Skocz do zawartości

ogromna prośba o opinię


Jadwoj

Rekomendowane odpowiedzi

Sam szukałem przyczepy z takim rozkładem, między innymi u tego sprzedawcy i na 99% w ciągu ostatniego półrocza nie miał takiej sztuki w ofercie - pamiętałbym ją, ale pewnie bym nie kupił bo 13990 za 1991 rok jest mooocno naciągnięte, zwłaszcza że Sterckeman raczej nie wycenia się tak wysoko jak np niemieckie marki.

A jeśli Jadwoj szukasz dokładnie takiego układu to jest bardzo rzadki, ale występuje się jeszcze w bliźniaczych przyczepach Caravelair i Gruau, widziałem też podobne Beyerlany i Adrie- z tym że tu przednie łózko jest odrobinę szersze ale nie ma piętrówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Handlarz, ale sprawdzony. Wielu u niego kupowało i są zadowoleni.

:) Ja byłem zadowolony najbardziej. Zalecam ostrożność, a jak Ci się nudzi to miłej lektury:

http://forum.karawaning.pl/topic/14383-hobby-460-classic-i-d%C5%82ubanie-paluchem/

Edytowane przez Robak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam szukałem przyczepy z takim rozkładem, między innymi u tego sprzedawcy i na 99% w ciągu ostatniego półrocza nie miał takiej sztuki w ofercie - pamiętałbym ją, ale pewnie bym nie kupił bo 13990 za 1991 rok jest mooocno naciągnięte, zwłaszcza że Sterckeman raczej nie wycenia się tak wysoko jak np niemieckie marki.

A jeśli Jadwoj szukasz dokładnie takiego układu to jest bardzo rzadki, ale występuje się jeszcze w bliźniaczych przyczepach Caravelair i Gruau, widziałem też podobne Beyerlany i Adrie- z tym że tu przednie łózko jest odrobinę szersze ale nie ma piętrówki.

A co znaczy "w bliźniaczych"? Z tego samego roku czy o co chodzi? A może znasz modele z takim układem? Jeśli tak, to poproszę o nazwę:)

Jedno szersze łózko mogłoby być, chodzi o to, żeby zmieściło się 2+1:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Proszę o opinię :blagac:

Piętrowe łóżka bez indywidualnych okien to męka a nie wypoczynek, wyobraź sobie spanie w takich warunkach bez świeżego powietrza, ja bym zdecydowanie odradzał takie rozwiązanie

 

Inną sprawą jest DMC, powinno być koło 1300kg żeby coś do niej jeszcze zapakować

 

Sam sprzedawca OK, ale ciężki w negocjacjach, musisz mieć twarde argumenty do zbijania ceny, plusem są przyczepy przerejestrowane i ubezpieczone.

 

wysłane z telefonu

 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piętrowe łóżka bez indywidualnych okien to męka a nie wypoczynek, wyobraź sobie spanie w takich warunkach bez świeżego powietrza...

 

Bzdury piszesz.... Przeciagi chcesz robic czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury piszesz.... Przeciagi chcesz robic czy co?

Piszę to co wiem z własnego doświadczenia, jeśli dla ciebie to bzdury to nie czytaj dalej, mam właśnie w przyczepie 32 stopnie i tak od kilku dni, spróbuj spać bez przewiewu, jeżeli piętro bez okien to tylko w pełni otwarte łóżka a nie takie zabudowane jak w linku

 

wysłane z telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pietrusa bez indywidualnych okien i nigdy z tym nie bylo problemu, a wręcz przeciwnie, jest tam chlodniej niż przy alkowie gdIe są 3 okna i drzwi... Z tylu są 2 okna na 4 lozka plus okno dachowe... Z tylu zawsze jest chłodniej o kilka stopni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Miałem dokładnie taką samą przyczepę z tym, że rocznik 1992. Sprzedałem ją 3-4 lata temu za kwotę 8 tys, dodatkowo miała markizę i pełny przedsionek, czysta, sucha itd tak więc cena za tą 13 tys to mocno za wysoka cena. Co do spania w przodzie przyczepy to dolne spanie - na podłodze jest bardzo niekomfortowe, ciężko jest wyjść, ciężko wstać, do tego przez to że spanie jest na podłodze nic nie wsadzisz pod łóżko. My po pierwszym wyjeździe górne łóżko wyjęliśmy i poszło do garażu a dolne postawiliśmy na 4-ech kanistrach po piwie i dopiero wtedy można było jakoś korzystać z tego łóżka a pod spód wsadzać np krzesła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już widzę, że koleś cenę wziął chyba z....sufitu. Niemniej jednak to, że za drogo nie pasowało mi od początku, ale nie wiedziałam, że aż tyle na górkę policzył:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Jadziu

Poszukaj układu ze spaniem/stolikami po obu stronach przyczepy, kuchnią i łazienką po środku. w takim układzie dorobisz łóżko piętrowe nad którymś z ori łóżek dla najmniejszego szkodnika i będzie układ 2+2+1

W poniedziałek dam ci zdjęcia mojej przyczepy w takim układzie ze szkicem przeróbki, miałem tak robić, ale zmieniam plany i po wakacjach sprzedaję swój domek

 

wysłane z telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Jadziu

Poszukaj układu ze spaniem/stolikami po obu stronach przyczepy, kuchnią i łazienką po środku. w takim układzie dorobisz łóżko piętrowe nad którymś z ori łóżek dla najmniejszego szkodnika i będzie układ 2+2+1

W poniedziałek dam ci zdjęcia mojej przyczepy w takim układzie ze szkicem przeróbki, miałem tak robić, ale zmieniam plany i po wakacjach sprzedaję swój domek

 

wysłane z telefonu

 

I tak pewnie będzie, ale póki co kupno przyczepki niestety musimy odłożyć - z różnych względów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.