Skocz do zawartości

ogromna prośba o opinię


Jadwoj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie

 

Bardzo proszę o "rzucenie" fachowym okiem na tę przyczepkę:

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=6299869353#c59e1f51d2

 

Długo szukałam i wreszcie to jest to!! Pasuje pod każdym względem, tylko pytanko: czy widać coś niepokojącego? Mam do przyczepki 240 km w jedną stronę, więc gdyby coś nie tak...

 

Proszę o opinię :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W sumie z zdjęciach według mnie nic nie widać. Nauczony doświadczeniem poprosiłbym o zdjęcia w większej rozdzielczości wrzucone np. na dysk google i udostępnione. Jestem ostrożny bo ja jechałem w tym roku po cepke z Radomia do Iławy ( jamielnik dokładnie) z kasą w kieszeni a oglądałem ja może 10 minut. Wiadomo pewnych rzeczy na zdjęciach sie nie dojrzy ale lepiej dmuchać na zimne. Oczywiście handlarz może zrobić zdjęcia że niczego sie nie dojrzy ale może jednak....

EDIT:

1. Przy drzwiach lewy górny narożnik i prawy dolny moim zdaniem nadwyraz wypukły ( wybrzuszenia poszycia) - trzeba było by zobaczyć czy ściany nie są popękane itd. Same drzwi też nie są w kolorach całej cepki . Ja bym się przyjrzał. U mnie np wiem że drzwi były naprawiane tj. po włamaniu ale jest to naprawione i ściany nie są spuchnięte itd.

2. nie podoba mi się prawy przedni narożnik (strona od drzwi) przy bakiście jakoś odstaje jak dla mnie.
3. Pomyśl czy chcesz spać na podłodze bo to łóżko piętrowe dla mnie wogóle nie funkcjonalne... ale to rzecz gustu.

 

Edytowane przez Yakuza1987 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie z zdjęciach według mnie nic nie widać. Nauczony doświadczeniem poprosiłbym o zdjęcia w większej rozdzielczości wrzucone np. na dysk google i udostępnione. Jestem ostrożny bo ja jechałem w tym roku po cepke z Radomia do Iławy ( jamielnik dokładnie) z kasą w kieszeni a oglądałem ja może 10 minut. Wiadomo pewnych rzeczy na zdjęciach sie nie dojrzy ale lepiej dmuchać na zimne. Oczywiście handlarz może zrobić zdjęcia że niczego sie nie dojrzy ale może jednak....

 

Tylko to jest handlarz i obawiam się, że nie będzie mu się chciało bawić w dodatkowe foty, ale spróbować można:) I jeszcze jedna sprawa, jak z ceną, bo pooglądałam trochę innych steckermanów i ta wydaje mi się nieco zawyżona, ale...

 

Dzięki za odpowiedź:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceną sie nie sugeruj... żebyś nie kupił ceny a nie cepki. :) Odnośnie kolorów drzwi to sprawdziłem i fabrycznie tak wychodziła ale te narożniki dla mnie niepokojące... 
Lepiej czasami dać 2-3 tysie więcej a niżeli kupić sobie problem i hodowle pieczarek na kołach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceną sie nie sugeruj... żebyś nie kupił ceny a nie cepki. :) Odnośnie kolorów drzwi to sprawdziłem i fabrycznie tak wychodziła ale te narożniki dla mnie niepokojące... 

Lepiej czasami dać 2-3 tysie więcej a niżeli kupić sobie problem i hodowle pieczarek na kołach

Tzn. co jest niepokojącego? I nie "kupił", a "kupiła":)

 

Jadzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to tak jak napisałem Ci na początku coś tam jest bo na 2 zdjęciach wydaje mi się że jest wypukłe poszycie i jak widze to poprosiłbym kogoś z forumowiczów żeby obejrzał ją chłodnym okiem i głową ale to tylko moje zdanie. Podłoga narożniki ściany krótko mówiąc wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handlarz, ale sprawdzony. Wielu u niego kupowało i są zadowoleni. Zawsze można poprosić sprzedającego o więcej szczegółowych zdjęć tych miejsc, które mogą wydawać się niepokojącymi. 

Pytanie których miejsc, bo ja laik kompletnie nic nie widzę :look:

Otóż to :) ale czy tylko ja to widze ??

 

Chodzi Ci o to na wykładzinie podłogowej przed sypialnią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak jak mówie narożniki przyczepy ,przód, tył od środka i od zewnątrz, ściany, sufit, wszelkie urządzenia( lodówka, piec, wc, kuchnia) przedsionek

EDIT:

Zdjęcie przodu przyczepy przy bakiście (łaczenie) zdjęcie drzwi i poszycia wokół wewnątrz i zewnątrz

Edytowane przez Yakuza1987 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handlarz, ale sprawdzony. Wielu u niego kupowało i są zadowoleni. Zawsze można poprosić sprzedającego o więcej szczegółowych zdjęć tych miejsc, które mogą wydawać się niepokojącymi.

Ja też widzę masz rację coś tam jest. I masa własna trochę mała przy takim wyposażeniu powinna być około 850 chociaż DMC jest ok IHMO

Otóż to :) ale czy tylko ja to widze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym jej nie dyskwalifikował ale poprosiłbym kogoś z okolic o oględziny. Lepiej komus zapłacić ( nie mówie że to norma bo np. Yogi oglądnąl ni cepke za free i pewnie 99% userów zrobi to z przyjemnością ) niż jechać 250 kilosów i albo kupić szrota albo wrócić z niesmakiem plus narobić sobie 5 razy większych kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.