Skocz do zawartości

Nowe pomysły V ZLOT


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 589
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tomii ! To znaczy że nie będziemy mieli także dużych flag ! Nic nie rozumiem ? Ceny flag w sklepach z tym asortymentem pozostaja bez zmian. A co ! Nie ma już polskiego materiału , musi byc zasrana francuzka wiskoza ???? Zreszta o czym ja mówie , z Polski zostało tylko : My Polacy , Polski Chleb I polskie świnie . No i może kijaszki do flag jakiś tartak wystruga . lasów Ci u Nas dostatek !

Jak zwykle optymistycznie Pozdrawiam ! W sobote wyciagam Niewiadóweczke na podjazd i zaczynam pakowanko do Zlotu ! :ok::ok:

 

PS. Th0rnie ! Przyjacielu ! Jak Cie znam z Kasią , to nawet z samą podłogą przyjedziecie . Ale była by jazda jak by na tej podłodze była perkusja zamiast przyczepki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100pa

 

Rysiaczek napisał/a:

Polski zostało tylko : My Polacy , Polski Chleb I polskie świnie

 

Rysiaczku a kiełbasa , kiełbasa jest nasza , kiełbasa jest najlepsza no i nasze piwko , tez nasze i najlepsze.

A polskie dziewczyny, żony, kochanki to co - nie najlepsze? O wnuczce też wspomnę aby Rysiaczek taką samą sobie załatwił, oczywiście polską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wnuczce też wspomnę aby Rysiaczek taką samą sobie załatwił, oczywiście polską.

 

To Rysiaczku nie pozwalaj córce na wycieczki do Egiptu , Tunezji itp.

Tylko Polskie campingi :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAMY WSZYSTKICH po pobudce z zimowego snu ..

:ok: ehh zabieram się za lekturę co gdzie i kiedy .. serdecznie pozdrawiając Rysiaczka dziadka Lepciaka i wszystkich wszystkich znajomych

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Paulos ! :ok:

No polecam wszystkim u których śnieg jeszcze leży trochę tych wspomnień. Właśnie planujemy sobie z Gosiaczkiem i bomblami wypad do Warki ..

 

PROSZĘ KONIECZNIE DOPISAĆ NAS DO LISTY wcześniej przybywających do Warki

 

Ehh .. już się nie możemy doczekać więc uruchomiliśmy zegarek tykający do tyłu .. to już za około 1386 godzin i 12 min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pinesio . Szaszłyków jeszcze nie miałem okazji próbować ale film z Bachotka ściągnąłem i oglądnąłem . Fajny . Teraz pora aby się pojawić i pomóc Ci szaszłyki ... doprawić . :ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii ! To znaczy że nie będziemy mieli także dużych flag !

 

Wszystko co miało być to będzie :ok:. Nowy pracownik ceny mi dyktował i chyba nie wiedział że stałymi klientami jesteśmy. Zamówione i dwie duże (w tym jedna niewiadówki) i małe dla forumowiczów.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nadszedł na nasz zlotowy kociołek już prawie wiosna to mój 200 post i czas na nowe planowanie wczasów oto nasz kociołek na V zlot w Warce :mod:

post-73080-imported-2c6ae143-affa-4ebe-b604-2292c3406886_thumb.jpg

post-73080-imported-08665462-48f9-4583-aae1-aa7b045f9f01_thumb.jpg

post-73080-imported-5fc820da-9a0e-4f87-8eb8-e13b9a66203a_thumb.jpg

post-73080-imported-342eae26-1430-4193-8b8b-cdf5d7ad370e_thumb.jpg

post-73080-imported-56b2ed22-3c8b-4447-9a19-aedc90ddb840_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.