Skocz do zawartości

Za dużo informacji, help! Przyczepa dla 2+2


BartekCnr

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra nie rozjeżdżajmy tematu, sprawa jest taka że na Angielki trzeba uważać szczególnie na te świeżo sprowadzone

od handlarzy, jak napisałem są ładne wypasione ale niestety w dużej  ilości zgnite :oslabiony: co nie mówi że inne są super.

Bartek musisz uważać aby nie trafić po zakupie do działu jak naprawić swoją pierwszą przyczepkę/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No w tej Anglii, to wszystko jakoś na opak, ale jeśli drzwi nie z tej strony, to przyczepę można zawsze na odwrót zapiąć ;)

 

Ten podesłany Detheffs ładny, wszystko ma, tylko waga mnie niepokoi.


Dobra nie rozjeżdżajmy tematu, sprawa jest taka że na Angielki trzeba uważać szczególnie na te świeżo sprowadzone

od handlarzy, jak napisałem są ładne wypasione ale niestety w dużej  ilości zgnite :oslabiony: co nie mówi że inne są super.

Bartek musisz uważać aby nie trafić po zakupie do działu jak naprawić swoją pierwszą przyczepkę/

Oj, czuję się jak przy zakupie auta... jak tu się nie dać zrobić w ch... handlarzom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek kupno auta w stosunku do przyczepy to pikuś  :]    :]    :]

 

I to bez żadnych wyolbrzymień !!! Ja szukam 3 miesiąc w przedziale 20-25 tyś. Zł. I mam około 40 przyczep obejrzanych. 70/℅ to szrot, 20 to budki ze sporymi defektami. 10% to co się nadaje, ale jest jakieś "ale" ,np. cena, lub jakaś jedna, jedyna usterka, która jednak daje do myślenia. Więc bądź uważny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek tak patrze na te twoje 1,5Dci i 90KM i troche mnie to niepokoi, biorac pod uwage wyjaz do Norwegii z przyczepa. Moze byc malo,a mieszkam tu 10 lat. Z taka moca holownika to tu tylkonamiotowki jezdza

Cenna uwaga, dlatego myślę i myślę :)  Auta zmieniać nie planuje, źle rocznik wpisałem, to 2012, a do Narviku i na Nordkapp kawał drogi więc dobrze byłoby mieć w czym się wyspać, gdzie ugotować i schować przed deszczem. Szybko jechać nie muszę, zresztą to podobno drogie w Norwegii, ale chciałbym dojechać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi sa drogie szczegolnie na zachodzie tu dochodza promy. Taki przyklad z przed tygodnia, pojechalem ogladac przyczepke ok 180km w jedna strone i w sumie 4 promy, 2x platny tunel,4x bramki i ponad 600 PLN nima plus paliwo :oslabiony:   

Tak, wiem że to może mnie tam czekać, dlatego na miejscu chciałbym być możliwie samowystarczalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem na etapie poszukiwan i holownika i ogona, ale na te ponizej 140KM nie patrze

Całkowicie to rozumiem, ja muszę być bardziej kompromisowy, bo auto kupiłem nie cały rok temu i jako rodzinne świetnie się sprawdza.

A może ktoś tu na forum ma dwoje małych dzieci i wypowie się, czy moje wymagania nie są przesadzone. Wszak dzieci nie lubią się myć :)

Uuuuuu to całkiem niedaleko :]   :]   :]

No to jeśli będziesz miał jakieś wieści o czymś ciekawym w okolicy, będę wdzięczny za informację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.