Skocz do zawartości

[foto relacja] Jedziecie z nami do Dalmacji?


Rekomendowane odpowiedzi

No igranie z losem uskuteczniłeś z tankowaniem ;) Ja raz również mało nie przegiąłem. Przewidywany zasięg po trasie miałem 120km. Mam do pokonania Warszawę wieczorem. Przejeżdżam ok 40km, przewidywany zasięg wyświetla 22km. Po 5km znajduję stację, podjeżdżam pod dystrybutor, hamuję i... komp wyświetla 0 :o Do zbiornika wlewam 71,5l.

 

Po małej dygresji pogratuluję Ci urlopu - super wyprawa :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 478
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dzięki, fajnie, że Ktoś to czyta czy też ogląda, czasu poszło trochę :)

 

Raz brakło mi paliwa na Węgrzech, wtedy oszukała mnie nawigacja, komputer w samochodzie itd. Nie spotkałem tam stacji przez dobre 100km, zapasu miałem niby 80km a brakło mi mniej niż kilometr lub odrobinę szczęścia. Paliwo skończyło mi się na wzniesieniu, bo przelało się w baku, jakbym wiedział, że stacja jest w zasięgu, wystarczy się wtoczyć na wzniesienie (siła pędu była wystarczająca) to bym pojechał. A że akurat był wjazd na wielki parking, to wtoczyłem się tam zestawem i rowerem śmignąłem po paliwo - 30 min w plecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek mam jeszcze pytanko co do s69 i drogi po stronie slowackiej. Czy pozostal zjazd na stara droge po stronie Slowacji czy trzeba sie przez Zwardon puscic i wczesniej zjechac na stara droge nr 12. Google sa nieaktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek mam jeszcze pytanko co do s69 i drogi po stronie slowackiej. Czy pozostal zjazd na stara droge po stronie Slowacji czy trzeba sie przez Zwardon puscic i wczesniej zjechac na stara droge nr 12. Google sa nieaktualne.

 

nie do końca wiem o co pytasz, bo to nie moje rejony i nie rozumiem pytania. Jadąc od Milówki droga dobra kończyła się razem z granicą Polską, teraz można tam zjechać na starą drogę na Skalitę lub jechać prosto na nowy odcinek Słowacki i zjechać w Świerczynowcu tuż przy wjeździe od strony Czech, przed przejazdem kolejowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bym napisał że nawet dwie winiety. Na auto i budkę za 12km + 17km autostrady. :D  Bo później i tak tam gdzie jadę nie mam drogi szybkiego ruchu. 

Bardzo drogo mnie by wyszło dlatego pytałem Marka czy pozostawili zjazd czy muszę gonić przez Zwardoń. Czyli na światłach w prawo obok Stacji Paliw i na DK12 wskakuje.

post-5064-0-27139400-1497974620_thumb.jpg

post-5064-0-18374100-1497974631_thumb.jpg

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.