Skocz do zawartości

Instrukcja obsługi przyczepy


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Karol3k4 napisał:

Witam, czy ktoś posiada może jakieś schematy, instrukcję obsługi lub jakiekolwiek dokumenty które udostępniał producent przy sprzedaży? Nic w internecie nie mogę znaleźć.
Interesuje mnie schemat instalacji elektrycznej.

Za pomoc i odpowiedzi z góry dziękuję.

Edit. Rok 2002

A napisz mi kochany po co Ci np. schematy i instrukcje od mercedesa skoro przykładowo jeździsz volvo? Oczywiście z roku 2002...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

17 godzin temu, kalapan napisał:

A napisz mi kochany po co Ci np. schematy i instrukcje od mercedesa skoro przykładowo jeździsz volvo? Oczywiście z roku 2002...

 

16 godzin temu, jacekzoo napisał:

Kalapan bez napinki :D założył nowy temat z modelem w tytule, ktoś przeniósł sam post bez tytułu i trochę stracił sens

A więc tak jak napisał  @jacekzoo  ktoś przeniósł temat. Oczywiście chodzi o TEC 460 Travel King TDK

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dethleffs RT2A

Witajcie kochani po dluższej nieobecności.

Po przygodzie z kamperem, wróciłam do ...cepki. Sentyment ?

Nabyłam całkiem zacne cacko, ale przydałaby się instrukcja obsługi. Może ktoś z Was mógłby w tym pomóc? Bedę wdzięczna za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, chris_66 napisał:

ale co tam masz takiego, że wymaga instrukcji , kuchenka, truma i lodówka są takie same wszędzie

Niby wszystko proste, ale nie działa kran w umywalce. Nie slychac uruchamiajacej się pompy. Woda w kasecie chciałaby płynąć, ale nie płynie - pompę słychać. Do tego nie działa zasilanie na 12V Z instrukcją dalibysmy radę sami. Bez niej, oddamy cepkę do fachowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2019‎-‎07‎-‎19 o 05:38, Skalniaki napisał:

nie działa kran w umywalce. Nie slychac uruchamiajacej się pompy

a jak odkręcasz wodę w kuchni, to pompka pracuje? Jeżeli nie, to najprawdopodobniej pompka do wymiany, a jeżeli pompka działa, to najpewniej padł stycznik w kranie w łazience. Koszt nowego kranu 60-70 zł, wymienić i po problemie.

W dniu ‎2019‎-‎07‎-‎19 o 05:38, Skalniaki napisał:

Woda w kasecie chciałaby płynąć, ale nie płynie - pompę słychać

spróbuj ruszyć wirnik śrubokrętem. Jak nie pomoże to, pompka do wymiany i po problemie  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2019 o 13:18, qbek napisał:

a jak odkręcasz wodę w kuchni, to pompka pracuje? Jeżeli nie, to najprawdopodobniej pompka do wymiany, a jeżeli pompka działa, to najpewniej padł stycznik w kranie w łazience. Koszt nowego kranu 60-70 zł, wymienić i po problemie.

spróbuj ruszyć wirnik śrubokrętem. Jak nie pomoże to, pompka do wymiany i po problemie  

W piatek sprobuję skorzystać z Waszych rad. Jak co, to bedziemy pytać  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie.

Od kilku dni stałem się posiadaczem cepki Hobby De Lux z 1999 roku. W związku z faktem, że w przyczepie opony nie wzbudzają mojego zaufania ponieważ mają za sobą kilka wiosen to potrzebuję jakąś instrukcję obsługi / kartę techniczną w której znajdę informację o oponach jakie muszę kupić. Wydaje mi się, że szerokość obecnych opon 205 jest lekko przesadzona i nie jest zgodna z zaleceniami producenta. Pomożecie?

Z góry wielkie dzięki.

Pozdrawiam

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jacekzoo napisał:

W bakiście nie masz wlepki z rozmiarami?

Niestety nie wiem i teraz nie mam jak sprawdzić bo siedzę w Chorwacji a przyczepa została w Łodzi.

Przydałaby się teraz jakaś instrukcja bo chciałem zamówić opony zanim wrócę do domu.

Odbiegając od tematu Jackuzoo już wiele razy mi pomogłeś za co Ci bardzo serdecznie dziękuję. Jeśli potrzebujesz jakieś pomocy w dziedzinie renowacji starych Polskich motocykli lub fotografii to służę pomocą.

Edytowane przez Apiekarenka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2018‎-‎06‎-‎10 o 09:37, TommyLee napisał:

Dzień dobry. Poszukuję instrukcji do przyczepy HOBBY Excellent 495 UFE z lat 1999-2001 (lub pokrewnej Hobby Excellent, jeśli do dokładnie tego modelu się nie znajdzie) po polsku lub angielsku, w wersji możliwej do przesłania netem. Mam swój egzemplarz, niestety po duńsku i w dodatku papierowy, słabo mi idzie czytanie. Dziękuję i pozdrawiam.

Witam, na stronie Hobby najwcześniejsza z 2006 roku...

Komplett_WW_06_e.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.