Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 690
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

miejsce ładne tez rozważamy tamtą okolice jajkie ceny na tym kampie. kiedy rezerwowaliście. morze jakiś kontakt tel. na pocztę  Arekkolbiel@tlen.pl

Wysłałam inf na pocztę. Rezerwowałam miejsce na campingu  chyba w marcu i wcale nie w pierwszej linii od brzegu, tylko spokojnie dalej, aby było taniej i ciszej. Zobaczymy jak wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałam inf na pocztę. Rezerwowałam miejsce na campingu  chyba w marcu i wcale nie w pierwszej linii od brzegu, tylko spokojnie dalej, aby było taniej i ciszej. Zobaczymy jak wyjdzie :)

wiadomość na poczcie nie czytelna jakieś plusy minusy gwiazdki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo i ja chętnie doradzę, odpowiem na forum czy pogadam godzinę na tel co robiłem już kilkanaście razy. Ale gotowca za nikogo nie zrobię. Ludzie są różni, później na koniec wyjazdu dowiesz się ze było do d..py

Oczywiste, że trzeba mieć wszystko z grupsza zaplanowane i wiedzieć co nas czeka. Ja też wolałbym jechać z kimś bardziej doświadczonym, kto zweryfikuje plan i doradzi na gorąco.

Priorytetem byłoby dla mnie jednak towarzystwo dla moich dzieci. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My startujemy 30czerwca z nocy też jeszcze nie mamy sprecyzowanego miejsca. Narazie próbny wypad nowym koniem nad morze.Oby choć trochę pogody było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomość na poczcie nie czytelna jakieś plusy minusy gwiazdki 

Dziwne :) w wysłanych mi się wszystko otwiera. Wysłałam Ci link do strony po polsku o Pakostane i inf o campingu https://www.pakostane.hr/pl/kwatery/campingi/kozarica, jak również przekierowanie na stronę, abyś sobie ceny sprawdził i mógł wysłać zapytanie o miejsce, gdybyście chcieli tam w okolicy coś rezerwować. http://adria-more.hr/ Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak może wsadzę kij w mrowisko na odjezdne...

Czy aby nie byłoby fajniej gdyby coś takiego jak rezerwacja - nie istniało?

Jedziesz w ciemno, sama frajda, przygoda, niepokój, co nas czeka... Dla mnie/dla nas to bajka bo mamy własne domy ze sobą.

Czyż nie byłoby... sprawiedliwiej?

:hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak może wsadzę kij w mrowisko na odjezdne...

Czy aby nie byłoby fajniej gdyby coś takiego jak rezerwacja - nie istniało?

Jedziesz w ciemno, sama frajda, przygoda, niepokój, co nas czeka... Dla mnie/dla nas to bajka bo mamy własne domy ze sobą.

Czyż nie byłoby... sprawiedliwiej?

:hmm:

Jednemu szukanie noclegu i ew. "odbijanie" się od bramy przepełnionego campingu w sezonie kojarzy się z przygodą, drugiemu z niepotrzebną niewygodą delikatnie rzecz ujmując. Wolę po przejechaniu tysiąca km w szczycie sezonu spokojnie wjechać na camping i odpoczywać, szczególnie gdy do dyspozycji mam tydzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram sie ponownie  z rodzinka 2+2 dzieci 9 i 4 lata  z przyczepka na okolo 10-14 dni do Chorwacji miejsce docelowe bez różnicy   termin wyjazd 24 26 lipiec  ,jeśli ktoś ma ochotę sie podłączyć to zapraszam   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.