Skocz do zawartości

Za dużo informacji, help! Przyczepa dla 2+2


BartekCnr

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj.

Świetny wstęp. Nie wielu dzisiaj na taki stać, głównie przez braki wychowawcze.

Osobiście polecam Ci nie wykraczać poza 1100 DMC i odpuść sobie angielki.

Zobacz na prrzyczepę TOM-ka. To byłby da Ciebie ideał i ma wszystko co trzeba.

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witaj.

Świetny wstęp. Nie wielu dzisiaj na taki stać, głównie przez braki wychowawcze.

Osobiście polecam Ci nie wykraczać poza 1100 DMC i odpuść sobie angielki.

Zobacz na prrzyczepę TOM-ka. To byłby da Ciebie ideał i ma wszystko co trzeba.

Dziękuję. Czyli ta, którą zaproponował bammber, wydaje się być w normie. Co o niej sądzisz/sądzicie? Jest warta tej ceny?

Te angielskie trzeba przyznać ładne są, ale nie mam ciśnienia... ani uprzedzeń :) Faktycznie wielu użytkowników się na nich "przejechało"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jak za ten rocznik dosyć gruba, musiała by być w super stanie.

No właśnie też liczyłem w tych pieniądzach na coś z roczników 95-98, ale nie jestem specem. Nie zawsze młodsze znaczy w lepszym stanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

robią wrażenie luksusowych.

Szkoda tylko że 'robią' a nie są :P

 

 

 

wysłane z telefonu

 

 

Drogi sa drogie szczegolnie na zachodzie tu dochodza promy. Taki przyklad z przed tygodnia, pojechalem ogladac przyczepke ok 180km w jedna strone i w sumie 4 promy, 2x platny tunel,4x bramki i ponad 600 PLN nima plus paliwo :oslabiony:

Na polskie warunki to sporo, jednak nie znam ani Norwegia ani Polaka pracującego tam na miejscu na normalnych warunkach żeby narzekał na ceny, oczywiście w Niemczech jest taniej ale w N tragedii nie ma.

 

wysłane z telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe może są? (Wiadomo, że jak przegniją to już niekoniecznie.) W każdym razie wnętrza wydają się być bardziej przytulne i domowe niż europejek. No i wyposażenie też wydaje się być bardziej utylitarne. A może to tylko subiektywne odczucia.

Bartek, a patrzyłeś w Bieruniu, tam są dwie firmy, które może coś mają na placu co mogło by Cię zainteresować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe może są? (Wiadomo, że jak przegniją to już niekoniecznie.) W każdym razie wnętrza wydają się być bardziej przytulne i domowe niż europejek. No i wyposażenie też wydaje się być bardziej utylitarne. A może to tylko subiektywne odczucia.

 

Bartek, a patrzyłeś w Bieruniu, tam są dwie firmy, które może coś mają na placu co mogło by Cię zainteresować?

Sprawdzałem co maja w internetach, ale nie widzę nic co spełniałoby moje oczekiwania i mieściło w budżecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę za słabe auto na przyczepę powyżej 1000 kg a dla czterech osób przydało by się coś większego.  :hmm:

Ciekawe co to jest bo nie ma żadnych zdjęć :hmm:

http://forum.karawaning.pl/topic/23182-s-knaus-sudwind-8004-r-prod-1990-dmc-800-

No autko jest jakie jest, jak to się po śląsku goda... jakim mom, takim pchom :) w tym wypadku, ciągnę....

Ta Adria ma na razie najlepszy stosunek masy do wyposażenia i il. miejsc. Z drugiej strony nie wiem jak to jest, bo dmc to jedno, a masa własna drugie. Np. widziałem przyczepę dmc ponad 1300, a masa własna około 850. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szkoda tylko że 'robią' a nie są :P

 

 

 

wysłane z telefonu

 

 

Na polskie warunki to sporo, jednak nie znam ani Norwegia ani Polaka pracującego tam na miejscu na normalnych warunkach żeby narzekał na ceny, oczywiście w Niemczech jest taniej ale w N tragedii nie ma.

 

wysłane z telefonu

Ja nie narzekam na ceny, chcialem tylko przyblizyc norweskie realia koledze ktory chce przejechac Norwegie wzdluz, a to bedzie pewnie ze dwa tysiace kilometrow w jedna strone. I on sam oceni czy jest to drogo czy tanio dla niego.

No autko jest jakie jest, jak to się po śląsku goda... jakim mom, takim pchom :) w tym wypadku, ciągnę....

 

Uwielbiam sluchac Slazakow  :bzik:

A moze byscie tak pogodoli troche z Tomkiem o tych przyczepach tu na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.