Jump to content
Tomii

Instrukcja obsługi przyczepy

Recommended Posts

dxxx

Od kilku dni jestem posiadaczem kampera mobilveta kam p87 przy zakupie nie otrzymałem książki obsługi czy może ktoś pomóc .

qbek

spróbuj na http://camperteam.pl Tam znajdziesz prawie samych kamperowców. Tutaj głównie przyczepkowcy się udzielają :)

MERDUKpl

Potrzebuje jak powinna wyglądać tabliczka znamionowa do ABBY GT 214. Na mojej przyczepce jest częściowo uszkodzona ( numer jest widoczny ) jak bym wiedział jak wyrobiłbym nową. 

Z góry dzięki za pomoc.

RodzinaBorosiow

Potrzebuje jak powinna wyglądać tabliczka znamionowa do ABBY GT 214. Na mojej przyczepce jest częściowo uszkodzona ( numer jest widoczny ) jak bym wiedział jak wyrobiłbym nową. 

Z góry dzięki za pomoc.

Mam identyczną przyczepę postaram sie wieczorem zrobić zdjęcie i zapodam!

gravediggie

Posiadam instrukcję w języku niemieckim - skan PDF do Hobby Prestige 535 z 1984r. Instrukcja posiada również schematy dla modeli De Luxe, Excellent i Exclusive. Instrukcja pochodzi ze strony http://www.campingvogn-forum.dk/ - na samym dole znajduje się zakładka downloads. Umieszczam ten post ponieważ przeszukując fora internetowe napotkałem  sporą grupę osób mających problem z odnalezieniem transformatora 230/12V w tych przyczepach. Swoją drogą przeszukiwałem fora mając dokładnie ten sam problem. Mam nadzieję że komuś się to może przydać.

LFM

witam poszukuję instrukcji, opis cokolwiek :)do przyczepy Wilk 451 DELUXE 1998r.

osadnik56

witam poszukuje wszelkich instrukcji wodnej,gazowej,elektrycznej do przyczepy lunar

Napisz kolego do jakiego lunara potrzebujesz ja miałem lunara Clubmena 475-2 z 1992r i wykonałem całą dokumentację łacznie ze schematami elektrycznymi. Jeśli jesteś zainteresowany to mogę wysłać w formie elektronicznej lub drukowanej ale ta będzie musiała coś kosztować (papier,tusze) jest około 40str

Witam Forumowiczów!

Poszukuję jakichkolwiek informacji dotyczących przyczepy LMC Musterland 540TK rok 2003 Będę wdzięczny gdyż sprzedający wiedzial tylko DMC reszta jest tajemnicą. Ponieważ nie jest to pierwsza przyczepa więc nie wszystko jest zupełnie nieznane,  postanowiłem ją troszkę  zmodernizować więc nieodzownym będzie  schemat elektryczny.Stąd moja prośba jesli ktoś dysponuje jakimkolwiek schematem dotyczącym tej marki to uprzejmie proszę o kontakt na forum lub bezpośredni na adres 321piotr@epf.pl

pozdrawiam

osadnik56

Bledowiak

Witam,

Poszukuję wszelkiej maści materiałów do Dethleffs 490 TK

Przeszukałem sieć ale pustynia straszna.

Bartlomiej

Witajcie,poszukuję instrukcji do Swifft Challenger 450.Proszę o pomoc.Mój meil; bartlomiejkulej@wp.pl

Z GÓRY DZIĘKUJE

sokes

Poniżej instrukcja do Burstner Flipper

ta-lew

Mam Abbey GTS 214 z 91roku z kompletną dokumentacją - oryginalna instrukcja, schematy itp. Jeżeli jesteś zainteresowany, to mogę zrobić zdjęcia (nie mam skanera), ale ze względu na objętość musiałbym wysłać Ci to na skrzynke. Jeżeli jesteś zainteresowany, pisz.

Pzdr

Kuba

Witam. Mam cepkę GDT 214 z 1993 roku. Bardzo proszę o przesłanie instrukcji sądzę, że będą pasowały. Jestem zupełnie zielona a mam problem z wc (nie spłukuje) nie wiem czy to pompka czy coś innego. Mam też problem z anteną i termą. Mój meil:  ta_lew@gazeta.pl.  Pozdrawiam.

Kondzio79

Witajcie, Poszukuję wszystkiego co dotyczy  MONZA 380/2, jeżeli ktoś ma jakieś linki internetowe, scany albo posiada takową - prosze o info. Z góry dzieki !

Paablo

witam jak by ktoś miał instrukcje do burstner lux 470 mile widziane na prv

Yasmin

Witam, potrzebuję instrukcji do przyczepy Knaus Sudwind Exclusive, mam taką, ale niestety w jakimś skandynawskim języku. Jesli ktoś miałby w języku polskim, angielskim badz niemieckim byłabym wdzięczna. Pozdrawiam.

DJMouse

Witam !

Od trzech tygodni jestem "szczęśliwym" posiadaczem przyczepki LMC 590 P i poszukuję dokumentacji do niej. Jeśli ktokolwiek ma jakieś instrukcje (dokumenty) do w/w przyczepki to proszę o pomoc. Dodam, że jest to moja pierwsza przyczepka.