Skocz do zawartości

Wiosenne spotkanie. Pole biwakowe nad zalewem Dziećkowice 31.03-2.04.2017 r


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba na razie odpuszczę sobie inne listy , bo gdyby mojemu mężowi nie udało się zjechać z trasy ( a z reguły jest tak że jak nam zależy to gdzieś go przytrzymają) to czułabym się bardzo niezręcznie że nie mogę odebrać zamówionych produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam pytanko, orientujecie się, czy mogę coś zamówić u braci Klaja i odebrać na spotkaniu?
Masz do nich z campingu z 15 minut podjedziesz sobie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Oki pozdrawiam :ok:

Tomek to teraz lista do prysznica. 240 osób na 3 kabiny, będzie kolejka :)

Edytowane przez witus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz do nich z campingu z 15 minut podjedziesz sobie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Tomek to teraz lista do prysznica. 240 osób na 3 kabiny, będzie kolejka :)

My tam nie jedziemy się myć tylko  się spotkać  a prysznice i ciepłą wodę mamy też w przyczepach  :ee: :ee: :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzejku pamiętaj o kiełbasce dla mnie oczywiście 2kg swojskiej-wędzonej, reszta list oczywiście u nas obowiązuje, już teraz wiem na 100% że będziemy i to w czwartek ok. 16-17 ale my będziemy tylko do soboty do popołudnia bo w niedziele rano ja już w pracy muszę być niestety


Tomku do kiedy mamy zapisy na naklejki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yr.no juz mnie zrobiło w konia. Znalazłem przyczynę wróżenia pogody. :]

 

Norwegowie robią osłonę meteo tylko dla siebie i ewentualnie korzystają ze zintegrowanego systemu jakim jest NORDRAD, który obejmuje 35 radarów rozsianych po półwyspie skandynawskim i Danii. Współpracują z SMHI (szwedzkie "IMGW"), FMI (fińskie "IMGW") EMHI (estońskie) LEGMC (łotewski odpowiednik) i DMI (duński).

 

 I tego się trzymajmy. Będzie PIĘkna i Słoneczna pogoda.

Tak więc Joźinowa proszę nie siać fermentu. Od tego są na Wiejskiej :ee:

 

Jedynie, tylko północna część Polski łapie się na ich prognozy,

Ja wróżę słoneczną pogodę i taką mam zamówioną u sił wyższych

My tam nie jedziemy się myć tylko  się spotkać  a prysznice i ciepłą wodę mamy też w przyczepach  :ee: :ee: :ee:

czyli lista chętnych na kąpiel w przyczepie Belmonda ??????!!!!!! :jump: :jump: :jump::bevil: :bevil: :bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już drukuje z nadwyżka bo pracy dużo i muszę się ze wszystkim wyrobić najwyżej się do drukuje


Ja wróżę słoneczną pogodę i taką mam zamówioną u sił wyższych


czyli lista chętnych na kąpiel w przyczepie Belmonda ??????!!!!!! :jump: :jump: :jump::bevil: :bevil: :bevil:jak taka lista powstanie to bior

jak taka lista powstanie i Andrzej wyrazi zgodę to biorę stringi BORATA do kąpieli :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay::ee: :ee: :ee: :ee: :ee: :ee: :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas wyjazd stoi pod wielkim znakiem zapytania :( chowamy jutro bliskiego członka rodziny mojej połówki i nie wiem czy będzie gotowa na spotkanie

Nie będę Was skreślał, zawsze możecie przyjechać.

Tomek to teraz lista do prysznica. 240 osób na 3 kabiny, będzie kolejka :)

Szczegóły szczegóły  :]   :]   :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie.

Chwilke mnie nie bylo a tu 75 stron juz ;)

 

Jak jest jeszcze kąsek placu to zapisać Wszystkich Świętych - 2 szt

Nalepka 1 mala i 1 duza

 

Przyczepka malutka na peeeeeewno sie zmieści ;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie.

Chwilke mnie nie bylo a tu 75 stron juz ;)

 

Jak jest jeszcze kąsek placu to zapisać Wszystkich Świętych - 2 szt

Nalepka 1 mala i 1 duza

 

Przyczepka malutka na peeeeeewno sie zmieści ;))))

TOM3653

i kolejna załoga z Mysłowic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wróżę słoneczną pogodę i taką mam zamówioną u sił wyższych

czyli lista chętnych na kąpiel w przyczepie Belmonda ??????!!!!!! :jump: :jump: :jump::bevil: :bevil: :bevil:

 

ja już drukuje z nadwyżka bo pracy dużo i muszę się ze wszystkim wyrobić najwyżej się do drukuje

jak taka lista powstanie i Andrzej wyrazi zgodę to biorę stringi BORATA do kąpieli :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay::ee: :ee: :ee: :ee: :ee: :ee: :ee:

Widzę,ze sytuacja się rozwija  :hmm: 

Nie ma sprawy ale by opanować lekko ruch muszę pomyśleć o automacie na żetony   :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.