Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 690
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeżeli mogę coś podpowiedzieć to spróbuj przeprowadzić rezerwację bo może być problem.

Tak też zamierzam choć czekałam na jeszce inne podobne propozycje kampów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też zamierzam choć czekałam na jeszce inne podobne propozycje kampów :)

Witaj,

Wcześniej w tym temacie pisałem że również zaczynam wakacje od Pagu, dokładnie kemping KANIĆ. Może ten niewielki kemping ci podpasuje? Jadę na niego pierwszy raz, więc jeszcze nie wiem jak tam dokładnie jest, ale jestem dobrej myśli. Mojej rodzince się podoba.... na zabawy w wodzie i popływanie pontonem uważam że jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Wcześniej w tym temacie pisałem że również zaczynam wakacje od Pagu, dokładnie kemping KANIĆ. Może ten niewielki kemping ci podpasuje? Jadę na niego pierwszy raz, więc jeszcze nie wiem jak tam dokładnie jest, ale jestem dobrej myśli. Mojej rodzince się podoba.... na zabawy w wodzie i popływanie pontonem uważam że jest spoko.

 

A to też lepiej zadzwonić lub napisać tuż przed jeśli nie masz rez. 

To mały kemp. ... My w ciemno próbowaliśmy dostać się na sąsiedni kemp. Drazica (3 km dalej) i był zabity a jest chyba nieco większy od Kanic. Tzn. dla namiotu byłyby miejsca ale dla przyczepy nie ... tarasowe położenie bo to zbocze. Tego Kanic to wtedy nie było jeszcze.

Nie mniej, jeśli będziesz jednak jechał bez rezerw. to zatrzymaj się na drodze i puść pilota na rekonesans czy są miejsca bo nie warto zjeżdżać jeśli się okaże, że jednak nie ma miejsc. 

Niby to tylko kilkaset metrów od głównej drogi ale to jest równia pochyła i dość wąsko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki gusia, zapytanie oczywiście poszło, ale nie mam jeszcze odpowiedzi. Na street view widzę jak jest wąsko... mam nadzieję, że jakoś wykręcę na kempingu w razie czego. Tylko szkoda mi będzie tego kempingu jak sie na nim nie zatrzymam :( - raz że droga do niego daleka na wyspie (albo na około przez most albo prom to koszty te same), a dwa że czegoś takiego właśnie szukam na ten rok.... Jak będzie zabity to zobacze jak wugląda Drazica... Ostatecznie wrócę na Straśko i spędzimy na nim kilka dni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to też lepiej zadzwonić lub napisać tuż przed jeśli nie masz rez. 

To mały kemp. ... My w ciemno próbowaliśmy dostać się na sąsiedni kemp. Drazica (3 km dalej) i był zabity a jest chyba nieco większy od Kanic. Tzn. dla namiotu byłyby miejsca ale dla przyczepy nie ... tarasowe położenie bo to zbocze. Tego Kanic to wtedy nie było jeszcze.

Nie mniej, jeśli będziesz jednak jechał bez rezerw. to zatrzymaj się na drodze i puść pilota na rekonesans czy są miejsca bo nie warto zjeżdżać jeśli się okaże, że jednak nie ma miejsc. 

Niby to tylko kilkaset metrów od głównej drogi ale to jest równia pochyła i dość wąsko :D

 

w 2012r nie dojechalismy do campu Drazica - było za wąsko na nasze dwa długie zestawy. Odwiedziłem go w 2016r solo i niżej było jeszcze gorzej, nie pchałbym się tam nawet małym camperem.

 

w 2016 byliśmy też na Kanic pod koniec czerwca - było dużo wolnych miejsc i zrobił na nas dobre wrażenie, wjazd był spokojnie akceptowalny dla zestawów - wąsko, dość stromo ale skoro zapamiętałem, że da się tam jechać to nie było najgorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My na Drazice zjechaliśmy bo durny menager nie zrozumiał, że car & karawan to jest auto z budą i myślał, że my z namiotem i kazał zjeżdżać.

Ledwo się wykaraskaliśmy spowrotem. Tu nasza przygoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy  ktoś jest w stanie mi polecić kemping w okolicach Omis/ Split  niestety właśnie sie dowiedziałem że Galeb jest zajęty 05. 03.017 w całości i mały lekki problemik

 

 z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowne koleżeństwo Karawaningowców uwielbiających, podobnie jak i ja Chorwację.

Niestety, chcemy czy nie chcemy ale powinniśmy już zacząć się przyzwyczajać, że w okresie "tzw "wysokiego sezonu" turystycznego (lipiec-sierpień) przyjdzie nam rezerwować miejsca / parcele kempingowe. Ja po raz 1-szy w 20 letniej historii wyjazdów do Chorwacji (zawsze sierpień) w tym roku po raz 1-szy "przezornie" musiałem zarezerwować sobie parcelę. Nie szukam kempingów dużych, z "wodotryskami", dyskotekami, raczej mniejsze, schludne, kameralne, zawsze z bezpośrednim dostępem do morza, koniecznie zacienione. W tym roku interesowały mnie okolice miasta Omis (piaszczysto-żwirkowe plaże) i zacząłem przeszukiwania już pod koniec marca, a rezerwacji dokonałem w połowie kwietnia. Poszła zaliczka (100Euro) na poczet dwutygodniowej rezerwacji parceli i to we wskazanym terminie przez właściciela - musiałem przyspieszyć urlop o tydzień w stosunku do planów, bo tylko taki termin był jeszcze wówczas wolny.

Nie chcę być źle zrozumiany, ale ..............bez rezerwacji lub pełnego rozeznania - będzie bardzo trudno o miejsce na kempingu dobrze położonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy  ktoś jest w stanie mi polecić kemping w okolicach Omis/ Split  niestety właśnie sie dowiedziałem że Galeb jest zajęty 05. 03.017 w całości i mały lekki problemik

 

 z góry dzięki

Twoją datę trudno rozszyfrować więc nie wiem czy to ten problem. Galeb jest zajęty od 1 do 18 lipca 2017 i od  21 do 25 września bo jakiś festiwal muzyczny się odbywa czy coś i mają zarezerwowany cały kemp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.