Jump to content
Tomii

Instrukcja obsługi przyczepy

Recommended Posts

misio72

Cristal Samoa 450TF rocznik 2006 Ktoś coś?Jakaś instrukcja gdyby ktoś posiadał.Byłbym wdzięczny

To nieistniejąca już Tirus BV

To były takie marki jak : Home-car, Beyerland, Chateau, Lunar, Cristal

Trzeba szukać w tych markach

Redondo

Witam

Ma ktoś instrukcję obslugi do Knaus 380 93r?

Tomek Abbey 215 GTS

Panowie i Panie,

poszukuje w sieci z mizernym skutkiem Instrukcji użytkowania, DTR'ki, danych technicznych przyczepy ABBEY 215 GTS 1990 lub 1992.

Nie chcą mi zrobić przeglądu wstępnego na stacji diagnostycznej i odsyłają mnie do rzeczoznawcy. Zbędne koszty.... Wystarczy jak ktoś by mi podesłał jakaś instrukcje, z ktorej odczytałbym podstawowe parametry. Bez tego nie zarejestruje przyczepy ;/

Ponadto nie działa mi lodówka i ogrzewanie samo się wyłącza - może majac schematy bym coś naprawił.

Licze na pomoc dobrych ludzi :)

tomek-ludwicki@wp.pl

Pozdrawiam

Początkujący karawaniarz 

szwedki

Na stacji diagnostyczej mają przyczepe i bez instrukcji powinni wykonać dokument identyfikacyjny pojazdu a następnie przegląd . Wykonywałem to co ty dwa tygodnie temu i diagnoste interesował nr vin nabity na ramie oraz tabliczka znamionowa cała reszte ustalił wg stanu faktycznego min posługując się miarą .Radze zmienić diagnostę .

CO do instrukcji do poszczególnych urządzeń odczytaj ich nazwę a instrukcje znajdziesz .

malinamalina13

A ja poszukuję instrukcji do Adria Forma 530 z ogrzewaniem Primus 2470 lub wszystkiego co dotyczy tego ogrzewania lub przyczepy . Z góry dziękuję .

Magneto61

Zacytuję wpis bardziej doświadczonego Kolegi z pierwszego wpisu "Drogi forumowiczu! Na wstępie proszę Cię o dokładne przeczytanie tego co tu napiszę. Trafiłeś zapewne tu w poszukiwaniu instrukcji do Twojej nowej, używanej przyczepy. Niestety już na początku muszę Cię przykro rozczarować bo masz 95% że tej instrukcji nie znajdziesz. Dlaczego? Bo producenci przyczep rzadko kiedy dołączali takową do przyczep. Do przyczep za to kupujący mógł dostać instrukcje poszczególnych elementów." Kuniec, kropka. Z własnego doświadczenia: mam wszytkie kwity ale w tych kwitach są wszyćkie modele i to tylko dane ogólne.Sam musiałem sobie zakreślić co dotyczy mojej cepki a i to nie wszytko się zgadzało. Dobra rada: googluj, googluj i jesze g... Czytaji przeszukuj to forum. Powodzenia.

lukas7811

Witam.

Na początek napiszę że dopiero rozpoczynam przygodę z carawaningiem. Zakupiłem niedawno przyczepę Swift Corniche 15/4 rok 1992 ,ale niestety jestem zielony w temacie i nie wiem jak się za nią zabrać by posprawdzac czy wszystko w niej jest sprawne. Dlatego szukam osoby najlepiej z Wielkopolski (Gniezno, Poznań) , która mogła by mi udzielić instruktarzem z obsługi tej przyczepy ( oczywiście odpłatnie). Pozdrawiam

Edited by lukas7811 (see edit history)

Magneto61

Eeeee, no pojechałeś po bandzie. Odpłatnie to u handlarza. Myślę, że znajdzie się jakiś "brat" forumowicz który pomoże Ci za free albo colę żeby Mu w ustach nie zaschło. Gdybym mieszkał bliżej, co nieco w angielce mógłbym pomóc. Poszukaj też cierpliwie na forum - na 90 % znajdziesz co trzeba. Powodzenia.

TommyLee

Dzień dobry. Poszukuję instrukcji do przyczepy HOBBY Excellent 495 UFE z lat 1999-2001 (lub pokrewnej Hobby Excellent, jeśli do dokładnie tego modelu się nie znajdzie) po polsku lub angielsku, w wersji możliwej do przesłania netem. Mam swój egzemplarz, niestety po duńsku i w dodatku papierowy, słabo mi idzie czytanie. Dziękuję i pozdrawiam.

w79

Gdyby ktos szukal, mam instrukcje Knausa 2006 w PDFie, oczywiscie wersja angielska:) 

Anka Michał

Witam, czy może ktoś z was dysponuje instrukcją obsługi do przyczepy Abi Daystar1997r.? Będę wdzięczna za cokolwiek i wskazówki dotyczące tej przyczepy. Pozdrawiam 

nazgul1965

witam serdecznie jestem tu nowy dziś zakupiłem AWARDA TRISTARA 1402 Z 1992 roku i mam pytanko posiada może ktoś w np. pdf instukcje obsługi takiej przyczepki za odp serdeczne dzieki

IMG_20190202_160330.jpg