Skocz do zawartości

Wiosenne spotkanie. Pole biwakowe nad zalewem Dziećkowice 31.03-2.04.2017 r


Rekomendowane odpowiedzi

moge ci zalatwic za 55 zeta - 11 metrów + sprężyna + 2 szpilki, czarne lub żółte - mogę ci przywieżć w poniedzialek, bo bede we Wrocku ?

Te Oryginalne były po 80zl. Tylko tam były dwa osobne, na każdą stronę.

Ten 11m przerzuca się przez całą szerokość markizy jak rozumiem?

Jeżeli to pasuje, to może być i takie.w tych bocznych ściankach jest miejsce do wpiecia pasa. Myslalam, że powinno być cos takiego ;)

 

OK. Znalazłam jak to powinno wyglądać z tym długim pasem

Bartek to na poniedziałek na telefonie się już umówimy:)

post-19201-0-46815600-1490247996_thumb.png

post-19201-0-97212100-1490248219_thumb.jpg

Edytowane przez wersowa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale ja w tej cenie zalatwiam oryginały Fiammy  :]  :]  :]  :]

 

Aaaa, czekaj czekaj  :hmm:  Bo może dwa w poniedziałek do Werki przywieziesz  :]  Ja mam Omnistora ale konstrukcja pewnie podobna  :hmm:  Rozwijane na korbę. Ale też ma miejsce na wsunięcie kiedry z przodu, jak na zdjęciu od Weroniki. Ale to akurat chyba nie ma znaczenia, bo pas, jak rozumiem, przerzucamy górą?  :hmm:  Przybliż Bartku proszę  :blagac:  :blagac:  Bo wygląda mi to na lepszy patent niż mój (tym bardziej, że jeden pas już mi szwankuje  :oslabiony: i tak czeka mnie wymiana ) Jeśli za takie pieniądze organizujesz coś fajnego to ja się piszę  :blagac:  :blagac:  :ok:  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie owijam. Jedynie przerzucam i na srodku przez oczko raftera.

 

Bartku ? Mogę zamówić taki zestaw ?  :blagac:  :blagac:  Dogadam się z Werą to za mnie założy  :]

 

A masz jakieś zdjęcie jak to u Ciebie wygląda? Tak, poglądowo  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie owijam. Jedynie przerzucam i na srodku przez oczko raftera.

Bartek, jak się okazuje, te moje nóżki, to nie raftery. To są nogi do tych bocznych ścianek.

Ale opcja z owijaniem mi też odpowiada i chyba faktycznie lepiej po całej szerokości markizy ten pas przełożyć

Bartku ? Mogę zamówić taki zestaw ?  :blagac:  :blagac:  Dogadam się z Werą to za mnie założy  :]

 

A masz jakieś zdjęcie jak to u Ciebie wygląda? Tak, poglądowo  :hmm:

 Założy, założy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już drukuje z nadwyżka bo pracy dużo i muszę się ze wszystkim wyrobić najwyżej się do drukuje

jak taka lista powstanie i Andrzej wyrazi zgodę to biorę stringi BORATA do kąpieli :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay::ee: :ee: :ee: :ee: :ee: :ee: :ee:

Jaro TYLKO nie chodź w tych majtusiach przy jedzeniu :blagac:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge byc okolo 10:00 lub okolo 21:00, wieczorem bede bez przyczepy wracal to nawet moge na chate ci wjechac :-) godziny orientacyjnie bo mam do zrobienia Kluczbork, Leszno, Mysliborz, Z.Gore, Strzelin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o dopisanie nas na listę chętnych na spotkanie , Zagadka 3+1 , Nalepka- 1 duża,, Chlebek- 1 Duży, Kiełbasa swojska - 1 kg, Kurczak - 1 szt., Wycieczka do Zamku- 3+1. Pozdrawiam serdecznie. :)  

W końcu :yay: bo już miałem wypisać się z listy :]

Kto pierwszy to trzyma miejsce obok :przytul: i do zobaczenia :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.