Skocz do zawartości

Pomoc dla Bartka !!!!!


mrrruczek2

Rekomendowane odpowiedzi

Obserwujemy  temat od pierwszej chwili i jest nam potwornie przykro,że tak skończyła się Wasza przygoda.

Ale czy my możemy jakoś wesprzeć  "chłopaków co po Ciebie jadą" (finansowo, jakiś numer konta, żeby sami nie ponosili tego ciężaru?)

 

Widziałem się z chłopakami na trasie jak oni jechali do... a ja wracałem z Czarnogóry.

Specjalnie nadłożyłem drogi aby ich buźki zobaczyć ;-)

 

Nie potrzebują chyba nic - przygotowali się i profesjonalnie podchodzą do tematu...

Nawet drobnych nie chcieli  ;-)

Chłopy będą mieli ciężką przeprawę, trasa pokorkowana i poblokowana po wypadkach...

Trzymamy kciuki i czekamy na dobre wieści:)

 

Dzisiaj Wiedeń zajął mi 1,5 h...

 

Brno zakorkowane

Ze Strony Hradec Kralove w stronę Brna stali na wahadle...

Ja z drugiej strony miałem może 30 aut przed sobą ale z przeciwka końca kolejki widac nie było

 

Poysdorf/Mikulov objechałem bokiem bo tez stał...

 

Wczoraj granica Czarnogóry z Cro prawie godzinę stania

 

Sezon na korki mamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 303
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale czy my możemy jakoś wesprzeć  "chłopaków co po Ciebie jadą" (finansowo, jakiś numer konta, żeby sami nie ponosili tego ciężaru?)

 

Nie do końca wiemy, czy jadą na zlecenie (czyli będzie FV itd, zeby rozliczyć się z Alianzem) ale z wpisów raczej wynika, że to przyjacielska akcja ratunkowa.

Jeżeli tak jest, to jak najbardziej przychylam się do zrzutki na pokrycie kosztów akcji. Bo tanio to nie będzie.

 

Bartek - zastanów się, proszę na jakie konto mamy się składać, dawaj do mnie na priva. I nie miej żadnych skrupułów.  :nono:  Naprawdę chcemy pomóc, a to jedyny sposób w jaki możemy, na odległość. A wydatków pewnie będzie teraz sporo.....  :pad:

 

Pojechałbym jako zmiennik, tak jak pisałeś na fejsie ale w poniedziałek o 8.00 muszę juz być w robocie.....  :sciana:  Mój zmiennik obecnie wczasuje się na Istrii więc nie mam opcji wziąć wolne  :pupa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osa i Wianek, mają jeszcze 80km do miejsca postoju wraków. Bodzioklb i Kozaczki ruszają po południu po Magdę i Karola. Nie ma szans aby się stąd wydostać szybciej jak we wtorek. Busy i autobusy jada ponad 24 do Polski, to zby długo aby wysiedzieli. Samoloty tylko z przesiadkami w BLG a na ten lot musimy mieć paszporty. Inne loty tylko pojedyncze miejsca lub loty 500km od Polski jak Monachium czy Kopenhaga

Będziemy offline prze parę godzin. Odezwę my się po 17:00.

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy już w nowym miejscu gdzie Magda i Karolek będą czekać na Bodzia i Przema. Ja czekam na Ose i Wianka.

 

Moja rodzinka zostaje tutaj w bezpiecznym miejscu na uboczu dużych miast - w komfortowym apartamencie gdzie bezpieczeństwo maja zapewnione na 100% - właściciele w pełni komunikatywni po angielsku.

 

Mysle ze juz czarne chmury sie rozeszly, ze juz tylko z góry do domu...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek forum raczej czytam,nie udzielam się.Jestem teraz w Chorwacji i z przjęciem czytam o Twoim wypadku.Chcialem tylko powiedzieć,ze współczuje i życzę powrotu do domu.Budkę i furę kupisz sobie po wypłacie odszkodowania.Powodzenia Krzysiek z Rodziną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając wątek ma się wrażenie

, że wracacie z Patagonii. Dobrze sobie czasem uświadomić, że dość bliski kraj może być "na drugim krańcu świata".

Rozumiem, że nowe auto to też będzie Volvo? :)

 

Radek Wrodarczyk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek, tylko Vovlo - '99 - '05 inne nie wchodzi w grę, tylko rzędowa 6 - to ona się rozpadła przyjmując cala sile kinetyczną.

 

Żałowałem na początku jak kupiłem, bo było zaniedbane i zniszczone - doprowadzenie do perfekcyjnego stanu mechanicznego kosztowało ponad 10.000, ale było nie tknięte zębem czasu i bezwypadkowe - co w cumulu dało 23.000 - 24.000 za auto.

 

Teraz się cieszę ze nim jechaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, moi rodzice się rozbili starą 960 - też im uratowała głowy. Teraz jeżdżą v70, brat ma v60 i s70 a ja 142 (volvo niestety nie robi minivanow :( ). Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać.

 

Radek Wrodarczyk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku jechaliśmy Volvo V40 1,9 diesel z 2002 roku - auto zony

 

Przejechane miało 220.000, my w 45 stopniowych upalach jechaliśmy bezpiecznie, siadało ładowanie i wspomaganie - nie zawiodlo na masakrycznie długiej i trudnej trasie.

 

Klimatyzacja zawsze dawała rade, zawieszanie nie powodowało nadsterowności przy przeładowanym aucie, ani razu nie czuliśmy zagrożenia ze nie dojedziemy, spalanie ponizej 6L ... dlatego po powrocie kupiłem do przyczepy S80 w najlepszej i najmocniejszej wersji.

 

Szukamy juz auta i przyczepy, nie poddajemy się, ogledziny zaczynamy od srody, wtorek adwokat i wyjazd do niemiec do kancelarii - sezon dopiero w polowie !!!

 

Przyczepe jak ktos ma to max rozmiar 450w srodku na 230 - dajcie znac jak cos - do 25.000

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.