Skocz do zawartości

Wiosenne spotkanie. Pole biwakowe nad zalewem Dziećkowice 31.03-2.04.2017 r


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

:) Wiem, ale właśnie względem takiego orientacyjnego określenia mimo wszystko chciałem sprecyzować. W końcu 1 rybka, a 3 rybki to różnica :) Choć może w skali całości nieistotna, ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych na wycieczkę do Zamku Lipowiec:

 

Jestem po rozmowie z obsługą zamku. Niestety, w soboty i niedziele nie ma oprowadzania grup z przewodnikiem  :oslabiony:  Musimy sobie sami dać radę  :niewiem:

 

A tak przy okazji, to może warto teraz, zawczasu ustalić o której zbiórka, bo w piątek to raczej będzie problem z komunikacją  :]  :]  :krzykacz:

 

Ja proponuję godzinę 10.30  :hmm:

 

Mamy do przejechania 23 km co zajmie nam ok 1/2 h. Zwiedzanie ok 1h, powrót - 1/2 h. Razem 2h. 

 

https://goo.gl/maps/EMY3h9L1kCt

 

Proponuję zatem, oprócz zamku, zwiedzić Nadwiślański Park Etnograficzny, czyli po ludzku - skansen  :]

 

http://mnpe.pl/o-muzeum/godziny/

 

Jest u stóp zamku, a można kupić bilety łączone, więc warto  :ok:

 

Tam pewnie też zejdzie do godziny, więc tak akurat, cała wycieczka zajmie nam ze 3 godziny, więc wrócimy akurat na obiad :slina:  :jesc:  i ewentualne rozgrywki, które planujemy  :hmm:  A poza tym, na popołudnie, cześć z nas planuje pewnie jakieś kociołki, duszonki, kiełbaski itp.   :piwko:

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że na weekend nie ma przewodnika :hmm:   natomiast chętnych n wyjazd jest 40 0sób na tą chwile

czy chętni mogą się wypowiedzieć co do transportu, własny czy autobus?

 

W weekendy siedzi tam podobno tylko jedna osoba, która obsługuje cały zamek :look:  :look:  :look:  

 

Czy ja wiem, czy komuś będzie się opłacać wynająć autobus na 50 km  :hmm:  (mam na myśli firmę) Trzeba rozeznać koszty. Jak to będzie np 10 zł od osoby, to się chyba nie opłaca.  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek ja nie znam kosztów zapytam Andrzeja on zna firmę przewozową, a czy 10 zł to dużo czy mało to już się nie wypowiadam

Tomek nie bądź wyrywny. Niech się zainteresowani dogadają  między sobą-czym chcą jechać. Będzie taka potrzeba to zadzwonimy do firmy i ustalimy cenę. Można załatwić transport  w rozsądnych pieniądzach,ale trzeba brać pod uwagę dwie rzeczy-jest to sobota i kierowcy trzeba więcej zapłacić,a druga sprawa jest taka ,że za darmo też nikt nie pojedzie. Z tego co pamiętam w 2015 roku w Januszkowicach przy trasie  ponad 100 km-niektórym 8 zł/osoba  za dopasiony autobus też za dużo było  :hmm: :hmm: :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.