Skocz do zawartości

Dobry kemping na Mierzei Wiślanej !


Veronki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wróciłem właśnie z Jantaru 178. Uważam, że kemping na przyzwoitym poziomie, szczególnie cena/ jakość. Czystość sanitariatów żona zgłosiła w recepcji i natychmiast błysnęły czystością :-] . Fakt, funkcjonuje również parking dla zewnętrznych samochodów, ale nie koliduje to specjalnie z karawaningowcami, ponieważ są wyznaczone i uporządkowane miejsca parkowania.

Dla mnie również liczy się bliskość morza, gdyż moja żona lubi często biegać na plażę w samym kostiumie, tak spontanicznie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak pogoda, w końcu poświeciło Wam trochę słoneczko?

 

Arnie - napisz proszę jak zatłoczenie, jest gdzie przyczepę wsadzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda była typowo lipcowa- codziennie burza :-] , no ale słońca też nieco było. Co do miejsca na przyczepę- trudno powiedzieć, wczoraj wieczorem kilka miejsc było, ale co będzie za kilka dni...

Proponuję dzwonić :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stacjonuje na Gallusie i jest dość ciasno , ale sytuacja się zmienia z dnia na dzień. Jedni wyjeżdżaja inni przyjeżdzają.

Właśnie wyszło słońce i od poniedziałku mamy pogodę więc nie wiem jak będzie z miejscówkami, tu jest nierówny teren i nie we wszystkie miejsca można spokojnie wjechać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja w czwartek wróciłem ze Stegny (byłem na kempingu 159), jestem bardzo zadowolony. Najważniejsze jest to, że nie uświadczyłem komarów tylko osy latały, ale to chyba taki wypust jest w calym kraju. Ważną cecha tego kempingu jest przywiązywanie dużej wagi do czystości sanitariatów (są sprzątane na bierząco nie przesadzam jak powiem, że co 1-2 godziny). Atmosfera jest też miła. Spokojnie i bezpiecznie. Duży plus dla właścicieli.

Natomiast wielki minus dla Gminy Stegna - za drogę dojazdową (dziury od kilku lat - mimo pobieranych opłat klimatycznych), minus za miejsca parkingowe i brak inwestycji turystycznych - np chodniki, w nocxy nogę mozna zwichnąc. Plaża jak plaża - tłoczno a zwłaszcza w weekendy, ale trzeba iść w prawo lub w lewo i jest juz luzik. Za rok tam wrócę na pewno z budka na haku, a podczas jesieni, zimy i wiosny monitorował będę rozwój sytuacji, w tym infrastruktury. pozdrawiam wypoczywających na Mierzeji. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stacjonuje na Gallusie i jest dość ciasno , ale sytuacja się zmienia z dnia na dzień. Jedni wyjeżdżaja inni przyjeżdzają.

Właśnie wyszło słońce i od poniedziałku mamy pogodę więc nie wiem jak będzie z miejscówkami, tu jest nierówny teren i nie we wszystkie miejsca można spokojnie wjechać.

Pozdrawiam

Pamiętam Gallusa sprzed trzech lat- przyjechaliśmy późnym wieczorem po deszczu, zakopaliśmy się w błocie, ale wyjechaliśmy i ostatecznie noc spędziliśmy na... krynickim parkingu strzeżonym :] Następnego dnia znalazło się dla nas na Gallusie piękne miejsce. W sumie ładny kemping, ale jak ktoś napisał- pełno gór i dołów :ok: i uliczki fatalne (przynajmniej takie były)- omal się nie zabiłem zjeżdżając na rolkach uliczką wewnętrzną :] A dojście do plazy- bez jakichś szczególnych rewelacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Polecam Kąty Rybackie kemping gniazdo kormorana nad samym morzem. Do tego we wsi jest bardzo dobra knajpa "Kormoran" gdzie dają dobrze zjeść

 

A teraz cytat z innego Forum :

~Turysta 31 sierpnia 2008, 22:01

ten camping to jeden wielki skandal. Dla :czarnej mamby:- właścicielki tegoż przybytku jesteśmy trzodą ,tak określa swoich klientów szczególnie tych korzystających z pola namiotowego i kampingowego.Zapomina o tym ze to my jesteśmy w głównej mierze żródłem jaj dochodów.Całkowity brak kultury i poszanowania dla kogoś kto przejechał kilkaset kilometrów aby móc odpoczać w przyzwoitych warunkach. Ta pani nie ma najmniejszego pojęcia o tym, że czasy PRL dawno minęły i dzisiejszy turysta to nie ten sam człowiek ktory kiedyś przyjeżdżał w ramach wczasów FWP.Tegoroczny wyjazd byl ostatnim naszym pobytem na campingu nr17, ktory nieuchronnie chyli sie ku upadkowi.

 

I jeszcze jeden ?

~fabian 17 sierpnia 2008, 17:59

zdecydowanie nie polecam. Znajdź inne pole. Obsługa fatalna, pani recepcjonistka arogancka wręcz wulgarna. Po niezbyt miłym przyjęciu znalazłem inny camping.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.