Skocz do zawartości

Pomoc dla Bartka !!!!!


mrrruczek2

Rekomendowane odpowiedzi

Bartek, obserwowałem i dzwoniłem ;).

nie komentowałem bo czekałem co dalej pomimo oferowanej pomocy zgłaszanej do Bartekzg.

 

Ból niestety będzie i teraz będzie najgorszy ze względu na ustępująca adrenalinę, newry itd.

Może warto pomyśleć o jakimś medykamencie (delikatnym, coś na ibuprofenie lub paracetamolu) aby ulżyć troszkę przez najbliższe dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 303
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na razie nic nie potrzebujemy. Czekamy donjutra i chyba Karol i Magda wroca samolotem, zawioze ich do Podgoricy i poleca gdzieś bliżej PL. A będę czekał na finał. Po 12:00 będę dzwonił do Frankfurtu do Allianz aby przyspieszył swoje działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.musimy wszyscy wyciągnąć wnioski z Twojej historii..

 

Za bardzo nie ma tu co wyciągać..... Nie ma na świecie człowieka, który zdążyłby coś w tym momencie zrobić, poza zblokowaniem hamulców. Z tego co widać, to Bartek jeszcze zdążył lekko odbić w prawo. 

 

Jak sie to ogląda, to aż dreszcze chodzą... 

 

Bartek, jeśli czegokolwiek potrzebujecie a ja mogę sie przydać - wal jak w dym   :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, Bartosz, tak jak napisał Helmut oddaj po powrocie sprawę adwokatowi w niemczech przy granicy np.Gerlitz. Oczywiście po uzgodnieniu bezpłatnie, on sobie honorarium odbierze od ubezpieczyciela. Natomiast wyciśnie na maxa zadośćuczynienie oraz wszystkie koszty zwiazane ze szkodą i zdrowiem. W Polsce rozwiń temat dalszego leczenia i rechabilitacji i na bierząco do adwokata. Oni bardzo skutecznie dochodzą do ugody z likwidatorem szkody. Bartek , Ty działając na własną rękę otrzmasz niekorzystne propozycje.Z awokatem się liczą idą na szybką ugodę aby nie generował im dodatkowych kosztów. Ja to przerabiałem słuchając muzyki a w telefonie lub odłożona słuchawka, o tym się też przekonałeś dzwoniąc w mojej sprawie, identycznie było w Unipolu we włoszech. Sprawę oddałem adw.w Modenie i sprawy ruszyły natychmiast. Koszty lawet /były trzy +dźwig/ oraz kasacji kapera wyniosły 1500 Euro które musiałem zapłacić. Mam zwrócone. Jeżeli zdecydujesz się na adw.z Wrocławia który jest skuteczny w tym temacie podaję nr.telef.+48 604240406 Maciej Eizerman kancelaria przy Ul.Sądowej. Tak jak przedstawiałem w telefonie jestem do Twojej dyspozycji. Przyszło Nam razem szukać kampera, nie odpuszczamy karawaningu!!! Życzę bezpiecznego powrotu do kraju i szybkiego powrotu do zdrowia. Mam dla Ciebie informację, korzystnego dalszego leczenia, ale jak się spotkamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek zrobil to co powinien. Zawiadomil ubezpieczyciela sprawcy. Teraz sprawy pojda same szybko. 

Odszkodowanie za straty materialne to jedno ale duzo wieksze beda za pozostale rzeczy jakie spotkaly samych podroznych.

 

Ps. Skoro powiedzieli ze wysylaja rzeczoznawce to juz musi czekac. Slowo kasacja w ustach rzeczoznawcy/ubezpieczyciela zle mi sie kojarzy.

Moze to sprawic, ze po takim zapisie w protokole na miejscu ubezpieczyciel nie zwroci kosztow transportu pozostalosci do Polski gdyby z takim zamiarem nosil sie poszkodowany.  A te koszty transortu tez niskie nie beda.

 

przepraszam za Polskie znaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allianz się wypial. Nie wyślą rzeczoznawcy, nie powiedza co mam zrobić z wrakami. Mamy sami podjąć decyzję a później zgłosić roszczenia. Zwozimy wszystko do Polski, tutejsze procedury utylizacji i opłat ekologicznych są ponad nasze siły. Będziemy w Polsce i w Niemczech iść na noże.

 

 

Szukamy lawety na auto i przyczepę z licencja. Możemy wracac jutro po obiedzie do Polski.

Dzisiaj mieliśmy oględziny rzeczoznawcy powołanego przez sąd i na tym będziemy bazować. On orzekł ze utylizacja i jest to nasze mienie i my o nim decydujemy co dalej. On zakończył swoje działania i wraki mu nie są potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz tak, pierwsza lepsza bardziej renomowana firma z mojej okolicy - koszt w obie strony to 9.000zł + opłaty drogowe, max 10.000zł za całość.

 

mają licencję, pracują m.in. dla PZU. Nie wiem czy to dużo czy mało, rozeznanie masz.

 

proponowaliby przyczepę wsadzić na lawetę a samochód podwiesić aby toczył się na tylnych kołach. Nie widzieli fotek, na telefon twierdzą, że nie problem.

 

możliwość wyjazdu w każdej chwili, jeżeli jest potrzeba to mogą na lawetę zapakować samochód osobowy dla Was.

 

i tu pytanie czy Allianz wypiął się też na transport Was  czy dalej samochód wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allianz, cytuje... proszę organizować wszystko samemu wedle własnych decyzji i rozsądku. Będziemy rozpatrywać roszczenia gdy państwo będziecie w domu. Decyzja co do wraków należy do Was. Proszę wybrać naj lepsze rozwiązanie dla Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co by było jakbyście byli w gorszym stanie zdrowotnym to też wszystko sami ???

 

A co by było, gdyby nie mieli kasy ????? Ilu z nas ma luźne 10000 PLN ?????  :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.