Skocz do zawartości

Wiosenne spotkanie. Pole biwakowe nad zalewem Dziećkowice 31.03-2.04.2017 r


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po rozmowie z obsługą zamku. Niestety, w soboty i niedziele nie ma oprowadzania grup z przewodnikiem  :oslabiony:  Musimy sobie sami dać radę  :niewiem:

 

 

Kajtek, kiepsko negocjujesz.

Jakbyś zapowiedział, że CEZAR przyjedzie na odwiedziny to wiesz..........................

Pewno i czerwony dywan by się znalazł  :hehe:  :hehe:  :hehe:  :hehe:  :hehe:  :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 Można załatwić transport  w rozsądnych pieniądzach,ale trzeba brać pod uwagę dwie rzeczy-jest to sobota i kierowcy trzeba więcej zapłacić,a druga sprawa jest taka ,że za darmo też nikt nie pojedzie. Z tego co pamiętam w 2015 roku w Januszkowicach przy trasie  ponad 100 km-niektórym 8 zł/osoba  za dopasiony autobus też za dużo było  :hmm: :hmm: :hmm:

 

Andrzej - masz świętą rację. Dlatego też piszę, że wydaje mi się, że na 23 km w jedną stronę, firmie może zwyczajnie nie opłacać się robić polki z podstawianiem autobusu, ściąganiem kierowcy z wolnej soboty itp. A jeśli już, to to będzie kosztować  :hmm:  Wydaje mi się, że jest na tyle samochodów, a nie wszystkie są pełne, że damy radę . My możemy zabrać 1 osobę.

 

Nie widzę też jakoś specjalnie ożywionej dyskusji w tym temacie..... 

 

 Ale nie ja tu jestem organizatorem więc ostateczne słowo należy do Ciebie, o boski Cezarze  :blagac:  :blagac:  :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My chcemy zwiedzić zamek, ale jak znam życie, to do zamku nas z czterołapnym nie wpuszczą. Natomiast już potem po skansenie pewnie byłoby dobrze z nim pomaszerować. Stąd raczej pojedziemy własnym transportem, gdzie na czas zwiedzania zamku łaciaty będzie siedział w zamknięciu... Tak to sobie wykombinowałem. Jak ktoś się lubi bratać z kudłatym, to koło niego jeszcze jedno miejsce się znajdzie, więc możemy kogoś dokoptować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki jako że jestem w trasie i tak tylko czytam na telefonie myślę że transport we własnym zakresie będzie najlepszy,  oczywiście uczestnicy wycieczki mogą się dogadać między sobą aby jechać 

mniejszą ilością aut,  ale to już jak kto woli. Listy uzupełnię jak przyjadę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizowanie transportu jest dobre wtedy,gdy jest ustalona ogólna cena za dany zlot,np. 150 ,czy 200 zł i wycieczka w cenie .Wtedy chętne  załogi przelewają pieniądze do przodu i jako organizator masz  "święty spokój" czy ktoś pojedzie, czy autobus pusty będzie-jak zabalują lub się rozmyślą z wycieczką  i głowa Cię nie boli .

 Z tego co pamiętam w ubiegłym roku na wiosnę Malwina ,której pomagał w organizacji Kajetan proponowali busa za 370 zł , a to nie jest po 10 zł na osobę ,tylko po 20zł na osobę.

Tak na marginesie, to ja nawet nie dzwoniłem do nikogo w tej sprawie,bo nie ma zapotrzebowania na transport widzę i wydaje mi się ,że nie jesteśmy w stanie wprowadzić cen KZK GOP ,tj. 3,6 zł dorosły i biletów dziecięcych po 1,8 zł,a do 4 lat za darmo.Pozdrawiam :)

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o dopisanie nas na listę chętnych na spotkanie , Zagadka 3+1 , Nalepka- 1 duża,, Chlebek- 1 Duży, Kiełbasa swojska - 1 kg, Kurczak - 1 szt., Wycieczka do Zamku- 3+1. Pozdrawiam serdecznie. :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.