Jump to content
Tomii

Instrukcja obsługi przyczepy

Recommended Posts

Aga66_gg

Witam. Poszukuję instrukcji do przyczepy Sprite Alpine rocznik 1993. Interesuje mnie też, jak rozkłada się do niej przedsionek. Przyczepę kupiłam tydzien temu i powoli próbuję ją "rozgryźć". Za wszelką pomoc dziękuję.

Effendi
Aga66_gg

Dzięki! Zaraz zagłębię się w lekturę. Mam nadzieję, że pomoże ;)

kgx2bis

Witam wszystkich. Poszukuję instrukcji w języku polskim i wszystkiego co jest na temat przyczepy kempingowej ABI Marauder 380-2.

skrool

A może ktoś z koleżanek i kolegów ma coś na temat Kip KT330, zwłaszcza chodzi mi o instalację elektryczną. Z góry dziękuje.

pedrossi

Potrzebuje instrukcji do przyczepy ADRIA FORMA. Z góry thx

gfizyk

Pedrossi - człowiek oprócz palców ma ma również oczy. Rzuć okiem na 5 postów wyżej licząc od Twojego. Być może wiele pytań otrzyma odpowiedź.

Ja mam taką głupią naturę, że jak wpisuję się w wątek to najpierw go czytam... :ok:

tycek

Witam

Czy posiada ktos i moglby mi podeslac schemat elektryki Hymercamp 55 z 1991 roku.

Szukam tez instrukcji obslugi urzadzen,ktore sa w czesci --- MIESZKALNEJ ---

dzieki

Tycek

Notoco

Oddam krolestwo za instrukcje lub/i schemat do Bayerland Sprinter 430 TM

Mam problemy z instalacja i bez schematu to zajmie sporo czasu dojscie co bylo do czego ....

Z gory dzieki za info

N.

bambosz99
Oddam krolestwo za instrukcje lub/i schemat do Bayerland Sprinter 430 TM

Mam problemy z instalacja i bez schematu to zajmie sporo czasu dojscie co bylo do czego ....

Jak ktoś ma i udostępni to będzie super. Ale jak instalacja była przerabiana (rozgrzebana) to schemat wiele nie pomoże. Przerabiałem to w swojej czepce. Z miernikiem w ręku rozpracowałem to w kilka wieczorów i przywróciłem do stanu sprawności. Wcale nie było to takie trudne.

:jump:

Notoco

Coraz wiecej "jaj" wychodzi w miare roboty ... wyglada ze oryginalnie byla wtyczka 13 pinowa ale zostala nieprofesjonalnie przerobiona na 7 - i ktos probowal kombinowac z przekaznikami wewnatrz ,zabezpieczenia przed ladowaniem samochodu z sieci itp ... ciezko to oddtworzyc z nikad.

oj oddam krolestwo nawet to nie moje i za taki schemat instalacji :ok:

ufolz

Witam!!!

Szukam książki obsługi Swift Chelenger 1991 r. w celu zapoznania się z przyczepą. Jężeli ktoś takową posiada i jest mu niepotrzebna. Najlepiej by była to forma elektroniczna. Prosiłbym o przesłanie jeżeli to możliwe!!!!!

Pozdrawiam wszystkich!!!!

Witam dalej potrzebujesz instrukcję do przyczepy SWIFT CHALLENGER oraz jej wyposażenia? (oczywiście języku angielskim).?

Oryginał w PDF gdzie nawet jest rozrysowana instalacja elektryczna, gazowa, itd :niewiem:

Daj znać.

Pozdrawiam.

JINX_Sanok

Witam dalej potrzebujesz instrukcję do przyczepy SWIFT CHALLENGER oraz jej wyposażenia? (oczywiście języku angielskim).?

Oryginał w PDF gdzie nawet jest rozrysowana instalacja elektryczna, gazowa, itd :niewiem:

Daj znać.

Pozdrawiam.

slinka.gif WOOOW

taką "biblię" to i ja chętnie przyjmę IThankYou.gif

pozdr

ufolz

slinka.gif WOOOW

taką "biblię" to i ja chętnie przyjmę IThankYou.gif

pozdr

Podaj mi adres to wyślę bo jakoś tutaj nie mogę zamieścić załącznika 13MB. :niewiem:

Pozdrawiam.