Skocz do zawartości

Bieszczady Jesienią 14-16.10.2016


Rekomendowane odpowiedzi

Jaka burza

Jaka brzydka pogoda-pieknie będzie,bo w Bieszczadach pięknie jest

 

Czyżbyś Osiołka oddał Misio do tego samego Pana u którego stał jak mu serduszko zaszwankowalo?-bo brzmi identycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Widzę w prognozach że ładna pogoda ma już być od czwartku popołudnia . Jako że nie będzie chmur więc Ed masz prawie na pewno mrozik w nocy z czwartku na piątek zapewniony . Za to dzień ze słoneczkiem powinien wynagrodzić poranne zimno . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały , zdrowy  wczoraj wróciłem z Niewiadówką z Niemiec . 3 tyś kilometrów za mną . Złapie oddech i ...............

Ed , wyglądaj mnie w bramie kempingu .

Po drodze były odwiedziny na zamku Czocha

 

post-1890-0-02030100-1476260559_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały , zdrowy  wczoraj wróciłem z Niewiadówką z Niemiec . 3 tyś kilometrów za mną . Złapie oddech i ...............

Ed , wyglądaj mnie w bramie kempingu .

Po drodze były odwiedziny na zamku Czocha

 

attachicon.gifDSCN5329.JPG

Może Heniu uściślisz porę abym mógł przywitać Was ..... (czytaj chlebem i solą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś Osiołka oddał Misio do tego samego Pana u którego stał jak mu serduszko zaszwankowalo?-bo brzmi identycznie

 

Nie wiem o czym konkretnie mówisz :)

Ale raczej chodzi o tego samego mechanika - prawdopodobnie poprzedni mechanik (pompiarz - który reanimował mi pompę po problemach w drodze na ogólnopolski zlot) przestawił mi rozrząd o jeden ząbek co było ponoć całym problemem ale zajęto to dużo czasu zanim znaleziono problem...

Co gorsze miałem jutro ruszać koło 15-16 na zlot, ale dopiero mam obiecany odbiór auta na 16...później przyjechanie do domu, zapakowanie i ruszenie (boje się że przed 19-20 się nie uda...) :(

A był obiecany że będzie zrobiony na czwartek-piątek (tydzień temu), później na poniedziałek, wtorek, środa rano, środa popołudniu...a aktualny termin jak pisałem czwartek 16 (mimo że mechanik dostał auto blisko 2tygodnie temu w piątek z zasygnalizowaniem ze najpóźniej na środę potrzebuję auto...). Nie wiem jeszcze ile mnie to będzie kosztowało...bo już nie miałem siły się pytać ale pewnie jutro się znowu "wywrócę" :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Heniu uściślisz porę abym mógł przywitać Was ..... (czytaj chlebem i solą)

Ed na razie widzę tylko autostradą

 

post-1890-0-14582300-1476278268_thumb.jpg

 

Jak oczy odpoczną i brykę rozładuję lub przepakuję to wyruszam . Ale pewnie będzie to dopiero w Piątek .

Daleko nie mam to myślę że jak w westernnie

W samo południe

Będę na miejscu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, jakoś dziwnie znajomo brzmią mi te przkadki terminów odbioru sprzętu...hihihi

Trzymam kciuki. Grunt to dobry ale jeden i ten sam mechanik.

 

U mnie sytuacja się rozwiązała.

1 budy nie mam

2 żrę drugi antybiotyk

3 Ola musi w sobotę iść do pracy

 

Bawcie się dobrze. Mi pozostaje śledzić wątek. Bardzo, bardzo ubolewam, że nie poznam osobiście tak zacnych karawaningowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością informujemy , że nie dojedziemy na spotkanie .

Tym razem pogoda wygrała :oslabiony:

No co Ty - żartujesz ? Jak jechałem z niemcowni to cała trasę z 1200 km lało . I to już chyba wystarczy !

Będzie piękna pogoda , bo ludzie ją stworzą .

Marcin , przemyśl sprawę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin popatrz na tą prognozę, sprawdzona od kilku lat - trafność prawie 100%

 

http://www.yr.no/sted/Polen/Subkarpatia/Cisna/

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lutka już piecze jakąś " blaszkę " na Bieszczady bo mówi że Was Marcin dawno nie widziała , a ty tu taki numer wycinasz . i to ze względu na pogodę !!!!!!!!!!!! . Nie mów że naprawdę to piszesz .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ed pogoda w piątek ma być ładna ale sobota i niedziela już nie wygląda dobrze,wierzę że jutro prognozy się polepszą. :skromny:

Ja wysprzątałem cepę holownik V8 :slina:  gotowy do jazdy tylko ta pogodaaaaaa która zadecyduje jutro jechac czy nie jechać :]

Jak macie jakieś lepsze rokowania co do pogody to wrzucać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę pogodę tutaj :    http://www.meteo.pl/um/php/meteorogram_id_um.php?ntype=0u&id=68      Meteorogramy są w miarę dokładne .Można opady i temperaturę  przewidzieć z dużą dokładnością  Na sobotę widać więcej chmur niż w piątek ale za to cieplej i bez deszczu .Ale to tak jak wszystkie prognozy ,jutro meteorogram może być inny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.