Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 Wydra 3+1(13)

 

U nas wakacje zaczynaja sie 27 lipca, wiec wyjazd 7 sierpnia. W tym roku Chorwacja. Raczej wyspa Pag aaaaale

Tak sobe zsczynamy myslec czy nie poplynac promem z polnocy Chorwacji w rejon Sprit-Dubrownik.

Problem w tym, ze nie moge znalezc fajnego Campingu . Wczoraj doszedl katalog z Campinginfo to moze tam jakos lepiej mi pojdzei.

byliśmy przyczepami rozbici na klifie w http://www.campdole.com/pl/całkiem przyjemny camping do dubrovnika tez nie jest daleko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 690
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 

........ byłoby fajniej gdyby coś takiego jak rezerwacja - nie istniało?

Jedziesz w ciemno, sama frajda, przygoda, niepokój, co nas czeka... Dla mnie/dla nas to bajka bo mamy własne domy ze sobą.

:hmm:

Było by super, połowa ludzi by nie pojechała bo by się bali :o ale pomarzyć dobra rzecz.

 

Wysłane z telefonu

 

 

 

 

Wolę po przejechaniu tysiąca km w szczycie sezonu spokojnie wjechać na camping i odpoczywać, szczególnie.............

Ale rezerwacja to nie oznacza gwarancji że będzie miejsce, ktoś stwierdzi że nie wyjedzie i co wtedy :P

 

Wysłane z telefonu

 

 

 

 

Myślę że na doradcę się nie nadajesz z twoimi docinkami.Mam nadzieję że się nie spotkamy.Chyba że zmienisz stosunek swojego postępowania co do ludzi których nie miałeś jeszcze przyjemności poznać. :nono:

Nie licz raczej na moją zmianę, spotykanie ludzi to rzecz czysto przypadkowa i z tym musisz się liczyć niestety, szczególnie że 23go ruszam na południe B), wracam pod koniec sierpnia :wub:

 

 

 

Wysłane z telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Było by super, połowa ludzi by nie pojechała bo by się bali :o ale pomarzyć dobra rzecz.

 

Wysłane z telefonu

 

 

 

 

 

Ale rezerwacja to nie oznacza gwarancji że będzie miejsce, ktoś stwierdzi że nie wyjedzie i co wtedy :P

 

Wysłane z telefonu

 

 

 

 

 

Nie licz raczej na moją zmianę, spotykanie ludzi to rzecz czysto przypadkowa i z tym musisz się liczyć niestety, szczególnie że 23go ruszam na południe B), wracam pod koniec sierpnia :wub:

 

 

 

Wysłane z telefonu

Widzę,że jesteś bardzo trudnym człowiekiem i do tego zarozumiałym.Z takim charakterem to przyjaciół nie zyskasz. :mad:

Mamy rezerwację

A gdzie i od którego?To sprawdzę czy są jeszcze miejsca wolne.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, my już dotarliśmy do CRO, jesteśmy na Kozaricy, wyjazd z Wroc wczoraj punkt 23 po drodze 6 godzin snu koło Brna i półtora godziny przerwy na obiad w Słowenii i że cztery krótsze postoje. Dojechaliśmy na Kozarice ok 21, z parcelą nie było problemu, było sporo do wyboru , pozdrawiam

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, my już dotarliśmy do CRO, jesteśmy na Kozaricy, wyjazd z Wroc wczoraj punkt 23 po drodze 6 godzin snu koło Brna i półtora godziny przerwy na obiad w Słowenii i że cztery krótsze postoje. Dojechaliśmy na Kozarice ok 21, z parcelą nie było problemu, było sporo do wyboru , pozdrawiam

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Witaj. Jak by to nie był problem,proszę zorientuj się jak wygląda z rezerwacją miejsca 24,25 Lipiec.Dziękuję i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Jak by to nie był problem,proszę zorientuj się jak wygląda z rezerwacją miejsca 24,25 Lipiec.Dziękuję i Pozdrawiam.

nie ma sprawy, jutro się dowiem, na ile czasu ma być ta rezerwacja i która strefa bo to duży kamp ?

 

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram sie ponownie  z rodzinka 2+2 dzieci 9 i 4 lata  z przyczepka na okolo 10-14 dni do Chorwacji miejsce docelowe bez różnicy   termin wyjazd 24 26 lipiec  ,jeśli ktoś ma ochotę sie podłączyć to zapraszam   

Witaj.My również chcemy się wybrać w tym terminie.Parę osób jest chętnych.Wejdz na post  "CHORWACJA 2017 " Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że jesteś bardzo trudnym człowiekiem i do tego zarozumiałym.Z takim charakterem to przyjaciół nie zyskasz. :mad:

A gdzie i od którego?To sprawdzę czy są jeszcze miejsca wolne.Pozdrawiam.

tak jak pisalem Amines Park Mareda od 24.07

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jadę po raz pierwszy dziś tj 16.06 do Solarid Beach Resort k. Szybenika. Trójka dzieci 1 3 i 6lat. Planuję wyjechać z Wawy popoludniem i jak najdluzej nocą aby dzieci spały. Niemniej zapewne ok 3 czy 4 rano pewnie przyjdzie zmęczenie i czas na spanie. Proszę o porady gdzie novować bezpiecznie bez zbędnych przygód?

Witam jadę po raz pierwszy dziś tj 16.06 do Solarid Beach Resort k. Szybenika. Trójka dzieci 1 3 i 6lat. Planuję wyjechać z Wawy popoludniem i jak najdluzej nocą aby dzieci spały. Niemniej zapewne ok 3 czy 4 rano pewnie przyjdzie zmęczenie i czas na spanie. Proszę o porady gdzie novować bezpiecznie bez zbędnych przygód?

Witam jadę po raz pierwszy dziś tj 16.06 do Solarid Beach Resort k. Szybenika. Trójka dzieci 1 3 i 6lat. Planuję wyjechać z Wawy popoludniem i jak najdluzej nocą aby dzieci spały. Niemniej zapewne ok 3 czy 4 rano pewnie przyjdzie zmęczenie i czas na spanie. Proszę o porady gdzie novować bezpiecznie bez zbędnych przygód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bez przygód to na najbliższym camping Jak dopadnie Was zmęczenie.

 

Nie piszesz nawet o trasie jaką jedziesz.

 

 

Dziś na Straško wielkie pakowanie. Niemcy kończą ferie i widzę dużo wolnych parceli z widokiem na morze w pierwszych pięciu rzędach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maarec dziękuję. Planuję jechać jak googke map pokazuje czyli wieden Graz.

Gdzie na bieżąco w trasie najlepiej wyszukiwać campingu w okolicy przystosowanego do przyczepy? Jadę Vianem i holuje 9.5m łącznej dlugosci przyczepy.

Czy na parkingach przy stacjach w razie czego jest bezpiecznie i bez murzynów Allaha?

 

O Strasko myslalem ale zdaje się ze tam golasy Naturisty mają swoje parcele więc to omijam daleko.

Pytanie tez czy jest jakaś praktyczna aplikacja karawaningowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trasie zawsze śpimy na parkingach przy duzych przyautostradowych stacjach paliw, jaki sens szukac w nocy albo o 3 rano kempingu. Nigdy nic złego nas nie spotkało. Także zwyczajnie gdy zechcesz spać zawijaj na najbliższą stację i w kimę do budy. Po wyspaniu się i śniadaniu dalej w drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Straško fkk jest wydzielone 3m płotem i nie masz prawa ich spotkać. Płot sięga do wody.

 

Każdy camping się nada. Pomyśl dokąd masz szansę dojechać +/- 200km i szukaj campow blisko autostrady. Np w Hartberg.

 

Ja na parkingach nie lubię, wolę zapłacić kilkanaście E za bezpieczeństwo.

Fakt, o 3 czy 4 to bez sensu camping. Szukaj bezpiecznego parkingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Straško fkk jest wydzielone 3m płotem i nie masz prawa ich spotkać. Płot sięga do wody.

 

Każdy camping się nada. Pomyśl dokąd masz szansę dojechać +/- 200km i szukaj campow blisko autostrady. Np w Hartberg.

 

Ja na parkingach nie lubię, wolę zapłacić kilkanaście E za bezpieczeństwo.

Tez myślę o campingu bo kiedy ja zasnę to dzieci i żona kilka godzin będą na nogach i muszą coś ze sobą zrobić. Masz jakąś sprawdzoną aplikacje lub stronę na której w trasie spraedze camping? Pytanie czy wpuszczą mnie o 4 nad ranem....

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez myślę o campingu bo kiedy ja zasnę to dzieci i żona kilka godzin będą na nogach i muszą coś ze sobą zrobić. Masz jakąś sprawdzoną aplikacje lub stronę na której w trasie spraedze camping? Pytanie czy wpuszczą mnie o 4 nad ranem....

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Nie myśl w ten sposób, 3-4 godziny snu w trasie wystarczą na regenerację, chyba że zajedziesz na kemping o 18.

 

Wysłane z telefonu

 

 

 

 

Widzę,że jesteś bardzo trudnym człowiekiem i do tego zarozumiałym.Z takim charakterem to przyjaciół nie zyskasz. :mad:......... .

Dzięki za psychoanalizę i diagnozę, czy powinienem zacząć myśleć o samobójstwie?

Pozdrawiam cieplutko z Białowieży :wub:

 

Wysłane z telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.