Skocz do zawartości

Nowa przyczepa dla czterech osób do 50000 PLN?


Fikander

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli zamówiłeś model Adria AVIVA 472 PK?! A można wiedzieć gdzie i za ile..., możne być na PW?

Tak. Zamówiłem dokładnie ten model. Jest gdzieś na forum mój cały temat zakupowy.

 

Rozmawiałem z oboma polskimi dealerami Adria w Polsce. Finalnie zamówiłem z Camp & Trailer ze Szczecina.

 

Kwota bazowa jaką mi zaproponowano razem z transportem to 11423,40 eu netto (dolicz sobie VAT do tego)

 

Do tego dołożyłem trochę dodatków fabrycznych i dodatkowo mover z akumulatorem.

 

Więc finalnie wyszło trochę więcej niż te 11k eu netto.

 

Jak chcesz szczegóły, cennik dodatków Adrii itp to wal na priv.

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy uważacie, że rynek przyczep kempingowych jest na tyle rozwinięty aby wprowadzić go do stałej sprzedaży ?

Czy też wszyscy raczej bazują na używanych ?

Ale przecież w Polsce jest kilka przynajmniej dealerów mających nowe w stałej sprzedaży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy uważacie, że rynek przyczep kempingowych jest na tyle rozwinięty aby wprowadzić go do stałej sprzedaży ?

Czy też wszyscy raczej bazują na używanych ?

 

a co Andrzej chce się rozwijać?

 

w sumie to u Bernarda są hektary do zagospodarowania... ;-) pozdrów braciszków (Gintra też ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Weinsberg to taka tańsza marka Knausa? A Wy kupujecie raczej używki czy nowe..., tak z ciekawości pytam bo może wybrałem złą drogę? 

My jak szukalismy to bylo kilka nowych tak za 10-12 tys euro. to byly modele wystawowe Czyli po prostu roczne nie uzywane.

Co do marki to wlasnie takie srednie i slabe byly.

Zdecydowalismy sie na trzy letniego  Tabbera. Byl drozszy od tych nowych wystawowych ale nie ma porownania co do jakosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jak szukalismy to bylo kilka nowych tak za 10-12 tys euro. to byly modele wystawowe Czyli po prostu roczne nie uzywane.

Co do marki to wlasnie takie srednie i slabe byly.

Zdecydowalismy sie na trzy letniego  Tabbera. Byl drozszy od tych nowych wystawowych ale nie ma porownania co do jakosci.

No właśnie czy szarpać się na nową ale byle jakiej jakości czy lepiej używana ale solidna i dobrej marki :hmm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by było w czym wybierać to też chętnie bym kupił używaną "nówkę" za połowę ceny ale w Krakowie i okolicach kompletna posucha w temacie karawaningu. A na "turystykę przyczepową" nie mam czasu. Swoją droga ciekawy jestem jak wygląda serwis i przeglądy gwarancyjne przyczepy kupionej np. w Szczecinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Krakowei nie ma posuchy :)

Blisko na Śląsk do Bierunia czy do Częstochowy, np. albo ten serwis na Tynieckiej .

W Trójmieście jest posucha, tutaj oprócz jednej firmy nie ma nic, następna w Lęborku, nastawiona raczej na nowe sprzęty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by było w czym wybierać to też chętnie bym kupił używaną "nówkę" za połowę ceny ale w Krakowie i okolicach kompletna posucha w temacie karawaningu. A na "turystykę przyczepową" nie mam czasu. Swoją droga ciekawy jestem jak wygląda serwis i przeglądy gwarancyjne przyczepy kupionej np. w Szczecinie :)

Pośpiech jest złym doradcą, w kupnie nowej jak i używanej, czasami trzeba szukać długo................... bardzo długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by było w czym wybierać to też chętnie bym kupił używaną "nówkę" za połowę ceny ale w Krakowie i okolicach kompletna posucha w temacie karawaningu. A na "turystykę przyczepową" nie mam czasu. Swoją droga ciekawy jestem jak wygląda serwis i przeglądy gwarancyjne przyczepy kupionej np. w Szczecinie :)

jeżeli chodzi o Adrię (zakup w Szczecinie) to masz też serwis w Krakowie Elkamp. Nie mogę o nich powiedzieć dobrego słowa, sam jestem na etapie rozważań czy w ogóle "opłaci mi się" robić przeglądy gwarancyjne. Do elkampu problem jest się dodzwonić, a jak raz mi się udało to i tak mało się dowiedziałem. Nie wiem czy jest sens przez teoretycznie 7 lat gwarancji na szczelnośći jeździć na serwis, który ponoć kosztuje 500zł. Wydaje mi się, że lepiej będzie po 3-4 latach wymienić uszczelnienie i cały czas je kontrolować we własnym zakresie.

 

Odnośnie Twojego zakupu - przyczepy młode czyli do 3-4 lat, to prawie pewność, że trafisz na sprzęt po wypożyczalni, który w sezonie praktycznie nie stoi.... Mało bym nie kupił takiej hobby, wystawiona była za 59.000zł a na miejscu trup.

 

szukałbym nówki lub jakiejś pewniejszej używki np z polecanego Białogardu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o Adrię (zakup w Szczecinie) to masz też serwis w Krakowie Elkamp. Nie mogę o nich powiedzieć dobrego słowa, sam jestem na etapie rozważań czy w ogóle "opłaci mi się" robić przeglądy gwarancyjne. Do elkampu problem jest się dodzwonić, a jak raz mi się udało to i tak mało się dowiedziałem. Nie wiem czy jest sens przez teoretycznie 7 lat gwarancji na szczelnośći jeździć na serwis, który ponoć kosztuje 500zł. Wydaje mi się, że lepiej będzie po 3-4 latach wymienić uszczelnienie i cały czas je kontrolować we własnym zakresie.

 

Odnośnie Twojego zakupu - przyczepy młode czyli do 3-4 lat, to prawie pewność, że trafisz na sprzęt po wypożyczalni, który w sezonie praktycznie nie stoi.... Mało bym nie kupił takiej hobby, wystawiona była za 59.000zł a na miejscu trup.

 

szukałbym nówki lub jakiejś pewniejszej używki np z polecanego Białogardu.

...3-4 lata i wymiana uszczelnienia ...maarec  - szokujesz mnie !

Nówka bezwypadkowa ma być 10/15 lat niedotykana !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.