Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z miejscami nie powinno być aż tak tragicznie. Na Oaza Mira, Park Soline i Kozaricy dzisiaj spokojnie dało się stanąć i nawet pomarudzić.

No tak,tylko nie wiadomo jak będzie pod koniec Lipca z miejscówką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 690
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ok.Jutro się odezwie i coś tam zaradzimy.Dzięki. Pozdrawiam.



witam my wyruszamy 24 lipca (poniedziałek- może będzie luźniej ) w stronę Chorwacji miejsce jeszcze nie ustalone . 2+3 Kołbiel okolice Wawy

Wiadomość w skrzynce.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.Po debacie w domu doszliśmy do wniosku,że najchętniej byśmy się dostosowali do kogoś kto jedzie w tym terminie co mamy urlop nie zważając na miejsce.Nie znamy campingów więc ten pierwszy raz jest nam obojętne.Ważne ażeby uczepić się na ogonek i jechać.Tym bardziej że jesteśmy laiki co do tras,opłat itp.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To macie czas na naukę i zadawanie pytań. Późno ktoś się pochoruje i zostaniecie sami, bez wiedzy, ubezpieczenia, winiet i nawet campingu.

 

Może to nie do końca miłe, ale ja niechętnie brałbym że sobą taki ogon i przed wyjazdem myślał za 2 rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To macie czas na naukę i zadawanie pytań. Późno ktoś się pochoruje i zostaniecie sami, bez wiedzy, ubezpieczenia, winiet i nawet campingu.

Może to nie do końca miłe, ale ja niechętnie brałbym że sobą taki ogon i przed wyjazdem myślał za 2 rodziny.

Każdy kiedyś jechał pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witajcie......

.Ważne ażeby uczepić się na ogonek i jechać.Tym bardziej że jesteśmy laiki co do tras,opłat itp.Pozdrawiam.

Myślisz że każdy urodził się z wiedzą i doświadczeniem? Trzeba samemu próbować a nie kombinować jak na pasożyta podłączyć się i mieć wszystko gotowe. :o

 

Wysłane z telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kiedyś jechał pierwszy raz.

Wiadomo i ja chętnie doradzę, odpowiem na forum czy pogadam godzinę na tel co robiłem już kilkanaście razy. Ale gotowca za nikogo nie zrobię. Ludzie są różni, później na koniec wyjazdu dowiesz się ze było do d..py

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też postanowione. Wyjazd z samego ranka 24 czerwca. Kierunek Chorwacja. Jeszcze do końca nie wiemy który rejon ostatecznie. Bierzemy pod uwagę Cres, Pag ale też i Południową Dalmację. :yay: Zaczniemy chyba jednak od Pag-u i kempingu Kanic. w Dalmacji może Viter albo w ostateczności Prapratno. Okazało się, że takie nie za duże kempingi nam się podobają. Jeżeli możecie podpowiedzieć jeszcze jakiś klimatyczny, nie za duży kemping, z fajnym zejściem do morza, to będę wdzięczny :piwko: :piwko: Docelowo będziemy też uzależniać pobyt od pogody, bo ta potrafiła w ostatnich latach  bywać różna na północy Chorwacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo i ja chętnie doradzę, odpowiem na forum czy pogadam godzinę na tel co robiłem już kilkanaście razy. Ale gotowca za nikogo nie zrobię. Ludzie są różni, później na koniec wyjazdu dowiesz się ze było do d..py

to doradź proszę bo nie mogę się zdecydować :oslabiony:

 na końcowy tydzień mamy zaplanowany Straśko a na pierwsze dziesięć dni nie możemy się zdecydować jak nic nie wymyślimy to zaczniemy od Solarisa - chyba że masz lepszą propozycje kamp pomiędzy Zadarem a Trogirem na kartę ACSI mile widziane atrakcje dla dzieci :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to doradź proszę bo nie mogę się zdecydować :oslabiony:

 na końcowy tydzień mamy zaplanowany Straśko a na pierwsze dziesięć dni nie możemy się zdecydować jak nic nie wymyślimy to zaczniemy od Solarisa - chyba że masz lepszą propozycje kamp pomiędzy Zadarem a Trogirem na kartę ACSI mile widziane atrakcje dla dzieci :]

Ja bym proponował Kozarice w Pakostane, na kempingu mały plac zabawa i mały basen a z niego promenada do miasteczka nad samym morzem. Z tego co wiem to jest na ACSI tylko sprawdź do kiedy

 

U mnie też postanowione. Wyjazd z samego ranka 24 czerwca. Kierunek Chorwacja. Jeszcze do końca nie wiemy który rejon ostatecznie. Bierzemy pod uwagę Cres, Pag ale też i Południową Dalmację. :yay: Zaczniemy chyba jednak od Pag-u i kempingu Kanic. w Dalmacji może Viter albo w ostateczności Prapratno. Okazało się, że takie nie za duże kempingi nam się podobają. Jeżeli możecie podpowiedzieć jeszcze jakiś klimatyczny, nie za duży kemping, z fajnym zejściem do morza, to będę wdzięczny :piwko: :piwko: Docelowo będziemy też uzależniać pobyt od pogody, bo ta potrafiła w ostatnich latach  bywać różna na północy Chorwacji.

Byliśmy 2 lata temu na Wicherku (Viter) super miejsce, niby przez drogę do morza, ale to dosłownie 10 metrów a ruch samochodowy prawie zerowy. Dużo tam polaków, na plaży można się poczuć jak nad Bałtykiem, tylko brakuje parawanów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.Po debacie w domu doszliśmy do wniosku,że najchętniej byśmy się dostosowali do kogoś kto jedzie w tym terminie co mamy urlop nie zważając na miejsce.Nie znamy campingów więc ten pierwszy raz jest nam obojętne.Ważne ażeby uczepić się na ogonek i jechać.Tym bardziej że jesteśmy laiki co do tras,opłat itp.Pozdrawiam.

Alinka, zgadzam się z 

 

To macie czas na naukę i zadawanie pytań. Późno ktoś się pochoruje i zostaniecie sami, bez wiedzy, ubezpieczenia, winiet i nawet campingu.

 

Może to nie do końca miłe, ale ja niechętnie brałbym że sobą taki ogon i przed wyjazdem myślał za 2 rodziny.

 

Każdy kiedyś zaczynał, ja też!

Sami wszystko przerobiliśmy, kemping wybraliśmy pod siebie, trasę również. 

Nie odważyłabym się jechać za kimś bez własnego przygotowania, bo co by było jeśli nasz przewodnik przestałby kontynuować podróż z jakiegoś powodu? Zostalibyśmy w czarnej d.... :/

 

Dlatego choć może mało delikatnie ale dobrze Ci wszyscy radzą ... do roboty i nie bać się ;)

Przejrzyj sobie moje relacje z Cro, starałam się je pisać jak dla pierwszaków - trasa, tankowanie, zakup winiet, płatności, kempingi, co warto zobaczyć  - wszystko jest po kolei. Może na ich podstawie samodzielnie ruszycie :)

- północna Dalmacja wyspa Pag

- bardziej na południe Peljesac

- północ - Istria 

- północ Kvarner - wyspa Krk

 

z pierwszego wyjazdu akurat relacji nie ma ... ale te co są powinny Ci pomóc zarówno w planowaniu dojazdu, jak i wyborze regionu  :)

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alinka, zgadzam się z 

 

 

Każdy kiedyś zaczynał, ja też!

Sami wszystko przerobiliśmy, kemping wybraliśmy pod siebie, trasę również. 

Nie odważyłabym się jechać za kimś bez własnego przygotowania, bo co by było jeśli nasz przewodnik przestałby kontynuować podróż z jakiegoś powodu? Zostalibyśmy w czarnej d.... :/

 

Dlatego choć może mało delikatnie ale dobrze Ci wszyscy radzą ... do roboty i nie bać się ;)

Przejrzyj sobie moje relacje z Cro, starałam się je pisać jak dla pierwszaków - trasa, tankowanie, zakup winiet, płatności, kempingi, co warto zobaczyć  - wszystko jest po kolei. Może na ich podstawie samodzielnie ruszycie :)

- północna Dalmacja wyspa Pag

- bardziej na południe Peljesac

- północ - Istria 

- północ Kvarner - wyspa Krk

 

z pierwszego wyjazdu akurat relacji nie ma ... ale te co są powinny Ci pomóc zarówno w planowaniu dojazdu, jak i wyborze regionu  :)

 

Powodzenia.

Dzięki Bardzo za podpowiedzi.Myślę że damy radę.Nie jesteśmy takimi ciemnotami jak tu niejeden opisuję w niezbyt miły sposób.Pozdrowienia i miłego wypoczynku.

 

Myślisz że każdy urodził się z wiedzą i doświadczeniem? Trzeba samemu próbować a nie kombinować jak na pasożyta podłączyć się i mieć wszystko goto

Już raz wysłowiłeś się grubymi słowami w moim kierunku w innym poście,teraz zrobiłeś to drugi raz.Jeśli chodzi o pasożyta to może TY nim jesteś,my tylko chcieliśmy się dołączyć do grona znajomych,aby było weselej i razniej.Oczywiście że pojedziemy i damy radę bo przygłupami nie jesteśmy,jak to jest w twoim widzeniu.Myślę że na doradcę się nie nadajesz z twoimi docinkami.Mam nadzieję że się nie spotkamy.Chyba że zmienisz stosunek swojego postępowania co do ludzi których nie miałeś jeszcze przyjemności poznać. :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieramy się i my. Od 24 mamy już zarezerwowany camping Kozarica. Wyjedziemy wcześniej - 21 chyba, bo po drodze zatrzymamy się przy Plitwicach i może  Paklenicy jeszcze. Pojedziemy z Dolnego Śląska przez Czechy.

miejsce ładne tez rozważamy tamtą okolice jajkie ceny na tym kampie. kiedy rezerwowaliście. morze jakiś kontakt tel. na pocztę  Arekkolbiel@tlen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.