Skocz do zawartości

ogromna prośba o opinię


Jadwoj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za porady i spojrzenie trzeźwym okiem. Kurcze, a tak mi się ten układ spodobał:( Ale po nocy trochę ochłonęłam, a Wasze opinie całkiem przywróciły mnie do normalnego stanu:) Jeszcze raz wielkie dzięki :blagac:

 

Stala juz online za 9900 ... Teraz szuka jelenia w sezonie i 4k do zbicia po ciężkich negocjacjach...

 

A tutaj to już mnie zabiłeś :look:

 

Trudno - szukam dalej. A może ktoś z Was wie o czymś podobnym? Interesuje mnie taki właśnie układ: zamykana (choć niekoniecznie) sypialnia na trzy spania - dla syna (12l.) piętrówka i dwa na dole, a oprócz tego salonik - tak właśnie jak było w tym Steckermanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to układ może i ładnie na zdjęciach wygląda ale ta pietrowka w praktyce jest slabym rozwiązaniem jeśli pod spodem mają się zmieścić 2os dorosłe. ...duszno ciasno i nisko. Wiem co mówię miałem taki układ i łóżko piętrowe poszło do piwnicy a salonik zostal 2 sypialnią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadwoj, na tę chwilę jedź pod namiot, jeśli nie masz, to kup ( 250zeta), pooglądaj, pogadaj z ludźmi na kempingach, wykąp się w ładnym, chłodnym jeziorku, poczekaj....przyjdzie listopad, grudzień, na luzie po urlopie będziesz miał ogląd i będziesz mądrzejszy....Koledzy dobrze radzą...Teraz to emocje, szał, wszyscy walą na szlak...na jesieni pomożemy, prawda Koledzy? :]:hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadwoj, na tę chwilę jedź pod namiot, jeśli nie masz, to kup ( 250zeta), pooglądaj, pogadaj z ludźmi na kempingach, wykąp się w ładnym, chłodnym jeziorku, poczekaj....przyjdzie listopad, grudzień, na luzie po urlopie będziesz miał ogląd i będziesz mądrzejszy....Koledzy dobrze radzą...Teraz to emocje, szał, wszyscy walą na szlak...na jesieni pomożemy, prawda Koledzy? :]:hmm:

Może to i dobra myśl :yes:  A co namiotu - JEST NAMIOT! I pod namiot  właśnie jedziemy już w  przyszłym tygodniu:) Namiot nie byle jaki - nówka Texas jeszcze nie ochrzczony :yay: Z trzema sypialniami i ogromnym przedsionkiem oraz daszkiem na zewnątrz. Ale taki miałam plan, że jak trafię coś co mi będzie odpowiadać układem i masą w 100% - jak ten nieszczęsny Steckerman to biorę:) No niestety:(

 

Zobacz na ogłoszenia forum jest ladny kip do sprzedaży sądzę że lepszy niz to .....

 

Oglądałam - rzeczywiście godny uwagi, pomyślę. Na razie mam mętlik.

 

Szczerze mówiąc to układ może i ładnie na zdjęciach wygląda ale ta pietrowka w praktyce jest slabym rozwiązaniem jeśli pod spodem mają się zmieścić 2os dorosłe. ...duszno ciasno i nisko. Wiem co mówię miałem taki układ i łóżko piętrowe poszło do piwnicy a salonik zostal 2 sypialnią

 

Widzisz, a coś takiego mi nawet do głowy nie przyszło :hmm:  Ale z kolei jak to jest z codziennym składaniem i rozkładaniem saloniku? Wiem, że niby życie toczy się w przedsionku, ale przecież nie zawsze tak jest. Dlatego coś do spania na trzy osoby jako odrębne miejsce i salonik najbardziej by mnie satysfakcjonowało. Może to też być wielkie wyro, tak żeby mogły spać 3 osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stala juz online za 9900 ... Teraz szuka jelenia w sezonie i 4k do zbicia po ciężkich negocjacjach...

 

Mam pytanie - kiedy widziałeś to ogłoszenie? Bo gość mi przed chwilą odpisał, że sprowadził i zarejestrował ją w czerwcu - na co ma stosowne dokumenty. Obiecał też wysłać więcej zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyj opcji "Edycja". Wracając do twojego pytania. U nas nie składamy łóżek z tego względu że jest to dość uciążliwe, a po drugie i tak jak napisałaś wcześniej życie toczy sie na zewnątrz lub w przedsionku (jak pada deszcz ). Każdy ma swoje racje bo to dość indywidualne kwestie dla jednego to dużo pracy lub mu się nie chce a drugi użytkownik składa codziennie. 

Odnośnie sprowadzenia przeczepy to ciekaw jestem jakie ma na to papiery, może ogłoszenie się powieliło tj. ma taki sam model gość sprowadził przed sezonem i sprzedał a ten jest drugi. Ja bym się nie napalał i obejrzał z kimś dokładnie, kto się zna i kto bez emocji ją oceni. Bo jednak z dwojga złego lepiej miec 300 złotych kosztów w przypadku nie kupienia, niż kupić na siłe a potem się zastanawiać jak tu się pozbyć zapachu stęchlizny lub co zrobić ze spuchniętą ścianą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kupił od kogoś kto ją sprowadził w kraju za 7 tyś. i teraz szuka naiwniaka.   Ta przyczepa nie jest warta  tych pieniędzy - nie daj się zwariować.

 

Jadwoj, na tę chwilę jedź pod namiot, jeśli nie masz, to kup ( 250zeta), pooglądaj, pogadaj z ludźmi na kempingach, wykąp się w ładnym, chłodnym jeziorku, poczekaj....przyjdzie listopad, grudzień, na luzie po urlopie będziesz miał ogląd i będziesz mądrzejszy....Koledzy dobrze radzą...Teraz to emocje, szał, wszyscy walą na szlak...na jesieni pomożemy, prawda Koledzy? :]:hmm:

 

I to jest chyba najlepsza rada dotycząca kupna tej przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie dzięki Waszym odpowiedziom/podpowiedziom staram się zachować trzeźwy umysł i raczej zwariować się nie dam:) Zresztą poszukiwania przyczepki nie zaczęłam wczoraj. W zasadzie rozglądam się już od jesieni, a myśl o zakupie dojrzewała powoli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po sezonie pewnie moja będę wystawiał bo żona chce nowszą to może ci spasuje ew zdjęcia moge na pw przeslac przy okazji. Przyczepy nie kupuje się na szybko bo najczęściej jest to zakup na kilka lat więc czasem warto poczekać i kupić to co będzie odpowiadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po sezonie pewnie moja będę wystawiał bo żona chce nowszą to może ci spasuje ew zdjęcia moge na pw przeslac przy okazji. Przyczepy nie kupuje się na szybko bo najczęściej jest to zakup na kilka lat więc czasem warto poczekać i kupić to co będzie odpowiadać

No i to jest kwintesencja całej rozmowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po sezonie pewnie moja będę wystawiał bo żona chce nowszą to może ci spasuje ew zdjęcia moge na pw przeslac przy okazji. Przyczepy nie kupuje się na szybko bo najczęściej jest to zakup na kilka lat więc czasem warto poczekać i kupić to co będzie odpowiadać

 

 

Zdjęcia chętnie obejrzę, może akurat serce zabije mocniej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.