Skocz do zawartości

Bieszczady Jesienią 14-16.10.2016


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jesteś na Trampie? Chcemy przyjechać w poniedziałek lub wtorek.

To chyba do mnie było?Jak nie to tyż odpowiem,że nie,nie spotkacie nas na campingach i parkingach gdzie trzeba wydawać pieniądze,no chyba ze 14-16.10.2016

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba do mnie było?Jak nie to tyż odpowiem,że nie,nie spotkacie nas na campingach i parkingach gdzie trzeba wydawać pieniądze,no chyba ze 14-16.10.2016

No cóż ja po to zarabiałem (dziś stypendium ZUS) abym miał frajdę i to sporą w wydawaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek takie czasy trzeba na emeryturę jeszcze pracować  :oslabiony: ja też liczyłem po cichu że się uda u Marzeny z urlopami krucho .Kurcze Misiek mnie też trafiło ,bo sama jazda camperem to frajda a trochu pojeżdziłiśmy tym roku ale  ja bym jeszcze wyskoczył  :fuck:  :bzik:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Bieszczadach dwa tygodnie temu . Pogoda była wspaniała , zaleźliśmy w niedzielę z Mucznego na Bukowe Berdo . W sobotę mieliśmy mniej czasu to Połonina Caryńska . Wracaliśmy od znajomych z Ustrzyk dolnych do Ustrzyk Górnych dość późno bo około 23 .Pełne zaskoczenie . Co kawałek w światłach samochodu stada saren i jeleni . Niektóre to naprawdę rogi miały potężne . Jak się tak wyłaniały z lasu w oparach mgły i w światłach samochodu to wspaniałe widowisko było .I jeszcze te oczy świecące nie wiadomo kogo czy czego potęgowały wyobraźnię  .  Byłem też w tą sobotę  , drzewa już nabrały kolorów , na połoninach trochu śniegu . My pochodziliśmy w okolicach bacówki w dawnej wsi Jaworzec koło Kalnicy .
pogoda dopisała czasami nawet świeciło słońce ,kolorki w lesie tak  ładne że wcale nie chciało nam się pchać na połoniny .Wieczorem coś trochę mżawka przyszła ale to już późno po wycieczce i po ognisku . Myślę że i teraz na spotkanie pogoda dopisze . Do zobaczenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z Cisnej. Dzisiaj nie padało. Jak na razie to ciepełko nie rozpieszcza (6,5 st w plusie). Daje się wytrzymać. Saren i jeleni nie widać - zbyt ciemno.

Pozdrawiamy i czekamy.

 

Słonko nadchodzi :)http://www.accuweather.com/pl/pl/cisna/269373/october-weather/269373  :yay:

 

Dopisujemy się do listy ...

 

gusia-s - 2 os. być może 3 ... potrzebujemy prąd, chcemy w górki i na kolejkę

 

Miejsca w aucie 3 lub 2 zależy czy 3cia osoba z nami przyjedzie.

Przybywamy nowym nabytkiem ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista uczestników spotkania Bieszczadzkiego
1) Misio 2+2 bez prądu Sobota (wycieczka w góry potrzebny transport 4sob) Niedziela kolejka wąskotorowa
2) Zundapp600 - 2 osoby  bez prądu I te połoninę chciałbym zaatakować
3) polo63 2+1 bez prądu Sobota (wycieczka w góry potrzebny transport dla 3 osó   Niedziela kolejka wąskotorowa
4) ed 2 osoby kolejka wąskotorowa, w przypadku wspólnego wyjazdu 3 miejsca wolne.
5) leszek 2 osoby , w przypadku wycieczki 4 miejsca wolne .
6) Trafko 2+2 bez prądu jedno miejsce wolne
7) Poldek1605 2 osoby, prąd, kolejka wąskotorowa najlepiej w sobotę, w niedzielę ok. 13-tej musimy sie zbierać. 

8) Drabcu 2+1, Prąd tak, kolejka raczej tak a górki

9) Maka 2?, prąd? ...

10) gusia-s - 2 os. być może 3 ... potrzebujemy prąd, chcemy w górki i na kolejkę Miejsca w aucie 3 lub 2 zależy czy 3cia osoba z nami przyjedzie

 

Wadli i clands - bardzo mi przykro że się nie zobaczymy w Bieszczadach :(

 

Mam nadzieję że to poprawienie pogody przyjdzie wcześniej...bo według moich informacji to piękna pogoda od niedzieli przez najbliższy tydzień...

A w sobotę możliwe burze :(

 

A ja nadal nie mam osiołka :( był obiecywany na wczoraj, był też na dziś rano, mam dzwonić po 15 dziś co tam z nim... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.