Skocz do zawartości

Wiosenne spotkanie. Pole biwakowe nad zalewem Dziećkowice 31.03-2.04.2017 r


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To jeśli już zapisy, to ja poproszę podwójną dawkę słoneczka i ciepełka. No dobra, jest nas 3, to potrójną i dla pieska jeszcze trochę. Żadnych mrozów, czy śniegów - te oddam chętnie narciarzom w góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda, no baaa......

Od wczoraj leje i leje więc mam nadzieję, że się w końcu wyleje ( nie ja oczywiście, ale deszcz ) :lol:  :lol:

Jakaś miarodajna prognoza to ewentualnie na dwa dni przed zlotem ( niestety )

Choć te teraźniejsze są raczej optymistyczne  :yay:  :yay:

Patrząc na listę chętnych ,  robi się całkiem optymistycznie i pogoda zaczyna być troszkę drugorzędną sprawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mały "kasztan" w temat.... :ee:

 

Będzie ktoś teraz w weekend ?..... :hmm:

 

Bo tak myślim gdzie się podziać..... :]

 

 

 

 

co do terminu właściwego....


:] ................. :hmm:

 

toż tendencja jest azaliż całkowicie zadawalająca.....

 

post-21594-0-31476800-1490179790_thumb.jpg

Edytowane przez Dreadowscy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, orientujecie się, czy mogę coś zamówić u braci Klaja i odebrać na spotkaniu?

photo-thumb-14758.jpg?_r=1412617669 Napisano przez belmondo w 10 marzec 2017 - 23:04 w Spotkania forumowiczów i inne imprezy

Witam-odwiedziłem wczoraj w Bieruniu dwie firmy należące do p. Klaja - Center Camp i Bracia Klaja. Obie firmy przygotują dla nas  na zlot jakieś nagrody i upominki  :)

Wychodząc na przeciw zachciankom i oczekiwaniom zlotowiczów zaproponowałem tym firmom,by na miejsce do nas podjechali samochodami firmowymi pracownicy z  najczęściej kupowanymi u nich częściami zamiennymi,krzesłami karawaningowymi i innym sprzętem,na co wyrazili zgodę ,choć sezon się rozpoczął u nich na dobre i nie wyrabiają się z zamówieniami ...

Można też u nich w firmach zamówić wcześniej części ,nie płacić za przesyłkę i odebrać je bez dodatkowych opłat  na zlocie  :)

W sobotę od rana będzie można u ich przedstawiciela,który przyjedzie do nas na miejsce zamówić cokolwiek,co mają na stanie,a czego nie będzie miał na tzw."pace"-bo nie załadują całej hurtowni i po południu zostanie to dowiezione na kemping ,gdzie za sprzedaż tych części będziemy płacić na miejscu .Będą też tam  wystawiane rachunki z urządzenia mobilnego  :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeby tradycji było zadość .........................pogoda  

https://www.yr.no/sted/Polen/Schlesien/Imielin~7532261/langtidsvarsel.html

Yr.no juz mnie zrobiło w konia. Znalazłem przyczynę wróżenia pogody. :]

 

Norwegowie robią osłonę meteo tylko dla siebie i ewentualnie korzystają ze zintegrowanego systemu jakim jest NORDRAD, który obejmuje 35 radarów rozsianych po półwyspie skandynawskim i Danii. Współpracują z SMHI (szwedzkie "IMGW"), FMI (fińskie "IMGW") EMHI (estońskie) LEGMC (łotewski odpowiednik) i DMI (duński).

 

 I tego się trzymajmy. Będzie PIĘkna i Słoneczna pogoda.

Tak więc Joźinowa proszę nie siać fermentu. Od tego są na Wiejskiej :ee:

 

Jedynie, tylko północna część Polski łapie się na ich prognozy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.