Skocz do zawartości

Na narty z przyczepą


janekorka

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, danielpoz napisał:

Spokojnie! Nie było żadnych negatywnych akcji. Chodziło tylko o ustawienie sprzętów. 

Pisałem żartem?

 

Są tam jakieś reguły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, danielpoz napisał:

Kolego Peja76 co tam się działo tydzień temu? 

 "żeby nie było kłopotów jak w zeszły weekend"

 

Ups, i wszystko się wydało a miało być tak pięknie:D:D:D

Zapomniałem dopisać:sciana: że przyczepy i kampery mają ustawiać się patrząc na stok po lewej stronie parkingu i być grzecznym :D:D:D

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, kit napisał:

Przyczepy dyszlem, a kampery wydechem do zbocza :] i odległość minimum 85cm od sąsiada

Czyli tak jak stał Peja czy odwrotnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również jesteśmy w Zielencu. Przyjechaliśmy wieczorem i stanęliśmy na końcu parkingu, bo nie wiedzieliśmy gdzie będzie prawidłowo. Rano jak zobaczyliśmy że parkingowy chodzi i prosi o przestawienie to sami podeszlismy i zapytaliśmy czy i gdzie mamy się przestawić. I oczywiście od razu to zrobiliśmy. Podczas rozmowy parkingowy mówił że wielu robi z tym problem wykłócając się niepotrzebnie. Potem wszyscy sie dziwią że na jakimś parkingu nas przeganiaja.Tu parking był dziś naprawdę pełny i stojąc niewłaściwie można blokować naprawdę wiele miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, aniaruda napisał:

.Tu parking był dziś naprawdę pełny i stojąc niewłaściwie można blokować naprawdę wiele miejsc.

Dokładnie, tylko powinno być to oznakowane, ale miejmy nadzieje że im więcej przyczep będzie w Zieleńcu tym szybciej oznakują.

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zieleniec zobaczyłem w pełnej krasie, dopiero po trzeciej tam bytności, bo wcześniej widoczność, nie przekraczała tam 100 m !

Nawet nie wiedziałem, że jest tam tak fajnie :)

Brakuje mi tam jedynie góralskiej gwary :)

 

 

Edytowane przez adamkwiatek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kit napisał:

Przyczepy dyszlem, a kampery wydechem do zbocza :] i odległość minimum 85cm od sąsiada

??? No ubawiłem się. 

Godzinę temu, peja76 napisał:

Zaznaczyłem na czerwono gdzie mają stać przyczepy o kampery

20201213_093732.jpg

Oni co chwilę zmieniają zasady, sami nie wiedzą czego chcą. 

My koczujemy w miejscu nie wskazanym czerwoną lnią.

50 minut temu, aniaruda napisał:

My również jesteśmy w Zielencu. Przyjechaliśmy wieczorem i stanęliśmy na końcu parkingu, bo nie wiedzieliśmy gdzie będzie prawidłowo. Rano jak zobaczyliśmy że parkingowy chodzi i prosi o przestawienie to sami podeszlismy i zapytaliśmy czy i gdzie mamy się przestawić. I oczywiście od razu to zrobiliśmy. Podczas rozmowy parkingowy mówił że wielu robi z tym problem wykłucajac się niepotrzebnie. Potem wszyscy sie dziwią że na jakimś parkingu nas przeganiaja.Tu parking był dziś naprawdę pełny i stojąc niewłaściwie można blokować naprawdę wiele miejsc.

Parking nie był pełny nawet w południe. 

My zagadaliśmy z parkingowym że inne auta mogą nas blokować bo i tak jedziemy dopiero w niedziele póżnym wieczorem. ?

Pozdrawiamy załogę z Fenda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, danielpoz napisał:

??? No ubawiłem się. 

Oni co chwilę zmieniają zasady, sami nie wiedzą czego chcą. 

My koczujemy w miejscu nie wskazanym czerwoną lnią.

Ręce letą, to gdzie was ustawili????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.