Skocz do zawartości

Bieszczady Jesienią 14-16.10.2016


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj bozka mamy już wszystkie kolory jesieni na drzewach.Jak pisałem w swoim temacie z dnia na dzień zlocic się zaczynały Bieszczady jak na zamówienie. Wczoraj pod Lutowiska dojechaliśmy i postoimy tutaj,bo jest pięknie jak mgieł nie ma

Misio ja z małżonką pogodę przetrzymam,ale czy z malym ją przetrzymamy to inna (psychologiczna) kwestia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzisiaj bozka mamy już wszystkie kolory jesieni na drzewach.Jak pisałem w swoim temacie z dnia na dzień zlocic się zaczynały Bieszczady jak na zamówienie. Wczoraj pod M.Polana dojechaliśmy i postoimy tutaj,bo jest pięknie jak mgieł nie ma

Misio ja z małżonką pogodę przetrzymam,ale czy z malym ją przetrzymamy to inna (psychologiczna) kwestia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ,

Nasz wyjazd wisi na włosku nie wiem jak to wszystko u nas wyjdzie druga połówka ma problemy z urlopem a chodzi głównie o sobotę. Także wszystko wyjaśni się w przyszłym tygodniu.

 

Pozdrawiam Waldek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znów nie mam przyczepy, syn 14-go ma jednak lekcje, no i leje i lać ma dalej...a ja aktualnie leżę w łóżku i coś mi to choróbsko kiepsko przechodzi.

Chyba tego za dużo na jednego człowieka.

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O setce nie ma mowy. Anyk bion tyk biorę...

Łączę się w bólu ... też biorę już drugą serię :(

 

Może pogoda wróci? :oslabiony:

Kilka lat temu łazikowałam po Bieszczadach w weekend listopadowy i była piękna pogoda.

Na Wetlińską przez las szliśmy w koszulkach na ramiączka dopiero po wyjściu na połoniny trzeba było założyć kurtki, czapki, kaptury i co kto miał bo tak wiało ale przy tym też niesamowicie świeciło słoneczko więc widoczki były ekstra :)

Długoterminowa pokazuje dopiero d 20.10 kilka ładniejszych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek to moje dziewczyny też się z Tobą umówią na górkę i może ja się skuszę lub pójdę na grzyby.

Jesteś na Trampie? Chcemy przyjechać w poniedziałek lub wtorek.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kolejki:

Możemy wynająć sobie przejazd kolejką indywidualny do Balnicy. Koszt to 810zł + 1zł od każdej osoby... wydaje mi się że niezbyt...

Kurs "rejsowy" jest zarówno w sobotę jak i niedzielę:

rozklad.jpg

Bilety można kupić w kasie jak i przez internet.

 

Z racji sporej liczby wolnych miejsc w samochodach chyba nie załatwiam busa - ale jak coś mam klika kontaktów w zanadrzu...

 

Lista uczestników spotkania Bieszczadzkiego
1) Misio 2+2 bez prądu Sobota (wycieczka w góry potrzebny transport 4sob) Niedziela kolejka wąskotorowa
2) Zundapp600 - 2 osoby  bez prądu I te połoninę chciałbym zaatakować
3) polo63 2+1 bez prądu Sobota (wycieczka w góry potrzebny transport dla 3 osó   Niedziela kolejka wąskotorowa
4) ed 2 osoby kolejka wąskotorowa, w przypadku wspólnego wyjazdu 3 miejsca wolne.
5) leszek 2 osoby , w przypadku wycieczki 4 miejsca wolne .
6) Trafko 2+2 bez prądu jedno miejsce wolne
7) Poldek1605 2 osoby, prąd, kolejka wąskotorowa najlepiej w sobotę, w niedzielę ok. 13-tej musimy sie zbierać. 

8) Waldek00x  2+2 prąd ,kolejka wąskotorowa w góry transport potrzebne  4 miejsca

9) Clands 2 osoby bez sieci 220 volt, transport miejscowy przewiduję własnymi rowerami i azymut na czuja...

10) Drabcu 2+1 (i już nie wiem jak dalej, chyba bez prądu i nie wiem jak z górami i kolejką)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.