Skocz do zawartości

Jak wyglada typowy camping w Polsce?


Kat_i_Raf

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Łza Włóczynutka napisał:

 bo piszę i piszę i nawet nie wiem czy ktoś czyta. ;)

czyta i będzie korzystał, i się do tego nie przyzna :P

1 godzinę temu, kalapan napisał:

........... Uwielbiam naturę, zieleń, wodę i spokój. I tak już chyba pozostanie..............nie wiem czy w ogóle będę na te niby prawdziwe kempingi zaglądał :) 

czyli nic nie wiesz o polskich kempingach, a dyskutujesz i narzekasz jakbyś mieszkał tam cały rok :lol:

17 minut temu, Cezarr napisał:

 tylko że ciekawe jak to jest że jadąc tam czuje się mniej bezpiecznie jak w Polsce. :hmm:

może jakieś fobie kolega posiada ukryte :niewiem: ja tam czuję się swobodnie i bezpiecznie prywatnie z rodziną i służbowo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, chris_66 napisał:

może jakieś fobie kolega posiada ukryte :niewiem: ja tam czuję się swobodnie i bezpiecznie prywatnie z rodziną i służbowo 

Ty się czujesz dobrze tylko we własnym towarzystwie, i niech tak pozostanie.

Edytowane przez Cezarr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, chris_66 napisał:

 kiedyś na "polskiej" majówce widziałem sanitariaty na kempingu gdzie normalne panuje sterylna czystość bo obsługa dba i troszczy się o to. Zasrane zaszczane i obrzygane aż po próg. A właściciel bardzo nas przepraszał bo przecież nie jest w stanie zapanować nad pijanymi polaczkami po majówce i generalnym sprzątnięciu wszystko wróciło do normy mimo sporego obsadzenia kempu cisza  szysto i spokojnie 

 

 

Może podaj nazwę tego kempingu.
Owszem zdarza się , że ktoś coś tam nabałagani, nabrudzi ze złośliwości albo że jest niechlujny , ale żeby prawie wszyscy goście na kempingu ?????
Krzyśku zapytam wprost. Kim jesteś, kim się czujesz??  Jesteś Polakiem ??? 
Nie jestem jakimś ortodoksyjnym patriotą , ale nic mnie tak nie wkur.......  Jak Polak mówi, czy pisze o swoich rodakach   polaczki . Jacy oni by nie byli
Dla mnie osobiście to jest muł poniżej poziomu dna. :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marko6 napisał:

Może podaj nazwę tego kempingu.
Owszem zdarza się , że ktoś coś tam nabałagani, nabrudzi ze złośliwości albo że jest niechlujny , ale żeby prawie wszyscy goście na kempingu ?????
Krzyśku zapytam wprost. Kim jesteś, kim się czujesz??  Jesteś Polakiem ??? 
Nie jestem jakimś ortodoksyjnym patriotą , ale nic mnie tak nie wkur.......  Jak Polak mówi, czy pisze o swoich rodakach   polaczki . Jacy oni by nie byli
Dla mnie osobiście to jest muł poniżej poziomu dna. :czerwona:

W Mezokovesd 

Odpowiem Ci , czuję się polakiem i nim jestem, niestety czasem wolałbym się do tego nie przyznawać i schować się gdzieś z boku.

Ostatnio co mi utkwiło w pamięci to jakieś mistrzostwa w piłce kopanej i kemping w Berakfurdo (2016??) - przyjechała wesołe ekipa z polskiego fanklubu pewnej marki - w sumie chyba 5 samochodów. Chlanie przez całą dobę, rozpalanie grilla butelką rozpałki i smród na pół wioski, wrzaski, na meczyk poszli do baru - jakaś awantura (w sumie nie wiem z kim , bo wszyscy ewakuowali się jak wesołe towarzystwo się pojawiło) - wstyd na całego  na szczęście wpadli tylko na trzy dni i pojechali sobie 

Nikomu oczywiście nie bronię się bawić i pić. W zeszłym roku w chorwacji (kemping w Loviste) sami byliśmy przeproszeni przez imprezowiczów na kempingu że są urodziny jakieś okrągłe plus coś tam jeszcze i że będzie impreza. Faktycznie  od 18 się zaczęło z tańcami śpiewami muzyką grillem. W tempie i rozmachem godnym cygańskiego wesela. I nagle o 23 wszystko sie skończyło biesiadnicy poszli spać, byłem w szoku że można tak zorganizować imprezę na circa 40 osób żeby odbyło się bez incydentów i przeszkadzania innym. Niestety obchody odbywały sie jeszcze przez dwa dni co wieczór i w sumie cały kemping sie potem doskonale bawił - o 23 zawsze była cisza i spokój 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Commander napisał:

Wstyd w takim wątku jak zapytanie o polskie kempingi wylewać takie żale....i to z du...y wydarte żywcem.

Jacku, ale tak wygląda całkiem sporo polskich kempingów, więc nie ma co ukrywać tego faktu, są fajne i to też warto zaznaczyć.

przykre to ale prawdziwe :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat się nieźle "rozjechał" jak to zwykle bywa,ale wracając do meritum.

Proponuję założycielom tematu dwie opcje.

1.Skoro korzystali z kempingów zachodnich i do jakiegoś stopnia byli w stanie tolerować wszelkie za i przeciw, to nic nie stoi na            przeszkodzie,żeby tak samo korzystali z naszych.Tu nie ma reguły.Może być całkiem sympatycznie ,ale może też się zdarzyć,że szybciej wyjadą z takiego kempingu niż przyjechali.To ludzie tworzą atmosferę a nie mnogość pryszniców,piaskownic itp.

2.Jeśli cenią sobie niezależność i chcą mieć większą pewność,że trafią na spokój  to mogą omijać kempingi.Jest pełno możliwości - koniec języka za przewodnika i Polska stoi przed wami otworem.Wbrew pozorom nie jest to taki dziki kraj jak nas niektórzy opisują.

Wszędzie trafią  się idioci-czy u nas czy za miedzą.Z ludźmi można się dogadać.Trzeba tylko okazać trochę otwartości,nie otaczać się "skorupą" niedostępności i wrogości wobec otaczających nas ludzi.

Reszta przyjdzie sama.

Pozostałym proponuje skończyć z personalnymi wycieczkami,bo niczego to nie wnosi do tematu.Od tego jest priv.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.