Skocz do zawartości

Pomoc dla Bartka !!!!!


mrrruczek2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 303
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bartosz,

 

bardzo współczuję i szczerze życzę powrotu do zdrowia całej rodzinie.

 

Jak pisał Helmut, sprawę oddal bym u siebie do załatwienia prawnikowi.

Korespondencja z ubezpieczalnia przeciwnika,  załatwienie należnych  odszkodowań byłaby jego sprawa. Zrobi to skuteczniej.

Należność za zajęcie sie sprawa uzyska od ubezpieczenia przeciwnika, 

Mam nadzieje, ze w PL tez to tak działa.

W Essen, w pobliżu Borken, (widziałem rejestracje na aucie sprawcy), jest na przykład taka kancelaria:

http://www.kancelaria-krol.pl/index-2.html

Sa tez w PL. Moze to jakaś droga.

 

(Kancelarii nie znam i nie korzystałem z ich usług. Zauważyłem ich przypadkiem, maja biuro w budynku, w którym jest lekarz u którego bylem).

 

 

Pozdrawiam serdecznie

 

MaK

Edytowane przez MaK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczenie ZK było niemieckie czy graniczne ? Czy nie wiesz?

 

Allianz International Frankfurt - przyjeli zgloszenie, czekaja na jutrzejsze zakonczenie postepowania policji - wtedy zaproponuja rowiazanie, na razie mamy odpoczywać w hotelu all inclusive....

 

Pisze dalej...

 

HElmut i Mak idziemy tym tokiem ...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie my sie wylizalismy troche, Karolek juz żywy i radosny, zapomina o tym co było... My też.

 

Po dzis dniu jest tak - my relaks w hotelu, juz na lajcie, spokojni i podbudowani. Czekamy tylko na jutrzejsza decyzje o kasacji auta i przyczepy - to tylko formalnosc (dzis ją na spokojnie obejrzalem, tylko łóżko pietrowe w swoim miejscu... szafki wszystkie na dole sie rozpadly, wszystkie meble 10-15 cm od scian, okna maja "parapety" na 15cm, podłoga banan, sciany wklesłe, gorne szafki kazda inny rozmiar - heheheh) - na 8:00 będzie rzeczoznawca z funduszu gwarancyjnego Czarnogóry i drugi z ADAC. a na 11:00 jedzimy do prokuratury. Policja chciała mi sprowadzila tlumacza.... rosyjskiego bo mysleli ze w Polsce rosyjski kazdy zna - dobrze ze o to zapytalem - potem kolejne 3 godziny czekalismy na anglojezycnego.

 

O drugiej rodzinie - Trojka dzieci sprawcy kolizji z seata w szpitalu, rodzice byli z nami. Kobieta mocno potargana i sina. Ale kobieta OK. Pozytywnie ja odbieramy. Kierowca tylko kierownice ma na klacie. Ogólnie OK. Jest serbem z DE paszportem. Gosc okazał sie OK. Dzisiaj z nimi razem sie przez 6 godzin bujaliśmy po policji, prokuraturze i sadzie. Ludzie są OK. Zaluja tego co sie stalo. Zagadal sie i oslepilo go słońce. drugie badanie po godzinie wykazało 0,00, Podal dzis wszystkie dane i skontaktował sie w naszym imieniu z Allianz. Nie mamy do nich urazy. To byla chwila, blad - wszyscy żyją i czas wyliże rany.

 

na koniec film z kolizji - nie było czasu na reakcje.... video i audio zaniżone.

 

trwa wgrywanie

 

za kilka jutro usunę film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.