Skocz do zawartości

Nowe pomysły V ZLOT


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 589
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

paulos, spójrz na listę chętnych na przyjazd do Warki, może się okazać za mały , jak w takim tempie ta lista będzie się wydłużać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Rysiaczek będzie miał zajęcie na cały zlot.

 

Faktycznie piękna robota garncarska. :)

Dani chyba się załapiesz na zlotówkę Rysiaczka.

ps. ja się piszę na szorowanie jego, chyba coś mi też na dnie zostanie, jakiś może gnat. :mod::ok::jesc:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny kubełek, można go napełnić lodem i butelki trzymać jak już się zupkę zje, ewentualnie grzańca zrobić :mod:

 

Yabulon- świetny pomysł z tym grzańcem, wystarczy dla wszystkich lecz w małych ilościach :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonił dziś do mnie Pani że duże flagi na zlot są już zrobione. Flagi będą miały wymiar 120 x 76 cm. Na flagach oczywiście logo Karawaning.pl a na drugiej Fanklubu Niewiadówek. Jak będę miał w domu to wstawię zdjęcia.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kociołek FULL WYPAS !!!!!!! . Aż szkoda go używać i tylko z nim na wystawę !!!! Nie wiem czy jakis kucharz w Polsce ma takie cudo ! Teraz prosba do Leszka aby także przyjechał wczesniej. Chodzi o płaska maszynkę gazową i butlę . No i drugi trójnóg , abyśmy mogli gotowanie rozpocząc już w srodę ! :):jesc::) . W czwartek biesiada powitalna :):):jesc: , w piątek impreza kulinarna dla wszystkich :jesc::):) , w sobote wspólna biesiada inauguracyjna Zlotu , :):mod::ok::)

Koliberek dopisze na pewno w miare wczesnie z dużym grillem . Oj duzo trzeba bedzie wegla drzewnego.

 

Flagi są ! Wiec można by praktycznie Zlot juz rozpoczynać :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie martw. Będzie sporo ruchu. Z reguły na zlotach najpopularniejszym sportem jest "skok przez płot" i bieg na najbliższą stację benzynową, ewentualnie do całodobowego sklepu :mod:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.