Skocz do zawartości

Zlotowe Rozmowy


visitor1967

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 337
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dziwacznie? To już zagwostka. Bardzo proszę o konkretną podpowiedź czy będę w stanie się ogrzać. Zamierzam wyjechać w niedziele a szkoda będzie jak okaże się, że nie ma dla mnie możliwości pozostania na zlocie.

Misio dziękuję.

 

Ps. Nie potrzebuję wiele, myśle, że 1000W mi wystarczy w chwilowych porywach do 1500W.

Edytowane przez mac28 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu cytat:

 

 

 - Uprasza się o rozsądne korzystanie z energii elektrycznej bo są załogi które naprawdę bardzo jej potrzebują.

Najlepiej odpuścić czajniki, a o farelkach to już nawet nie wspominam.

Jak ktoś nie musi korzystać z prądu to niech pozostawi tą możliwość dla osób które tego bardzo potrzebują

 

stąd: http://forum.karawaning.pl/topic/23257-xxi-zlot-karawaningpl-olsztyn-1-3-maja-2017r/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest parę podłączeń z 16A bezpiecznikam, większość na 6A ale na poniedziałek mamy już słońce zamówione

A liczba podłączeń 6A jest wystarczająca vs. planowana liczba załóg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie ktoś sprostuje jeżeli się mylę..

dla samego nocnego oświetlenia + dmuchawy od piecyka gazowego jedno łącze 6A wystarczy dla kilku przyczep...więc jeżeli jest mało słupków to jedena załoga może podłączyć się do kolejnej

 

Oczywiście musimy się szanować (i zgodnie z postem wprowadzającym) nie korzystać z farelek i czajników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie ktoś sprostuje jeżeli się mylę..

dla samego nocnego oświetlenia + dmuchawy od piecyka gazowego jedno łącze 6A wystarczy dla kilku przyczep...więc jeżeli jest mało słupków to jedena załoga może podłączyć się do kolejnej

 

Oczywiście musimy się szanować (i zgodnie z postem wprowadzającym) nie korzystać z farelek i czajników...

Słusznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że niestety ale chyba musimy sobie darować zlot. Szkoda, może jeszcze będzie okazja poczuć jego klimat. W każdym razie dziekuję za odpowiedzi i życze pieknej, słonecznej pogody i dobrej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.