Skocz do zawartości

Odkurzacz do przyczepy kempingowej


PLopaPL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

19 minut temu, Misio napisał:

W domu cyklon się jakoś jeszcze sprawdzał...

W przyczepie niezbyt...

Jednak stanowczo wolę wyrzucić worek gdzie mi się nie kurzy, nie sypie, nie zostaje na ściankach pojemnika zelektryzowany piasek i sierść, czy też nie wbija się w filtr...

może kiedyś jeszcze podejdę do tematu...

musisz wyjść z kampera jak go czyścisz :) to znacznie ułatwia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Misio napisał:

Nie nawidzę cyklonicznych....

Ja w przyczepie mam taki

 https://www.mediaexpert.pl/agd-male/sprzatanie/odkurzacze-standardowe/odkurzacz-gotze-jensen-vc200?gclid=EAIaIQobChMIp7XW04eK7gIVC5_VCh3fZQqUEAQYAiABEgKfwvD_BwE

bardzo mały i lekki, chyba troche ponad 2 kg. Spisuje się rewelacyjnie. Woże tylko bez sztywnej rury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o qrka - nie zauważyłem, że [mention=19021]jacek00[/mention] - już taki sam wrzucił zaraz na początku wątku;-)
Już go nie mam Mam teraz podobny tylko że na baterie i jest wygodniejszy
Ale ta giętka, cienka rurka to moim zdaniem must be - takie rozwiązania jak w tym Deerma są ok, ale jak trzeba gdzieś zza winkla zaatakować, gdzie mało miejsca jest to takim nic nie zrobisz...
A to się zgadzam. Ten mój obecny rury nie ma i w niektóre miejsca nie dojdziesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Zulos napisał:

Ale ta giętka, cienka rurka to moim zdaniem must be - takie rozwiązania jak w tym Deerma są ok, ale jak trzeba gdzieś zza winkla zaatakować, gdzie mało miejsca jest to takim nic nie zrobisz...

ja nie potrzebuje giętkiej rury bo wszystkie zakamarki sprzątam pod domem co jakiś czas przy gruntownym sprzątaniu dużym mocnym odkurzaczem a na wyjeździe odkurzacz ma za zadanie zastąpić zmiotkę czyli zbierać piach który nanoszą dzieciaki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Suzu4x4 napisał:

ja nie potrzebuje giętkiej rury bo wszystkie zakamarki sprzątam pod domem co jakiś czas przy gruntownym sprzątaniu dużym mocnym odkurzaczem a na wyjeździe odkurzacz ma za zadanie zastąpić zmiotkę czyli zbierać piach który nanoszą dzieciaki.

 

 

No to zapodaj iRobota??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2021 o 21:56, Dpong napisał:

Koniecznie daj znać bo wygląda zachęcająco

więc tak. na razie sprawdziłem tylko w domu bo kamper posprzątany po ostatnim wyjeździe ale mogę napisać że w porównaniu do mojego Boscha EasyVac 12 jest przepaść.

ten Deerma ma siłę ssania jak typowy odkurzacz domowy a Bosch jak typowy samochodowy więc nie ma co porównywać.

Poniżej mały filmik:

pobór prądu przy napięciu 230v wynosi ok 568 W , przy pracy poprzez moją przetwornicę  1500/3000W  przetwornica pobiera z akumulatora 12V ok 47A :

20210108_182328_resized.thumb.jpg.8126c130316236957edd5a973e1100f0.jpg

20210108_183216_resized.thumb.jpg.907c920ac35b0f6f2d40fcf382ef5afe.jpg

 

nie jest dużo większy od mojego Boscha także myślę że się sprawdzi w kamperze ;)

20210108_182042_resized.thumb.jpg.e83b96a0b9aea832cd7527348105583a.jpg

20210108_182026_resized.thumb.jpg.86efeddc37bc2ad56b0e1b0ae9ac9685.jpg

jak ktoś szuka małego bezprzewodowego  odkurzacza na 12v to Bosch do sprzedania :-]

Edytowane przez Suzu4x4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Suzu4x4 napisał:

 

 

No i czego teraz Emilka zrobi ciasto jak żeś jej wszystkie migdały i mąkę zabrał!!:lol:

Ale klapki kozackie!!:D

A na poważnie to test profesjonalny i w sumie mnie przekonałeś, choć brak giętkiej rury...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, zobaczyli klapki i w tytule nazwę odkurzacza (DEERMA) vs Bosch i już chyba liczyli że będziesz porównywał skuteczność zgarniania dermowymi klapkami z Boschem :) Trzeba uważać, trzeba być czujnym, bo chwila i... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że się ktoś przyczepi do klapek
Byłem w garażu po odkurzacz i zapomniałem zmienić a potem jak się skapnąłem to już nie chciało mi się drugi raz nagrywać

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka




Hahah, właśnie zrób test w Crocs’ach ... będzie bardziej wiarygodny, bardziej karawaningowy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2021 o 19:43, Suzu4x4 napisał:

więc tak. na razie sprawdziłem tylko w domu bo kamper posprzątany po ostatnim wyjeździe ale mogę napisać że w porównaniu do mojego Boscha EasyVac 12 jest przepaść.

ten Deerma ma siłę ssania jak typowy odkurzacz domowy a Bosch jak typowy samochodowy więc nie ma co porównywać.

Poniżej mały filmik:

pobór prądu przy napięciu 230v wynosi ok 568 W , przy pracy poprzez moją przetwornicę  1500/3000W  przetwornica pobiera z akumulatora 12V ok 47A :

20210108_182328_resized.thumb.jpg.8126c130316236957edd5a973e1100f0.jpg

20210108_183216_resized.thumb.jpg.907c920ac35b0f6f2d40fcf382ef5afe.jpg

 

nie jest dużo większy od mojego Boscha także myślę że się sprawdzi w kamperze ;)

20210108_182042_resized.thumb.jpg.e83b96a0b9aea832cd7527348105583a.jpg

20210108_182026_resized.thumb.jpg.86efeddc37bc2ad56b0e1b0ae9ac9685.jpg

jak ktoś szuka małego bezprzewodowego  odkurzacza na 12v to Bosch do sprzedania :-]

dzięki bardzo test miarodajny, odkurzacz zamówiony, jakiej firmy masz przetwornicę, czy poszło z niej urządzenie wymagające sinusa o poborze 1300W?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Dpong napisał:

dzięki bardzo test miarodajny, odkurzacz zamówiony, jakiej firmy masz przetwornicę, czy poszło z niej urządzenie wymagające sinusa o poborze 1300W?

przetwornica firmy AZO Digital 1500/3000W czysty sinus.

https://www.polskieprzetwornice.pl/sklep/product_info.php/cPath/51/products_id/164

chodzi na niej wszystko do 1500w (klima stacjonarna, ekspres do kawy  czy odkurzacz domowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.