym się nie obraził . Proste.czy mi spali 13 czy 15 nie robi to na mnie wrazenia,kupując coś co ma prawie 6litrowy silnik nie nastawiam się na spalanie takie jak w moim klekocie 2.2cdi. Skomentowałem że u mnie działa bo Ty pewnie napisałeś że MDS w praktyce nie chodzi... ot Lubicie tu na forum czepiać się słówek.

Edytowane przez Mati43 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Commander napisał:

1. Ja mam 4,7 i nigdy nie czułem się kobietą...

2. Wlej gęstszy olej i MDS się nie załączy...

3. Miałem komarka, mam szeroki zmysł techniczny, takiej kuli na żywo nie widziałem.

4. Miło słyszeć że Cię stać na paliwo i nie narzekasz na jego podwyżki

Pozdrawiam.

Życie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Mati43 napisał:

Rozglądałem się za WK z silnikiem 3.7 ale mi przeszło, później szukałem 4.7 ale stwierdziłem że oba te motory są dla kobiet do spacerówki

Przesadzasz. Jeśli za jakiś czas będziesz zmuszony z przyczyn np. ekonomicznych zmienić na mniejszy silnik to będziesz czuł się jak kobieta?? Dziwna teoria, że pojemność dobierana jest do rodzaju płci. Każdy kupuje na co ma ochotę i co jego zdaniem jest my potrzebne. Ciesz się tym co masz i nie dyskwalifikuj innych tylko dlatego, że nie mają tego co Ty bo życie jest przewrotne i kiedyś możesz się zdziwić...

Edytowane przez bw81 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Mati43 napisał:

Rozglądałem się za WK z silnikiem 3.7 ale mi przeszło, później szukałem 4.7 ale stwierdziłem że oba te motory są dla kobiet do spacerówki.

Brzmi to jak kryzys wieku średniego... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bw czy przesadzam może. Tylko że to była ironia. Mam też auta z mniejszymi silnikami. Każdy jeździ tym na co go stać i co chce mieć. W żaden sposób tego nie neguję widocznie źle to odebrales.

2 godziny temu, vrs napisał:

Brzmi to jak kryzys wieku średniego... :]

Może tak może nie kto to wie.

Edytowane przez Mati43 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje z tym forum???.... ostatnio widzę, że zamiast pokazywać przyczepy i o nich dyskutować to się staje modne pokazywanie aut. Mało to. Widzę, że niektórzy się napinają kto ma większego..... i mocniejszego. I o ile przy pierwszym.... drugim ..... temacie to jeszcze było ciekawe tak teraz widzę, że przyjmuje to postać groźnej rywalizacji. Niedługo w tym dziale większość tematów będzie o drogich, mocnych i bezsensownych suvach.  A w tym temacie to w ogóle tego nie rozumiem bo zaczęło się od starej przyczepki a kończy się na mocarzach mocy.

Mati to ty tą starą budę chcesz ciągnąć tym swoim boskim karawanem???? Bo jakoś sens wątku zgubiłem. 

Edytowane przez marek230482 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boskim? Nie tylko przez kilka postów próbowałem pokazać że niektórzy mają ciśnienie a h.j się znają. Dla mnie ta buda nie jest stara:) a auto nie przypomina karawanu. Wiesz MArek, ja od xx czasu zauważyłem że są tu niektóe osoby wszystko wiedzące w każdym temacie. Chociażby commander upeirał się o braku takiego silnika ( bo on się nie spotkał to znaczy że takich nie ma) . Ale to tylko jeden z przykładów gdzie nie ma racji ale...  Nie tylko chcę, a już ciągałem:) CO ja się znam:)  Na szczęście olewam filozofów dzisiejszych for. Spokojnego weekendu i bez spinania gaci. Dlatego zanim ktoś coś powie na forum niech się 10x zastanowi czy ma rację bo później odwijanie kota ogonem i wybielanie się jest na forum. A tego ja nie lubię i będę się odnosił za każdym razem. Ja jak o czymś nie wiem to się nie wypowiadam tak pewnie jak niektórzy. Ot..Jacek a jak tam Twój WJ? już śmiga?
Wracając do tematu, w planie jeszcze dołożenie panela solarnego bo jeden  jakoś hmm działa fajnie ale od przybytku głowa nie boli. Wymiana opon na nowe, przesmarowanie zaczepu i ew.wymiana okładzin. Tylko póki co czasu brakuje.

Edytowane przez Mati43 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.