Skocz do zawartości

Dobry kemping na Mierzei Wiślanej !


Veronki

Rekomendowane odpowiedzi

"....wcześniej planowałem postawić przyczepke w Kątach Rybackich w "Gnieździe Kormorana", ale zrezygnowałem, gdy zobaczyłem to miejsce i własciciecieli z góry mówiących,że maja uprzedzenia do elblążan - nie to nie, poza tym było tam ciemno (drzewa) i dziwnie)".

 

to moj poprzedni post Jarekow - to co pisał ten turysta, to prawda. Nie polecam tego kempingu, a nazwanie turystów "trzodą" to SKANDAL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...

Panowie, nie chcę żeby wyszło że jestem jakimś kumotrem właścicielki z "gniazda kormorana", byłem tam dwa tygodnie, polosowałem fajną pogodę a plaża też nie jest zła, poznaliśmy nowych fajnych znajomych i stąd ta moja opinia Co do właścicielki to muszę przyznać wam rację, daleko jej do ideału ale byłem zobaczyłem pojechałem dalej. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
A jak jest z dojazdem do Piasków, czy też sa takie korki jak na półwyspie helskim?

Witaj,

zależy od weekendu, jeśli jest ciepło i słonecznie to tak, są korki, ponieważ dużo elblążan tam podąża, ale ruch idzie w miarę płynnie, co bardziej zaawansowani jeżdżą małymi objazdami. Taki stan rzeczy polepsza się za Stegną a już przy Piaskach jest dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Jesteśmy obecnie w Krynicy na Gallusie, ludzi mało, więc miejsca nie brakuje. Kemping zgodnie z opisami chyba najlepszy w tej okolicy. Czysto, przyjemnie i wcale nie najdrożej (zestaw z n126e +2 osoby, prąd - niecałe 60zł).

Byliśmy w Jantarze - też wygląda ładnie, ale było wilgotno (drzewa), plus za bliskość do plaży, nam wychodziło drożej jak Gallusie.

Kempingi w Stegnie - nic dodać - jeden z obsługą której wyraźnie perzeszkadza, że ktoś do nich przyjechał, drugi ... trochę daleko do morza.

Droga w Stegnie nadal tragiczna.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej,

 

Byliśmy przez tydzień na kempingu 159 w Stegnie.

Cenowo - chyba średnio. Za przyczepę, dwoje dorosłych i jedno dziecko zapłaciliśmy z przyłączem 66zł (po rabacie 10% za pobyt ponad 10 dni).

 

Trzeba powiedzieć, że właściciele przykładają wielką wagę do czystości na kempingu. Toalety sprzątane są non stop.

 

Niestety musieliśmy stamtąd uciekać ze względu na problemy skórne naszej pociechy. Na kempingu jest własne ujęcie wody, które jest bardzo mocno chlorowane. Osoby z AZS będą wiedziały w czym problem. Pozostałym zdecydowanie polecam.

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

 

właśnie wróciliśmy z Krynicy Morskiej z kempingu Gallus .kemping godny polecenia:

czysto na całym polu

łazienki i toalety czyste na wysokim poziomie,

prysznice płatne 2zł za 6 min,

stanowiska do mycia naczyń ,

stanowiska do czyszczenia ryb,

na polu znajdują się krany do czerpania wody,ale fekalia zlewa się tylko w jednym miejscu,

cichy (w nocy chodzą ochroniarze i pilnują spokoju) po 23 nie wpuszczają nowych przyjezdnych. Jedyną wadą jest brak placu zabaw dla dzieci, plusem jest bliskość do morza (2 minuty pieszo).

Byliśmy 8 dni, pole w tym czasie nie było zatłoczone.

post-92108-imported-30a1c302-c555-44c3-a04b-b6cc365f86c6_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

o 7 rano wjechaliśmy na zaspany jeszcze kemping Gallus w Krynicy

pofałdowany teren nas zaskoczył

koniec sierpnia, a stoi jeszcze sporo przyczep, ale na tak dużym terenie miejsca nie zabraknie

obsługa przy wjeździe bardzo przyjemna

sanitariaty bardzo schludne i czyste, zresztą od rana widać pracujących sprzątaczy

kemping ma punkt opróżniania toalet chemicznych, czego w ostatnio odwiedzanych miejsca nie uświadczyliśmy.

szkoda, że prysznice nie są w standardzie i nie chodzi o cenę, ale konieczność zabezpieczenia odpowiedniej ilości dwuzłotówek :ok:

plac zabaw naprawdę ubogi, to jedyny prawdziwy zgrzyt.

no może na minus jeszcze dziurawa droga dojazdowa (całe szczęście krótka) oraz niezbyt dobra droga na kempingu.

mam nadzieję, że jak napisał poprzednik noce spędza się tutaj w spokoju

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie admini, prośba do Was, czy w tym temacie mogli byście porozdzielać opisy na poszczególne kempingi. Bo pojawiło się dużo i ciekawie min. o gallusie, jeden z kolegów opisał swoje wrażenia na temat kempingu, dla którego ja założyłem oddzielny wątek, jest też dużo o Gnieździe Kormorana, jest Jantar i dużooooo, dużooooo więcej. Jak tak dalej pójdzie to temat ten wprowadzić może zamęt, a znalezienie czegoś dla siebie może zajmować trochę czasu.

 

A naprawdę jest tu dużo ciekawych wiadomości, tylko je posegregować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konzio dopisałem się w tym temacie, bo zawiera w sobie informacje o dobrych kempingach na całej mierzei i daje możliwość wyboru.

jak to potniesz to straci swoje znaczenie, tak sądzę

 

ja ze swojej strony proszę moda, żeby te didaskalia z tego wątku zabrał :ok:

 

w zamian dodam, że spacerowaliśmy po Krynicy Morskiej i nam się nie podobała. nie było tłumów, ale bez duszy to miasteczko.

nawet wędzona sielawa w polecanej wędzarni zdrowo przesolona :ok:

za to kemping Gallus prawie idealny, blisko morza. tylko plaża i dojście do niej strasznie brudne- sprzątają tutaj czasem?

 

w tym roku kemping nie zimuje przyczep- nie chwalą się, ale być może zainwestują w pole namiotowe?jeśli tak to byle nie przesadzili z wyrównywaniem i dzieleniem na parcele, bo straci swój urok

 

podrawiam, affa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.