Skocz do zawartości

Luźne dyskusje o miejscu V zlotu


ReginaZW

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 411
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szary, przecież my tyle samo kilometrów tam mamy co ci z południa a Ty juz zupelnie masz daleko.

 

 

No ja mam prawie 650km

http://map24.interia.pl/?lid=43484960&maptype=JAVA&action=route&width=1500&rtype=short&ol=pl-pl&scountry=pl&dcountry=pl&s=bialystok&d=czaplinek

 

 

Kraków 677km.

Warszawa 460km

Poznań 213km

Elbląg 264km

Sopot 265km

Katowice 625km

Gdańsk 251km

Kielno 267km

Wrocław 385km

Lublin 633km

 

 

Nie jest to dobra lokalizacja mimo, że miejsce ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elbląg 264km

Sopot 265km

Szary, coś nie tak z mapą, różnica odległości między Spotem i Elblągiem wynosi 1km? :)

 

 

No tak mi ta mapka powyliczała... mi się wydaje, że jest to możliwe... miasta są w różnych miejscach, dojazd jest różnymi drogami więc może ostatecznie tak wyjść :):(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też chyba podziękuję, 920km na dwa do 3 dni, trochę daleko, szczególnie na pierwszy wyjazd i w dodatku z małym dzieckiem.

Proszę Państwa nie chcę nic sugerować (ponieważ jestem tu bardzo krótko i w ogóle), ale wydaje mi się, że na 3 dniowy wyjazd raczej nie przyjadą Wam ludzie z Krakowa, Katowic, czy innego kierunku wymagającego przejechania ponad 1000km.

Wydaje mi się, że na zloty powinny być wybierane miejsca, nie mówię, że ma to być w Wawie (bo w moim przypadku, gdybym wyjechał do Warszawy na wczasy z przyczepą, oznaczało by najwyższą porę, na zaczęcie leczenia psychiatrycznego), ale np. okolice Łodzi, czy gdzieś na środku Polski.

Ale to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.